Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Mnie lapia takie ze az mnie dopada wizja porodu he he a powaznie bola konkretnie i zauwazylam ze sa bardziej intensywne jak mam pelen pecherza wtedy tez ciezko mi wstac i isc potem sie okazuje ze tak ledwie co mam ale pa=rcie jest okropne. Jestem tak przeziebiona ze nie widze na oczy dzwonilam do lekarza i najwyzej przelozymy termin i kilka dni zebym nie zarazala na oddziale chociaz mam nadzieje ze do poniedzialku juz bede fit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja już po podaniu USG no i tak jak myśłam nie wszystko jest do końca ok. Nerka bez zmian- jest jedna ale jak by tego było mało lekarz stwierdził, że coś jest nie tak z pęcherzem i moczowodami maluszka, są powiększone i poszerzone troszkę i zaprosił mnie w poniedziedziałek na konsultacje do szpitala do jakiegoś specjalisty od układów moczowych... No i co najlepsze powiedział, że jeżeli okaże się, że coś jest nie tak to zostanę w szpitalu na obserwcji i będą się starali jakoś to maluszkowi wyleczyć jeszcze przed porodem. Już mam mega stresa a tu jeszcze w sobotę nasz ślub cywilny nasz czeka... Na szczęście cała reszta jest ok i maluszek waży już 2050, jest silny i śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka bądź dobrej myśli Kochana :* zdaża sie że usg błędnie może pokazać grunt dobre nastawienie . Nawet wage zaniża czasem albo zawyża więc . Nie martw sie trzymam kciuki za Ciebie i Twojego maluszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieję... w sumie lekarz też powiedział, że po porodzie może sie okazać, że maluszek zmienił ciśnienie i zacznie wszystko być ok a USG to tak na 100% nie nigdy pewne. No zobaczymy w poniedziałek co powiedzą w szpitalu no i oby mnie tam tylko nie zostawili na dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka najwazniejsze ze lekarz teraz wszystko wychwycił i kieruje Cie do odpowiednich osób, na zapas sie nie zamartwiaj napewno wszystko bedzie dobrze!!!nie ma innej opcji:) pisałyscie o tych gabkach do kapieli itd ja mam taka gabke ale mam oprócz tego taki leżaczek plastikowy który wkłada sie do wanienki i maluszek sobie wygodnie lezy i chyba wtedy łatwiej go umyc...zobaczymy jak sie spr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuszki;) Piszecie o żylakach ja już miałam przed ciążą dość duże teraz mi się jeszcze powiększyły i mam dużo popękanych krwinek także moje nogi wyglądają mało estetycznie nie wiem jak je mam teraz "uratować" żeby wyglądały w miarę ładnie.Ani mnie nie straszcie zakrzepicą bo jeszcze tego mi brakuje:/ Jutro też mam wizytę u mojego gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
kaczka nie martw sie bedzie wszystko ok trzeba byc dobrej mysli :) ja bylam dzis na usg mala ok wszystko ok i sie ciesze wazy 1900 wiec nie jest zle.martwilam sie tylko o te uplawy ogromne i lekarz sprawdzil i niby szyjka jest ok pobral tez probke do badania czy czasem nie mam jakiejs infekcji i zobaczymy wyniki. http://suwaczki.slub-wesele.pl/20111123684753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane... Za chwilę jadę do poradni przyszpitalnej na sprawdzenie ilości wód... 3majcie mocno kciuki, żeby wszystko było ok, i żebym wróciła dzisiaj do domu... Nie zniose kolejnego weekendu w szpitalu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna trzymam kciuki &&&&&&, na pewno będzie dobrze i weekend spędzisz w domku :) daj znać po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj cisza...pogoda piękna trzeba to wykorzystać ja dzisiaj zaczynam 35tydzień:) więc dużo nie zostało do końca Julianna trzymam kciuki Kaczka bedzie dobrze mi całe szczescie nie puchną nogi i nie wiem co to żylaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
julianna daj znac po wizycie co i jak my trzymamy kciuki. u mnie straszna noc byla cos mnie non stop dusilo.myslalam ze nie wytrzymam naszczescie nad ranem troszke mi przeszlo i wyspalam sie choc troche.zapomnialam wczoraj dodac ze mala niby ulozona glowka w dol ale lekarz pow ze i tak to wczesnie i jeszcze nie raz moze sie przekrecic .ale ja bym wolala zeby sie juz nie przekrecala heheheh :) http://suwaczki.slub-wesele.pl/20111123684753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po wizycie. Następna kontrola za 10 dni. Wód przybyło- obecnie mamy 8cm AFI. Aleks pokazał buziaczka, wieczorem dam na garnek zdjęie ;) Ptyś taki, a nosio będzie miał tatusiowe ;P Tak więc mam dalej leżeć na lewym boku , jeść, wypróżnić się, dużo pić i łykać leki :) I nie wracać wcześniej niż za 10 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie:) Borysek waży około 2500kg i mierzy około 45cm,jest zdrowiutki,serduszko ładni bije,leży główka w dół...pokazał buźke przez chwilke i jak spojrzałam odrazu zobaczyłam mojego narzeczonego nochalek identyczny hehe z buźki taki mały pucus słodziachny... A jesli chodzi o mnie to mocz,krew ok,glukoza z obciążeniem 75g po 2h poniżej normy ale gin mówi ze tym mam sie nie przejmowac,dostałam wykład na temat wagi i musze trzymac sie diety...mam lekkie obrzeki nóg i gin mówi ze to swiadczy o tym ze nerki nie nadazaja filtrowac wody;/ wody płodowe ok,szyjka zamknięta,zapisał mi clotrimazolum dopochwowo...acha powiedział ze łozysko dojrzałe cokolwiek to znaczy....nastepna wizyte mam około 20 października i to juz prawdopodobnie ostatnia będzie... Juliana bardzo sie ciesze ze sie u Ciebie wszystko poprawiło:) U mnie dzisiaj pogoda wrecz letnia , słonko świeci i cieplutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha pytałam tez gin o te kłucia w podbrzuszu i powiedział ze to naciagaja sie więzadła macicy jak mały tam sie wpycha i zeby sie nie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja też dzisiaj po wizycie .I okazało się że moja mała znowu się obróciła główką do góry i teraz tylko czekać czy sie obróci na dół czy będzie cesarka:/ Ale jestem dobrej myśli:) Pokazała buźkę i mam ładne zdjęcie jak trzyma palec od nóżki w buzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna - super ze wszystko ok, za 10 dni to juz prawie 38 tydzien bedzie wiec spokojnie;-) Dziewczyny a czy miala ktoras z was taki okropny bol pod piersiami z lewej strony ze az sie ruszac nie mozna i trwa to kilka godzin?? od 3 dni mam to codziennie i jest to poprostu nie do wytrzymania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja jestem po wizycie z szyjka ok, boli zadnych na szczescie nie mam, synek wazy juz 2090 gram, i jest wiekszy o okolo tydzien wiec termin przesunal sie na 11.11.11, tylko to moje cisnienie do d...y 150-160 na 90 mimo iz biore leki na cisnienie i niestety znow ide do szpitala na obserwacje, mam nadzieje ze szybko wyjde i wszystko bedzie dobrze. Zostały mi do kupienie tylko drobne rzeczy kosmetyczne i apteczne i jakies tam male duperelki, takto wszystko juz mam. Pranie i prasowanie tez juz za mna zostala tylko posciel i pieluchy tetrowe, ale to za jakies 2 tygodnie. Julianna super zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) karolciaa to tam u ciebie jakiś chyba olbrzym rośnie duży chłopiec :) ja mam ostatnio faze że kłade sie spać koło 22 a budze sie zawsze o 6.30 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam ile wasze dzieciaczki ważą to moja najmniej 1569g a jestem w 33 tygodniu:) Ale faktycznie gimnastyczka z niej bo jest zgięta w pół;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały od początku ciąży jest wiekszy i teraz jestem w 34 tygodniu a on wielkosciowo tak na 36 jest ...teramin mam planowy na 15.11 ale lekarz kazał sie szykowac na koniec października a poczatek listopada... Bedzie mały olbrzym cos czuje bo ma duza wage ale tez długi jest... Dzisiaj do mnie dotarło ze około ms juz go zobacze:D Tak naprawde jutro juz 1.10 wiec mysle ze pomału bedziemy sie rozpakowywac moje drogie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najszybciej rozpakują sie mama babelków i iza bo bliźniaki :) a potem pokolei polecimy :D ja osobiście boje sie że tego 1.11 mnie ruszy to dopiero byłby dzień już tak fajnie by było 11.11 urodzić ale cóż dzidziusie same sobie dzień wybiorą kiedy wyjść :) no karolcia naprawde twoja dzidzia jest bardzo duża ja pamiętam że mój synek 2500 miał tydzień przed porodem. Ale cóż każdy dzieciaczek inny a twój synuś napewno będzie pucuś taki :) dzisiaj teściowa mojej siostry mówiła że na buzi nabrałam , tak teraz myśle co powie lekarz w czw i ile przybrało mi sie na wadze :) a co tam a nie żałowałam sobie wszystko jadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotek24
dziewczyny tak sobie was podczytuje tez mam termin na listopad. widze ze piszecie o wadze maluszkow moj dzisiaj (35 tydzien) ma 2800 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
witamy cie dotek widze ze te wagi naszych brzdacow sa rozne i widac jak kazde z naszych dzieciaczkow bedzie inne hhehe :) fajnie wazne zeby rosly i byly zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpakowywanie coraz bizej, czasem zagladam na forum dziewczyn z terminem na pazdziernik to u nich juz ruszylo pelna para od 19 wrzesnia codziennie ktoras rodzi, ciekawe kiedy u nas sie zacznie seria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotek24 witam:) no fakt ja wreście bede mogła pooglądać sobie moją niunie w następny czwartek . Na ostatnim usg profil pokazała i na 100 % nosek ma po mnie taką mała pyreczke :) jejciu kurcze mam teraz takie chwile podekscytowania na przemian z niepokojem i tak jakoś dziwnie ciasno zrobiło ( uczucie pełności w ęcherzu i w żołądku ) . Moja koleżanka też już ostatnia wizyte ma 15 października i będzie czekać . Termin ma na 3.11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotek24
takie czekanie az sie zacznie to ładnie stresujące :) ja mam termin na 3 listopad ale dzis na wizycie powiedzieli ze mam sie stawic juz 28 pazdziernika na cc ... a najlepsze jest to ze jeszcze wogole nic nie mam dla malucha , tylko wozek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najważniejsze że fura jest :D. Powiem ci żemoja siostra jak pierwsze rodziła to do końca nie miała nic po porodzie jak sie urodził siostrzeniec wtedy zaczeli szał zakupów wózka itp . Nie martw sie :) no ja już wszystko prawie mam z reszta poczekam sobie aż urodze np witaminy czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×