Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygryska123

męski tyłek

Polecane posty

Gość gość
Ja bym chetnie przeleciala faceta straponem :) Oczywiscie atrakcyjnego i wydepilowanego. Mysle ze wiekszosc kobiet chcialo by sie zamienic w tygrysice i cos takiego przezyc. I NIE nie jestem domina i bdsm mnie nie rajcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ludzie sa tak zacofani ze uwazaja ze pieszczoty anusa sa nie meskie. Co za ciemnogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem normalnym facetem i lubię jak moja żona liże mi tyłek i masuje nie pozwalam jej wkładać palca ale pewnie kiedyś też się przemoge ;) i nie jestem ani bi ani gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja tam bardzo lubię jak żona zakłada strapona i jedzie mnie w tyłek. I wiem na 100 % ze nie jestem gejem, dodatkowo żona sama stwierdza że ja to kręci jak wklada mi wibrator do tyłka tyle w temacie mega doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Para Bi

Jak to czytam to ręce mi opadają . Ja jestem bi ale aktywny lubię i mogę walić faceta jednak w moją stronę to mi nie odpowiada żeby mnie facet posował. To że twój partner lubi pieszczoty Analne nie oznacza że jest bi czy rozmawiacie szczerze o fantazjach erotycznych? Ja z żoną rozmawiam o wszystkim bo oboje jesteśmy bi i nie mamy żadnych tajemnic przed sobą . Oboje się kochamy i robimy wszystko razem . Zalecam wam obojgu szczerą rozmowę odnośnie fantazji erotycznych i ich chęci spełnienia. Jeśli się okaże że twój partner mógł by ssać innemu facetowi lub go ruchać oznacza to w tedy że jest bi pasywny. Na wyciągnięcie jakich kolejek informacji proponuje wypicie paru drinków i rozmowę o fantazjach sexualnych. Wtedy dowiesz się czy mąż twój jest bi czy hetero co lubi dawać ci przyjemność jaką odczuwasz z tego że go tak piescisz. Pozdrawiam was gorąco i zachęcam do szczerej rozmowy a nie słuchania głupich wypowiedzi innych. Bo co do rozwodów to są one sprawa że każdy ma fantazje które obawia się wyjawić przed partnerem i Puzniej lata na lewo i prawo. Od całe zamieszanie bo coś co jedno podnieca drugie może irytować a kompRomis jest sprawa co załatwi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×