Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karola1021

Jaki wózek dla dziecka??

Polecane posty

Gość gość
Najlepsze wózki według mnie to te od Adamexu. Sama mam model Vicco i sprawdza się rewelacyjnie. Zero problemów z kołami, bo są żelowe i bezdętkowe więc nie muszę ich pompować. Jest lekki i zwrotny. Jednym słowem super. Znajomi też mają od nich wózek tylko inny model i też są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Lisek
mamy indigo Pico Baby - kupilismy taki bo jest lżejszy od tych wszystkich na grubych białych ramach, które oglądalismy. ten nasz indigo tez ma solidną ramę ale lżejszą trochę. nowy mozna kupić w dobrej cenie, więc nie dośc że jest ładny, bardzo dobrze wyposażony to jeszcze nie zabija ceną! ma tez dużo wyposażenia w standardzie więc nic nie trzeba dokupować ani do gondoli ani do spacerówki. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_szuka
poszukuje małego zwinnego wózka aby łatwo się go prowadziło i dobrze składało, w rozsądnej cenie, wózków jest dużo i nie wiem gdzie zacząć szukać, kliku sprzedawców zwróciło uwage na cybex balios lub anex cross, oba są śliczne nie wiem czy to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na amelisa hugo, ale przyznam sie że przymierzałam się chyba do każdego wózka jaki widziałam w sklepie, amelis skradł mi serce ślicznymi detalami i ładnym wyglądem, ma też sporo gadżetów w zestawie, nie musiałam niczego oddzielnie dokupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora80
My postawiliśmy z mężem na Tutek Grander Plus, wygląda on tak http://www.tutek.pl okazało się to strzałem w 10, użytkujemy go przecież każdego dnia, więc wygoda jest naprawdę bardzo ważna dla nas, a ten wózek spełnia oczekiwania w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy expandera macco gondolkę i spacerowy. Spacerówka jeszcze czeka w pudle, pewnie do wczesnej wiosny. Gondola jest duża, wygodna a cale zawieszenie z dobrą amortyzacją. Bardzo przyjemnie się spaceruje nawet po wyboistym terenie, bo koła pompowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zobaczyłam na https://dzidziusiowakraina.pl/ Baby Merc w kwiatki i dosłownie się w nim zakochałam :) Słodki ten wózeczek! A jak z funkcjonalnością, ktoś ma może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz o tym wieśniackim zielonym w kwiatki? masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiatki kto co lubi :) ja wybrałam dla córki anex cross śliwkowy (plum) i też mnie skrytykowano, ale mnie wózek bardzo się podoba i tak ma być wózek ma się podobać mamie która nim jeździ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek dla dziecka to bardzo poważny zakup. My długo z mężem zastanawialiśmy się na jaki postawić, ale po długich poszukiwaniach wybraliśmy model Vicco od Adamexu. Ten wózek ma żelowe bezdętkowe koła i dodatkowe amortyzatory co sprawia, że komfort jazdy jest bardzo przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam x lander i uważam że to bardzo solidny i porządny wózek, poza tym nie kosztuje miliona monet, wolę wydać na inne rzeczy dla dziecka te pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek Vicco od Adamexu to jak dla mnie numer jeden! Mam go już prawie pół roku i świetnie się go użytkuje. Nie sprawia żadnych problemów, nie muszę pompować kół, bo są żelowe, bezdętkowe. Jest bardzo dobrze zamortyzowany i zwrotny. Po prostu świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaKorcik
Na pewno rekomendowałabym polskich producentów, bo uważam, że nasze wózki są naprawdę dobre i nie ma sensu przepłacać za zagraniczny sprzęt. Osobiście mam wózek Tutka typ Timer. Widzę, że kilka razy był wspominany tu na forum, co mnie nie dziwi, bo jest godny polecenia. Ma wszystko to, czego i dziecko i rodzice po prostu potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszego Piotrusia wozimy w wózku anex sport i fajnie lekko się prowadzi a Piotruś komfortowa sypia :) a mnie po prostu wózek zachwycił wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafka19
mój Venicci też świetnie się spisuje :) Polecam tym którzy się wahają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem zastanawiamy się nad kupnem Vicco z Adamexu, bo słyszeliśmy same dobre opinie o tej firmie. Znajomi mają właśnie model Vicco i sobie chwalą. Też się chyba na niego zdecydujemy, przekonują mnie żelowe bezdętkowe koła, których nie trzeba pompować i to, że wózek jest bardzo lekki i skrętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataT
My kupiliśmy świetny wózek ANEX SPORT jest świetny 3w1 , bardzo dobrze wykonany , solidny i funkcjonalny . Bardzo sobie chwalę ten model i jestem zadowolona z niego. Zamówiłam go w bardzo dobrej cenie w sklepie www.bobowozki.com.pl . A Wy jakie modele sobie chwalicie ? Macie może taki sam model , i jak się użytkuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze wybierajac wozek trzeba zwracac uwage na jakosc- jakie ma kola, jaka amortyzacja, czy wozek jest stabilny. Ja z mezem wybralam riko naturo i uwazam, ze to byla dobra decyzja. Nic nam nie stuka, nie klekocze podczas spacerow- wozek lekko sunie, a jednoczesnie jest stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzwalniaSnow
Czy któraś z Was miała może model ABC Design Salsa 3 ( od ABC Design) lub podobny Quinny Moodd (od Quinny PL)? oba wózki są na 3 kółkach. Ten pierwszy widzieliśmy w sklepie jest dość lekki i dobrze się prowadzi, ale mało opinii znaleźliśmy na jego temat. O tym drugim zaś otrzymaliśmy kilka opini zarówno tych dobrych jak i złych. Może polecicie nam jakiś inny wózek w podobnym stylu. Zależy nam na lekkości i zwinności wózka stąd nasze zainteresowanie tymi dwoma modelami, które takie się wydają. https://www.facebook.com/SzwalniaSnow/photos/a.842415699187806.1073741829.824651934297516/1555354614560574/?type=3&amp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam xlandera o którym tu była mowa i jakbym miała wybierać drugi raz chyba nie znalazłabym lepszego, koleżanka niedawno kupiła jeden z tych modnych wózków, sporo zapłaciła a już musiała go reklamować, to dramat bo została bez wózka, musiałam je swój pożyczać jak do lekarza jechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam Lonex Prestige w wersji ekoskora. Gdybym miala wczesniej dzieci i dosiwdczenie z wozkami nigdy bym go nie kupila. Z plusow: 1. Wozek ma jedna z najwiekszych gondoli, ktora jest dosc przewiewna, 2. Ekoskora jest latwa w utrzymaniu 3. Jak na tego typu gabaryt bardzo latwo sie prowadzi. Minusy (po 8 miesiecznym uzytkowaniu) 1. Wozek jest za duzy, jesli macie mniejsze mieszkanie lub malo miejsca do przechowywania wozka odpuscie sobie (u mnie nie bylo problemu), zlozony wozek z gondola wypelnia praktycznie caly bagaznik w Toyota Auris 3. Niepraktyczmy szmaciany koszyk, jesli wrzucisz do niego pare rzeczy (nie mowie o kilogramach, czy wielu zakupach) bedzie ocieral o przednie kola, sam ksztalt jest malo praktyczny. 3. Jest problem z praniem budki (producent tego nie przeiwduje) jak i czyszczeniem /praniem obicia gondoli. Wysciolka gondoli jest na rzepy i to pierze sie super. Przez to jak dla mnie jest to wozek tylko na jedno dziecko. Jesli chesz go doprowadzic do porzadku dla przyszlego potomka to licz sie ze po wypraniu recznym budki zostana na niej zacieki, podobnie w gondoli (niby wokol obicia jest zamek, ale nie sluzy do jej zdejmowania, to taka atrapa). Jesli chcesz uprac przed sprzwdaza odradzam, bedzie wygladal znacznie gorzej. Podsumowujac ciezki, kanciasty, dobrze sie prowadzi, ale bardziej do popatrzenia niz uzytkowania codziennego, kiedy trzeba robic zakupy czy transportowac sie samochodem. Fotelik samochodowy jest beznadziejny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam wózek vega sport używałam a teraz oddam siostrze dla jej potomka łatwy w czyszczeniu fajne kolory praktycznie umieszczony hamulec pojemny kosz duża torba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy wózek Coletto Florino . Czeka na właściciela :) moja przyjaciółka jeździła tym wózeczkiem i polecała mi go ( nawet ciocia -ja :)- miała okazję prowadzić na spacerkach :) ) -no i nie ukrywam, że i wyglądowo urzekł mnie najbardziej ze wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat Coletto Flroino jest brzydkim wózkiem. Ma brzydki design. O wiele ładniejsze są np takie Bebetto a i w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkonoszka34
Mysle, ze najlepiej kupic 2w1 i najwyzej dokupic fotelik. Ja tak zrobilam, wybralam riko naturo, kosztowal jakies 1900 zl. Potem jeszcze zdecydowalam sie na fotelik. Taki zestaw dobrze sie u mnie sprawuje, wozek jest bardzo funkcjonalny i stabilnie, lekko sie nim spaceruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się też zdecydowaliśmy na polską firmę Adamex, bo słyszeliśmy bardzo dobre opinie. Widzę, że dziewczyny, które też wybrały, też słyszały ;) My mamy model Monte. Ma świetny zestaw. Nie musieliśmy niczego dokupować. Wózek prezentuje się świetnie, w użytkowaniu też nie możemy mu niczego zarzucić. Prowadzi się go z wielką przyjemnością. To bardzo dobrze i starannie wykonany model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, od Adamexu. Zapomnieliscie dodac, ze kola sa zelowe, bez wentyli i nie trzeba pompowac. W d/upe z taka reklama :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam wózek w sklepie bobowózki częstochowa, duży wybór wózków, ze względu że mieszkam na 4pietrze wybór padł na tutis aero bo ma dużą i przestronną gondoli waży ok 12 kg, fajny kolorystycznie, koła duże żelowe i czekam aż dojedzie do nas, plus że siedzisko spacerowe składa się ze stelażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z karkonoszka34 co do wózka 2w1 a fotelik sprawdzony z atestami faktycznie lepiej kupić oddzielnie, nie raz te foteliki od kompletu są strasznie słabe nie wzbudzają zaufania. Mam xlandera a sprzedawca dobrał do niego odpowiedni fotelik z gwarancją bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam czegoś praktycznego, sporo wyjeżdzamy i chciałam też coś co ma łatwą opcję składania i znalazłam Baby jogger city tour lux ma tak prosty system składania i to już z zamontowaną gondolą że to nie wiarygodne :D na filmiku tu http://www.baby-jogger.pl/wozek/city-tour-lux fajnie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×