Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karola1021

Jaki wózek dla dziecka??

Polecane posty

Gość gość
Wozki polskiego producenta firma vega ciekawe rozwiązania techniczne których brakuje innym producenta brawo za kolorystykę ukłon w stronę właścicieli Beatka jeździ w nim już od maja!polecam!dobra cena w dobrych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniaanka123456789 Odpowiedz na Twoje pytanie. Mam Anex Sport od 7mies. W gondoli udało nam sie przejeździć 6 mies teraz juz spacerówka. Gondolka bardzo duża i fajne to że materac jest kokosowy a nie zeykła pianka. Spacerówka zapinana w oba kieruni. Obawiałam sie kosza na.zakupy ponieważ wygląda na bardzo mały. Dziewczyny to tylko złudzenie. Do tego mini koszyczka wejdzie mnustwo zakupów ;-) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja mam Anex Sport tak jak Pani w poprzednim poscie. Wozek spełnił wszystkie kryteria jakie miałam. Bardzo chciałam zakupic Adamex Barletta ale niestety amortyzatory na ramie nie sa regulowane co przy spacerowce moim zdaniem już było by za miękko a Anex własnie ma taką regulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zanim kupiłam wózek też rozważyłam pomiędzy różnymi producentami Adamex Tutek tako vega! Patrzyłam na funkcjonalność wielkość spacerówki i cenę! Wybrałam producenta z Częstochowy vega bo ma rozwiązania techniczne które nie spotkałam w Polskich wózkach dużą spacerowke dobrą cenę i ładnie uszyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam . Anex Sport dobry wybór. Faktycznie duza gondola bo moj syn ktory sie urodził bardzo duży (4.270) i długo (57cm) jeździł w niej do prawie 6 mies. Spacerówka bardzo wygodna i fajnie ze montowana w oba kierunki. A i ten kosz na zakupy. Też się obawiałam ze jest malutki a okazał sie bardzo pakowny ;-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić wózek wielofunkcyjny Florino Carbon marki Coletto - polski producent, wysoka jakość produktów. Gondola jest duża, w środku obszyta bawełną, wózek jest poręczny, ma dobre kółka i do tego świetnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaproponowałabym Anexa Crossa jest naprawdę śliczny:) My z mężem mamy też Anexa tylko model Sport. Wszystko jest super jak na razie , ale będąc w sklepie zobaczyłam Crossa i chętnie bym się zamieniła ze względu na stylistykę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wózki firmy Kunert?? Nasze, polskie...można sobie je oberzec i nawet kupic ze strony producenta... http://kunert-wozki.pl/12-wozki Są estetyczne i solidne... dobrze sie składają i podjeżdżają pod krawężniki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my właśnie mamy juz Anex Cross. Jestesmy juz po kilku spacerach. Jest bardzo zwrotny i lekko się prowadzi oraz łatwo podbija sie pod krawężniki co dla mnie było ważne bo w moim mieście to one są zgrozą dla wózków. Nowoczesna stylizacja i piękna kolorystyka. Mamy kolor grafitowy :-) cudny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może doradzicie mi polskiego producenta z dużą spacerówka w dobrej cenie!tylko nie piszcie o anexi bo nie jest on polska marką a zależy mi na polskim wózku dobrym jakościowo a nie tandemie która będę musiała reklamować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep_pomorze
Witam wszystkich czytelników. Mam propozycje, nie ukrywajmy że jesteśmy sprzedawcami, lub marketingowcami danej firmy tylko piszmy jawnie np. sklep Wa_wa. Jak się człowiek bardziej wczyta to aż się śmiać chce, gdy na każdą negatywną wypowiedz znajduje się obrona tylko problem w tym, że miesza w głowie potencjalnemu klientowi, który też może wejść na to forum i poczytać. Wózek Anex Sport - konstrukcja niemalże identyczna jak u innych producentów z Częstochowy, tapicerka w mojej opinii połączeni co najmniej 2 - 3 rozwiązań które stosują inne częstochowskie firmy. Jakość wykonania niektórych z detali tego produktu pokazuje styl garażowy, co w znaczących markach europejskich jest wręcz niedopuszczalne. Co do jednego z poprzednich wpisów dot. sprzedaży w Warszawie - gdyby moje szefostwo doszło do porozumienia z jakimś częstochowskim producentem i uzyskało wyłączność sprzedaży w danym miejscu np. Warszawa, zapewniając nam tak wysoki zysk to proszę mi uwierzyć że taki produkt był by również dobrze sprzedającym się wózkiem. Czym ten wózek po za ceną odróżnia się od innych częstochowskich wózków, po za marżą dla sklepu, powiedział bym że niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie Pana z wcześniejszej wypowiedzi dobrze wiedzieć że są jeszcze ludzie którzy tylko widzą wózki anex ja szukam wózka polskiego producenta którego cena będzie adekwatnie do wykonania!a może ma Pan sklep internetowy chętnie skorzystam 'pozdrawiam!Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam napisać że nie tylko widzą wózki anex! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Lepiej kupić osobno wózek głęboki i dopiero za kilka miesięcy jak dziecko podrośnie wymienić na lekki i wygodny wózek spacerowy czy kupić wózek wielofunkcyjny ? Czytam trochę i każdy pisze co innego. Wózki wielofunkcyjne są podobno cięższe niż dedykowane. Zastanawiam się nad wózkiem głębokim używanym ale lepszej firmy chodź za cenę ok 450 zł mam jakiś nowy wózek produkcji Polskiej ale wygląda troszkę tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jedbnak zdecydowanie celuje w wielofunkcyjne i jak dobrze poszukac to wcale nie są cieższe. Potem najwyzej kupie leciuchna parasolkę jak dziecko podrośnie, ale na poczatek wolę porzadną dużą gondolę a potem sporą wygodną dla dziecka spacerówke. Wilofunkcyjne wg mnie to dobre rozwiązanie. Na oku mam w tej chwili Salse 4 http://www.abc-design.de/pl/wozki/salsa-4/ i chyba tak już zostanie - do porodu 2 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam Bebetto Luca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mamom Natana od 4.5 miesiąca i mam Anex Sporta. Jestem również sprzedawcą wózków od 10 lat. Mam jakieś doświadczenie . Moj syn jeździ w Anex Sport . I polecam go jako mama i jako sprzedwaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamom Natana. Analfabeto,ani nie jestes mamą Natana,anie nie masz anexa sport tylko jestes tu zeby reklamowac ten badziwny wozek o ktorym juz tu dziewczyny pisały,same klopoty, problem z kołami,krzywe stelaże itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.11.2016 godz.8.26 Błąd słownika w telefonie. Zapraszam cię na priv a udowodnie że jestem mamą Natana który obecnie ma 5 mies i 2 dni. Mam Anex Sport i jestem sprzedawcą wózków w Warszawie od ponad 10 lat. Ten "badziwny " jak to Ty napisałaś wózek to jeden z najlepiej sprzedawanych wózków w roku 2016. Może tam gdzie Ty mieszkasz jest ich mało . I proszę mnie nie obrażać i wyzywać od analfabetów jak samemu się nie zybt dobrze zna pisownię. Pozdrawiam Anexowe Mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat zgadzam się, że Anex najlepiej się sprzedawał w roku 2016. I Mama Natana piszę prawdę co potwierdzam :) Na pewno nie łamią się stelaże a wózek ładny i solidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetsiBetsi
Na jakiej podstawie trwiedzicie, że ten producent sprzedał w 2016 roku najwięcej wózków? Jakieś badania? Chętnie przeczytam wyniki :) Spośród moich znajomych bardzo dużo osób kupiło wózki Tutek, np. Tirso czy Timer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skup się przede wszystkim na ofercie sklepów z artykułami dla niemowląt te zwykle mają największy wybór i moim zdaniem znajdziesz tam najlepiej dopasowane wózki. Sama właśnie przeszukuje oferty krakowskich sklepów i póki co ten model wózka http://www.sdkrak.pl/140_g-mini przypadł mi najbardziej do gustu. Może któraś z mam korzystała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wózka to kupiłam na electro.pl. Najpierw patrzyłam w stacjonarnych sklepach co mi się podoba i potem zamówiłam przez neta bo o wiele taniej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Anexa Crossa zamówiłam w sklepie stacjonarnym. Cena ta sama a mam zapewniony wózek zastępczy jak coś. Polecam zobaczyć ten wózek bo fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też woleliśmy kupić w sklepie stacjonarnym. Pan nam sam zaproponował Anexa i wózek przypadł nam do gustu. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór jest ogromny na rynku. Polee\cam coś dobrego i sprawdzonego. Warto obejrzeć Anexy, naprawdę niezłe wózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalnej jakości i po prostu brzydkie. Skończ z tym spamem reklamowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badziwny wozek o ktorym juz tu dziewczyny pisały,same klopoty, problem z kołami,krzywe stelaże itp. x dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre wózki produkuje firma Tutek. Wózki są bardzo lekkie i zwrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata z Radomska
Ja kupiłam wózek producenta vega bo wpadł mi w oko jak tylko weszła do sklepu i polecił mi też sprzedający!Ma dużą spacerowke do 3 lat to nie będę musiała kupować drugiej!cena też była ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×