Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karola1021

Jaki wózek dla dziecka??

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny a co sadzicie o wozkach teutonia. moze ktos obecnie uzytkuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma któraś mama quinny? zostanawiam sie nad nim bo są lekkie a na tym mi zależy najbardziej a ja pod względem jakościowym bardzo dobre, to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa pytającego o teutonię -użytkuję drugi miesiąc Be you V3 i jestem bardzo zadowolona, ten wózek sam się prowadzi, niezależnie od powierzchni! Przetestowałam w lesie, parku , na wiejskich drogach i nie mam zastrzeżeń. Spokojnie daje radę w piachu. Minusy- gondolka wydaje mi się mała i czasem ciężko "chodzi" hamulec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy parasolkę od Quinny i super się sprawuje, małe kółka, łatwo się sklada i mało miejsca zajmuje po złożeniu, dobrze się prowadzi, duże siedzicko- mnie nic więcej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vegas123- która masz dokladnie? waham sie miedzy mooddem a buzzem- ktos ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam spacerówkę model zapp xtra2. jeśli chodzi o Twój wybór to osobiscie model moodd bardziej mi się podoba, ale też zalezy gdzie mieszkasz, czy będziesz więcej po lesie chodzić, po nierównyxh powierzchniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vegas123- mieszkam na wsi, wiec nie mam superchodników i asfaltowych dróg wszedzie ;( to wtedy lepszy buzz czy moodd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mieszkasz na wsi to predzej bym ci zappa polecila. Ewentualnie moodd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy model branoecco z riko, to wozeczek wielofunkcyjny, termin mam na 6wrzesnia, takze cala jesien i zima przed nami na spacerach, a ten wozeczek, zwlaszcza czesc gleboka wydaje mi sie taka zimowa, dobrze zabudowana, z obszerna budka, pokrowcem z wysokim kolnierzem chroniacym przed wiatrem i te mufki dla rodzica na raczce tez super gadzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mieszkasz na wsi, to zdecydowanie bardziej wybrałabym model buzz xtra, on ma juz fajne większe koła i sprawdzi się na nierównych drogach, siedzisko jest duże i dziecku będzie wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybralismy Murę i kamien z serca, bo wozek cudownie sie prowadzi i jest bardzo solidny, mocny. I ma piankowe koła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dalas za swoja murę? Powiem szczerze ze te piankowe koła przekonuja mnie najbardziej. No i fakt ze mieszkam na wsi, wiec potrzebuje typowo terenowego wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Quinny to Moodd! JEst bardzo lekki, ma porzadny stelaz a do tego jest mega funkcjonalnym wozkiem. I powiem szczerze, ze ogolnie wozki z quinny to jedne z ladniejszych wozkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama zakupilam quinny model moodd, bo chcialam wózek lekki i ładny ;p osobiście moge polecic ten wózeczek chcociaż lepeij isc do sklepu stacjonarnego i wypytac o wszystko oraz obejrzeć na zywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerelka
Aktualnie dobra promocja na wózki jest w tym sklepie dla dzieci: http://tiktak.com.pl/14-wozki-dzieciece Przy zakupie wózeczka dostajecie tam gratis kombinezon dla dzieciaczka. Sama polecam zainwestować w porządny wózek.Jest wygodniejszy oraz posiada wiele ułatwień. Zawsze potem można taki odsprzedać. Obecnie córka jeździ w wózku Marcello. Jest bardzo wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla swojego synka wybrałam wózek Coletto www.coletto.pl zdecydowałam się na niego po tym jak zobaczyłam go u mojej koleżanki. jest wielofunkcyjny i sprawnie się składa. wizualnie też jest miły dla oka. no i ma też różne udogodnienia dla mam [albo dla tatów ]. a i ja mam taki z dużymi kołami dzięki temu łatwiej mi go prowadzić po niektórych nierównościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim taki żeby był dla niego wygodny i bezpieczny. A dla rodzica prosty w obsłudze bo chyba nikt nie ma czasu na zabawy. Ja mam akurat Prampola www.prampol.pl 3w1 i nie mogę na niego narzekać. No i mają też bardzo ładną kolorystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Graco teraz bo ostatnie dni promocji Graco Cashback

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Teutonia Mistral. Jest idealny do miasta, bardzo zwrotny, a przy tym stabilny. Z dodatkowych bajerów, to fajne jest to, że ma wysówaną rączkę więc jak np. tak, jak u nas. tatuś ma 180, a mamusia 160cm to jest to jednak przydatne rozwiązanie :) Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie tego modelu, to chętnie pomogę, bo wiem, że niewiele jest info o tej marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda44
Semma ma jedyną na rynku tak urozmaiconą ofertę artykułów przeznaczonych dla dzieci. Oprócz konkurencyjnych na rynku cen proponuje swoim klientom częste promocje i oferty okazjonalnych produktów. Od dziś jestem stałą klientką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się teraz rozglądać za promocjami, bo natrafiam i na drzwi otwarte, lub promocje na daną markę- zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w necie. Czaję się na Mistrala więc gdyby ktoś natrafił na promocje na markę Teutonię, to poproszę o link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, mojego Mistrala też udało mi się dorwać w ten sposób sporo taniej. Zdarza się też, że sklep dokłada w ramach promocji np jedno z akcesoriów do wózka. W sezonie zimowym nie pogardziłabym takim prezentem w postaci foli przeciwdeszczowej na wózek albo mufki na rączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×