Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karola1021

Jaki wózek dla dziecka??

Polecane posty

Gość gość
Nam parę osób polecało żęby sprawdzić u Lionelo i faktycznie ostatecznie kupowaliśmy wózeczek niedawno właśnie od nich. Jak na razie wrażenia są bardzo pozytywne, wózek jest solidny, łatwo się składa, dobrze jedzie, córka się nie wierci w środku, siedzisko jest naprawdę wygodne, stabilne, ogólnie – oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu zamawiałam nosidełko dla swojej chrześnicy w prezencie i kupowałam od Lionelo. Więcej o samym producencie i ich akcesoriach masz na lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka. Bardzo się sprawdza, super dopasowana rzecz, nie uwiera, nie ma problemów z mocowaniem, łatwo się czyści, ogólnie siostra i chrześnica są zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka112
To prawda, te wózki Anex z serii Discovery są świetne. Kupiliśmy go przy drugim dziecku, bo planowaliśmy trochę więcej podróżować z małymi i jesteśmy zachwyceni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a powiedźcie mi coś więcej na temat wózka Anex z nowej kolekcji Discovery, czy dużo i czym różni się od kolekcji Sport? Akurat Anex Sport używałam i byłam bardzo zadowolona z jego funkcjonalności i designu, ale moze warto spróbować czegoś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o typowe spacerówki to Lionelo robi świetne wózki, zdecydowanie polecam. Na lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka jest ich oferta opisana dość szczegółowo. Długa gwarancja bo dają aż pięć lat ochrony, no i to co ważne – kółeczka są nie do zdarcia, świetnie się prowadzą nawet w trudniejszym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elissska
Ja mam anex i jestem z niego zadowolona. Solidny, zgrabny i łatwy w obsłudze. Dobrze się prowadzi po każdej powierzchni a co ważniejsze bezpieczny dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie znam tego wózka, musze go obejrzeć, jak na razie waham się między xlanderem x-pulse a x-cite, zależy mi na lekkim wózku najlepiej z większymi kołami w ciemnym szarym albo granatowym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wizualnie podoba Bebetto, Espiro, Peg Perego. Nie podoba mi sie Anex ani quinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina_09
a co sądzicie o wózkach Euro Cart ? My mamy model Passo 3 w 1 i polecam! Stabilny, przyjemnie się prowadzi i lekko podbija. a do tego wszystkiego jest niedrogi. W zestawie są duże pompowane koła, dużą gondola z regulowanym zagłówkiem i materacykiem w zestawie. Kosz na zakupy też bardzo pojemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o spacerówkę to uwierzcie mi, że nie jest wam potrzebna lepsza - http://www.empik.com/hauck-citi-neo-ii-wozek-spacerowy-caviar-stone-hauck,p1146722151,dziecko-p Fakt, że można zapłacić nawet 10 razy więcej, ale tak naprawdę z wyłożenia takiej sumy kompletnie nic nie wynika. Tutaj macie wygodne prowadzenie, duże siedzisko, a pod względem wyglądu również spoko. Sami sobie oceńcie, czy to motyw dla was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenalewandowska01
My z mężem zdecydowaliśmy się nie wielofunkcyjny wózek - posiada gondolę i siedzisko spacerowe, jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Kupilismy go na stronie https://krainadziecka.net.pl. Bardzo dobrze nam służy, bo już drugiego dzidziusia w nim wozimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do jakości wykonania i bezpieczeństwa wózka to nie mam uwag do firmy Dorjan ( http://dorjan.com.pl). Jeśli chodzi o estetykę i design to też mi się ich wzornictwo i kolory podobają, ale wiadomo różne są gusta, każdy ma jakieś swoje upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sasiedzi maja z tej firmy, blizniaczy? szczerze? nie mój gust zupełnie :) u nas tez anex, teraz wiele osob wybiera, moim zdaniem wygladaja obłędnie, ale najwazniejsza jest jakość materiałów z jakich został zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o moją osobę to wózki marki Anex Baby bardzo mi odpowiadają pod kątem wizualnym, moim zdaniem prezentują się świetnie, przynajmniej mój model Sport:) Do tego jego plusem jest solidne wykonanie, fukcjonalność i lekkość, dzięki czemu spacery z dzieckiem to czysta przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia9323
Miał ktoś z Was taki wózek https://ewozki.eu/pl/c/Wozki-Joolz/229 ? Szukam na jego temat opinii w różnych miejscach i mam nadzieję, że ktoś będzie mi w stanie pomóc. Podoba mi się, ale też i jednocześnie zależy mi na czymś sprawdzonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luciano Adamex może ? W sumie Vicco też jest ok, zależy co Tobie bardziej odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierać jest z czego jeśli chodzi o spacerówki/gondole, tylko faktycznie żeby już trafić na coś naprawdę trwałego to wcale nie jest tak łatwo. My w tym momencie u naszego drugiego dziecka używamy wózka marki Dorjan i sprawdza się lepiej niż ten system co przy pierwszym mieliśmy. Na pewno kółka są lepsze i też samo siedzisko w spacerówce dużo wygodniejsze, bardziej ustawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Anex ma świetne wózki! Ja postawiłam na serię SPORT i jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wybór to x lander x pulse i tu jest ten wózek super dokładnie opisany http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ jakby ktoś nie wiedział jak wygląda chociaż podejrzewam że na pewno go w sklepach widziałyście już nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych wszystkich marek jakie sprawdzałam jak szukałam wózka dla swojego synka to najbardziej podpasowała mi firma Dorjan i faktycznie wózek się sprawdza. Choć ból głowy z wyborem to miałam spory, bo tak naprawdę tych dobrych producentów jest teraz mega dużo. Jest strona marki na http://dorjan.com.pl, na pewno dużym atutem jest jakość ale też estetyka, mają dużo wariantów wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monti49
My kupilismy xenona z Expandera. I polecam. Dobrze sie sprawdza w miescie, jest zwrotny, dosc proporcjonalny i nie za duzy. Gondola spora, siedzisko w spacerowce rowniez. Calosc utrzymana w nowoczesnym tonie, do tego mocne kola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest anex discovery , to nowość . Świetnie się go prowadzi , łatwo składa i do tego ten design. Cudo . Teraz na nowe modele moja promke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy Valco Snap...niestety w naszym modelu nie można zamontować samodzielnie gondoli, więc finalnie kupiliśmy na biegu używkę 3w1 jako wózek głeboki, do czasu aż przesiądziemy się na Valco. Nasze 3w1 to Maxi Cosi Mura i nie polecam- jest meeega ciężki i nie ma w ogóle amortyzacji. Malutki obijał się jak szalony nawet na najmniejszych kamyczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie anex sport . Najlepszy wózek jaki miałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie sprawdza anex na takich powiedzmy nie standardowych podłożach? mieszkam w bloku ale na koncu miasta i nie wszędzie jeszcze są chodniki, a ten wózek mi się bardzo spodobał, mówię o modelu cross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie sobie poradzi, model sport ma sprężyny, także amortyzacja jest bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Rowniez uzytkuje anex poza miastem i daje rade. Amortyzacja to chyba jego najwieksza zaleta i w takich warunkach sprawdza sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×