Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki mam o to problem

Mój facet.... NIE UMIE WBIĆ NAWET GWOŹDZIA

Polecane posty

Gość gość
gość dziś wg jest podział na męskie i kobiecie zajęcia? To zabierzmy kobietom prawo do prowadzenia samochodu i innych pojazdów, każmy wszystkim kobietom zajmować się domem, sprzątać prasować, gotować i zajmować się dziećmi itd. a obiad ma być przygotowany gdy mężczyzna wróci z pracy. Wy oczekujecie, że mężczyźni nadal będą was utrzymywali i robili wszystkie "męskie" prace + robili wszystko w domu i zajmowali się dziećmi a z tego wynika, że mężczyźni musieliby robić wszystko a wy nic. A tak nie wyjdzie. Albo podział obowiązków typu męskie i kobiece albo podział obowiązków wg umiejętności (bez podziału damskie i męskie) Czemu niby kobieta nie ma prawa interesować się majsterkowaniem czy samochodami a mężczyzna kuchnią itd. Wg ciebie bycie kucharzem to nie męski zawód? Najwięksi kucharze to mężczyźni właśnie więc czemu w związku mężczyźni nie mieli by mieć prawo być kucharzem. Kobiety też powinny mieć prawo zajmować się samochodem czy majsterkowaniem jeśli to lubią. Twoje podziały są jak z poprzedniego stulecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokopies
No to drogie Polki coś wam wszystkim powiem. Tak w wielu wątkach podniecacie się facetami z zagranicy. Tylko że ci obcokrajowcy to właśnie są tacy że nic w domu nie robią. Znają się tylko na swojej pracy i tyle. Sami nie naprawiają samochodów, nie malują , nie wiercą, nie wymieniają hydrauliki, nie robią przy prądzie itp itd. Wiem bo dwie kobiety w rodzinie wyszły jedna za Włocha, druga za Francuza. I oni mają w d***e takie naprawy nie znają się to nie robią i tyle wzywają fachowców i kropka i tam na zachodzie to jest standard.!!!!Jeden z nich to w ciężkim szoku był jak widział że w Polsce facet to musi być i mechanikiem, elektrykiem, posadzkarzem , malarzem i huj wie kim jeszcze. Tam to nie do pomyślenia. I co teraz będziecie tych z zagranicy wyzywać od ciap i lebieg przecież dla 99% z was to obiekt marzeń i westchnień (facet z zagranicy). Wy po prostu nie doceniacie tego co macie, a wy co też znacie się na wszystkim? Wiele z was zwłaszcza tych młodszych to potrafi ugotować co najwyżej zupę z proszku i wodę na herbatę , dziecko podrzucić mamie lub teściowej i luz. Facet nie musi znać sie na wszystkim i tyle. Ale według was lepiej niech gmera przy prądzie nawet jak się na tym nie zna byle by jaśnie pani była zadowolona a że go może prąd porazić to nic, znajdzie się inny prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pracuje dla telewizji TVN, do programu telewizyjnego szukamy kobiet do wystąpienia wspólne z mężem bądź chłopakiem , w bardzo popularnym programie TV. Twój partner nie potrafi nic zrobić w domu ? Już wbicie gwoździa to dla niego problem ? Do każdej drobnej naprawy musisz zabierać się sama bądź wzywasz fachowca ? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałaś twierdząco to szukamy właśnie Ciebie !Oferujemy zwrot kosztów podróży i nie tylko. Jeżeli jesteś zainteresowana wyślij mi swój numer telefonu, zadzwonie i podam wszystkie szczegóły. Kontakt m.dziubinski@tvn.pl Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu
Dnia 24.03.2011 o 13:55, Regres napisał:

więc zrób to ty 🙂 Oczywiście ty świetnie gotujesz niczym Makłowicz i dziergasz serwety;)

O ku*wa jakbym czytala o sobie... Bo akurat ja dziergam prawdziwe dziela sztuki I gotuje perfect. Na dodatek tez mam faceta, ktory nawet nie wie Jak obsluzyc wiertarke. Nie umie pomalowac Jak nalezy sciany ani polozyc jeba*ej tapety. Nic ... ma dwie lewe rece. 18 dni trwal remont (malowanie tapetowanie) pewnie nigdy by sie nie skonczyl gdybym nie odlozyla drutow I nie pomalowala sama kuchni I salonu. Bo dla mojego jest czas. Ale psychicznie nie wytrzymalam juz tego dyskomfortu mieszkania w totalnym rozpi*rdolu. W siodmym miesiacu ciazy pomalowalam to. I wcale nie jestem Z siebie dumna o nie. Prawda jest taka, ze to zadna filozofia. A faceci dzisiaj to po prostu rozpieszczone maminsynusie Z dwiema lewymi raczkami. Wiec autorko wiej czym predzej zanim staniesz sie jeleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×