Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki mam o to problem

Mój facet.... NIE UMIE WBIĆ NAWET GWOŹDZIA

Polecane posty

Gość hyde park****
mam oto problem a sa jakies rejony w ktorych jest zaradny czy wszedzie taka du..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kuzyna, starego kawalera, który kupił sobie nową pralkę, prał nią tydzien ale ciągle coś stukało, pukało i w dodatku wychodziła z łazienki podczas wirowania, dzwonił do mnie kilka razy czy kojarzę co tej pralce się dzieje, no więc pytałam czy wypoziomował i czy usunął blokady on na to że usunąl blokady na pewno w końcu kiedy byliśmy u niego z wizytą zajrzałam do tej pralki i się okazało że blokad nie usunął tylko zaślepki od blokad nawet instrukcji obsługi ciamciarajda nie umiał zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki mam o to problem
hyde park ogolnie jest niesmialy spokojny i taki wlasnie CIAPOWATY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t6ufjdg
"a sa jakies rejony w ktorych jest zaradny czy wszedzie taka du..?" Ma pracę? Przynosi pieniądze do domu? Zapewnia byt? To nie podskakuj bo na gorszego mogłaś trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sa jakies rejony w ktorych jest zaradny" sa słyszałem że na Uralu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki mam o to problem
mowcie sobie co chcecie ale taki facet to tragedia i wspolczuje kazdej kobiecie bo sama wiem co przechodze z nim. Jaki wstyd np przed mama ze on nie potrafi nawet wiertarka sie poslugiwac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki mam o to problem
wstyd wstydem ale ile traci tez w moich oczach kiedy w niczym mi nie pomaga i wszytsko olewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
pewnie malo bystry ten twoj kuzyn kawaler do napraw trzeba miec troche inteligencji technicznej no i checi przede wszystkim jak m sie zepsuje komp., daje chlopakowi bo on sie na tym dobrze zna ale jak np. niedawno odlecial uchwyt od szafki w kuchni, nie widzialam problemu zeby kupic klej i samej przykleic.. czasem to jest chyba lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile to się tych dziur boruje, że żyć bez umiejętności obsługiwania wiertarki nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
taki mam o to problem no, ale jak on sobie generalnie radzi w zyciu? jest ogolnie zaradny czy to bycie niedorajda w naprawach przeklada sie na wiecej obszarow zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkeyyy
A czy on cokolwiek robi? Jeśli nie wykonuje drobnych napraw, to może pomaga Ci w innych obowiązkach domowych, zajmuje się dzieckiem? Jeśli kompletnie nic nie robi to masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
bo zastanawiam sie czy nie ma pewnej korelacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze swojej strony dodam tylko, że bardziej znam się na komputerach niż na robieniu remontów mieszkania, bawieniu się kablami w urządzeniach elektrycznych itp. Nie znam się na tym, majsterkowanie to nie moje hobby. Ale jeśli ktoś zechce mi pokazać i nauczyć tego i owego to z miłą chęcią skorzystam z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
dokladnie milkeyy bo jezeli jest zaradny i pomocny w innych kwesiach to mozna po prostu przymknac oko i uznac jako nieszkodliwa ceche, ale jezeli jest ogolnie taka niedorajda i leniem to wtedy jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
Darker wlasne tu nie tylko chodzi o umiejetnosci, ale tez o postawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @konserwtywna żona@-ktoś
juz mi podpylił mojego nika i się zaczernił-złodziejstwo mój mąż zrobi prawie wszystko a ja nie wyobrażam sobie mieć w domu babę. Facet to facet musi umieć zrobić wszystko w domu. ja też nie cierpię łamag ,którzy do wszystkiego wzywają fachowców. Mój i położy kafle,pomaluje, naprawi samochód, przykreci -umie tyle ,że tego co nie umie jestem w stanie mu wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Facet to facet musi umieć zrobić wszystko w domu." Aha. A poza tym ładny mamy dzień, prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres nie znam tego forum co podałeś myślisz że tylko jeden taki przypadek że ktoś blokad nie zdjął? kuzyn dupa wołowa i tyle, zresztą w innych tematach też taki jest ja tez jestem zielona w niektórych sprawach technicznych i nie uwierzylibyście co robiłam z głośnikami komputerowymi, no ale ja baba jestem, na gotowaniu się znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet to facet musi umieć zrobić wszystko w domu." to tak samo jakbym napisał że prawdziwa kobieta musi oferować swojemu męzczyznie sex analny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja jakiś dziwny jestem... zamiast "małego modelarza" to "Zwierzaki" czytałem. Nie spuszczałem się z zachwytu w gacie (jak zapewne cała reszta) na myśl o grzebaniu w silniku auta i rozkręcaniu wszystkiego co da się rozkręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
kure dlaczego czesto jak zadaje autorkom tematow dodatkowe (moze niewygodnych) pytania, zeby rozjasnily sytuacje, to one nie odpowiadaja albo znikaja z topiku? dzisiaj juz 3 raz mi sie zdarzylo moze jestem niewygodna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkeyyy
Hyde park, dokładnie tak jak mówisz. Nie zawsze chodzi o to, kto naprawi kran a kto obiad ugotuje. Ważne jest to, że jeśli żyjemy razem, to dzielimy obowiązki, pomagamy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiego nieudacznika
na pewno nie wzięłabym za męża. toż to dupa a nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej zrzucic ciuchy i na golasa razem z partnerem postudiowac przykrecenie nowego prysznica czy zamontowanie karnisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że same męskie
ciapy siedzą na tym forum :o masakra, ja tez jestem zdania, że facet powinien umieć chociaż wbić gwoździa czy naprawić uszczelkę w kranie, niestety w dzisiejszych czasach coraz więcej jest takich ciamajd wychuchanych przez mamusie. Mój były też zresztą taki był, co prawda rozeszliśmy się z innych powodów, ale wyobraźcie sobie dziewczyny, że nie potrafił mi nawet wbić gwoździa w ścianę jak chciałam sobie zawiesić obrazek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badz naiwna, kazdy facet, tak samo jak kazda kobieta potrafia zrobic te wszystkie rzeczy, tylko nie kazdemu sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do REGRESA
to tak samo facet musi oferować swojej kobiecie wszystko czego ona sobie zażyczy w seksie łącznie z fetyszami tak? bo inaczej to dupa a nie facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaa
najechaliście na autorkę jakby wymagała od faceta bycia fachowcem w każdej dziedzinie, a ona mówi wyraźnie, że chodzi o podstawy - przybicie gwoździa, używanie wiertarki, drobne naprawy itp. Nie chodzi o kładzenie kafelek, kompleksowe naprawy samochodów i stawianie domów... A jakby kobieta nie umiała nic ugotować, nic posprzątać, przyszyć guzika itp -podstawowe czynności w domu to co? To wszystko ok 100% kobieta byleby dziwka w łóżku była? Osobiście czułabym się dziwnie jakby mój facet nic nie potrafił, a ja bym latała z młotkiem i wiertarką przy każdej naprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×