Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxJolantaxx

Klinika Promienista w Poznaniu - opinie!!!

Polecane posty

Gość xxxJolantaxx

Bardzo proszę o opinie osób które miały tam jakieś operacje czy zabiegi. Czy były jakieś powikłania pooperacyjne lub inne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataIrlandia
Nie mieszkam w Polsce i jakis czas temu dowiedziałam się, że muszę przejsc operację. Trafiłam do lekarki, która kiedys pracowała w Poznaniu i dobrze zna się z lekarzami z K.Promienistej a aktualnie przyjmuje w Irlandii i to własnie ona poleciła mi to miejsce przesyłając w moim imieniu klinice moją dokumentację medyczną. W odpowiedzi otrzymałam wiadomosc z kliniki w której był m.in. zawarty cennik wyceniający operację na 2000 euro. Po kilku dniach poinformowałam lekarke z Irlandii iż rozważam operację w innej klinice w Trójmiescie i w związku z tym chciałabym odebrac swoją dokumentację medyczną (usg+opisy) na co reakcja lekarki była delikatnie mówiąc niemiła i z wielkimi trudnosciami udało mi sie jedynie odzyskac usg. Zdziwiona takim zachowaniem lekarki ostanowiłam zadzwonic do K.Promienistej i nie wspominając o tym iż nie mieszkam w Polsce poprosiłam o podanie mi dokładnej ceny interesującej mnie operacji. Usłyszałam 4200zl + ewentualna dopłata jesli musiałabym zostac w klinice dłużej niz 3 dni. Różnicy w cenach za tą samą operację nie da się ukryc. 2000 euro muszę zapłacic bo jestem z Irlandii a 4200zl nie wspominając o tym, że nie mieszkam w Polsce. OSZUSCI I WYZYSKIWACZE NASTAWIENI JEDYNIE NA ZYSK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wprost przeciwnie spotkałam się z przyjazną, życzliwą atmosferą i przede wszystkim z fachową obsługą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usługi są świadczone na naprawdę wysoki poziomie, klinika posiada świetnych fachowców! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klinika rewelacja w szczególności polecam zabiegi ortopedyczne i oddział ginekologii bardzo dobrzy specjaliści tam przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Bankructwo.nie korzystac. Pod pic porody. Brak neonatologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ola
Dnia 28.11.2019 o 08:08, Gość Anja napisał:

Bankructwo.nie korzystac. Pod pic porody. Brak neonatologii.

Hmmm w moim odczuciu zupełnie inaczej, bardzo dobrzy ortopedzi, serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×