Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smierdzacy klocek

chyba wyemigruje do skandynawii

Polecane posty

Gość Oni są mniej więcej jak
Finowie są najmniej atrakcyjni ze Skandynawów i mają zupełnie inne rysy twarzy - bardzo duże okrągłe twarze (trochę jak u 'świnek' - przepraszam, jeśli kogoś uraziłam) i są bardziej krępi i niżsi, coś jak Polacy. Nie stronią też niestety od alkoholu (zabór ruski swoje zrobił...). W Finlandii jest za to mniejszość Szwedzka i wśród niej są ci ładniejsi mieszkańcy Finlandii, oraz trochę krzyżówek, bo sami rasowi Finowie nie są zbyt urodziwi. Najlepszy materiał genetyczny to zdecydowanie Duńczycy i Szwedzi, a zaraz po nich Norwegowie. Z nie Skandynawów w czołówce stawiam Holendrów, a nie Niemców, bo Niemcy są niscy i trochę krępi (buzie też maja różnie ładne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadaaa
Oni są mniej więcej jak koleś na tym filmie: http://www.youtube.com/watch?v=0nzMxtXJM38&fe ature=relmfu no nie mów, przeglądając topic już się napaliłam, a tu taki ryjowiec wyjeżdża :D jak większość z nich tak właśnie wygląda to ja dziękuje, zupełnie inaczej sobie ich wyobrażałam;P koleś co tańczy na tym filmiku jest o niebo lepszy ! http://www.youtube.com/watch?v=Gc2Emhg4F1o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinkowa86
Heh... No nie można tak generalizować.... Jeden koleś nie świadczy o całej nacji. Ja bym raczej proponowała otworzyć playboya... i popatrzeć na blondynów. Chociaż tam ciemni też są. w każdym społeczeństwie są ładniejsi i brzydsi. Ten jest generalnie nijaki wg mnie. I nie powiedziałabym, że to fin nawet. Od gustu też zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feta102
zaraz to ten co gotuje to Szwed czy Fin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feta102
czy Norweg ..? Fanie się słucha, ale byłam pewna, że to szwedzki, nie mówcie, że to inny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinkowa86
W Finlandii też jest duża mniejszość szwedzkich finów. Mówią po szwedzku z drobnymi różnicami od realnego szwedzkiego. Trudno stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feta102
to po jakiemu on w końcu gada? naprawdę nie da się rozpoznać co to za język konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinkowa86
No ten po szwedzku gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
A jak tej lasce wyżej podoba się ten tańczący z teledysku to niech wyjedzie do USA - pełno tam takich emigrantów z Ameryki Łacińskiej, albo mieszanek latynosko-afrykańskich. Ja tam wolę wysokiego blondyna, niż małego latynosa, no ale co komu. Na tym teledysku jak się przyjrzysz zobaczysz więcej Szwedów: http://www.youtube.com/watch?v=te4Vv4qio7A A tu Szwedzi na imprezach (przemieszani z imigrantami z byłej Jugosławii i innych zakątków świata): http://stureplan.se/bilder Skandynawa da się rozpoznać po rysach twarzy, budowie ciała, ubiorze i fryzurze. Oczywiście, że nie wszyscy wyglądają jak ten kucharz z pierwszego filmu. Chodziło raczej o zaprezentowanie charakterystycznych rysów twarzy i budowy ciała dla mężczyzn z tego obszaru geograficznego. Trochę inteligencji ludzie. Ruszcie głowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
* tfu tfu, imigrantów z Ameryki Łacińskiej, a nie emigrantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
Jeszcze lepsi są Duńczycy. Proponuję się przejechać na weekend do Kopenhagi. Po ostatnim bolała mnie szyja od oglądana się za tamtejszymi panami. Niestety dla Skandynawów Polki nie są szczególnie urodziwe, bo maja piękniejsze lokalne kobiety (wyższe, lepiej ubrane, bardziej naturalne - bez teatralnych makijaży charakterystycznych dla Polek, z atrakcyjniejszymi pociągłymi rysami twarzy - większość naszych dziewczyn ma strasznie okrągłe buzie i to się zauważa dopiero po wyjeździe z kraju). Generalnie Polki przegrywają urodą ze Skandynawkami (poza Finkami, bo te akurat nie są atrakcyjne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinkowa86
No tu bym sie nie zgodzila.... Sądze, ze Skandynawia lubi nasz naród. A Szwedki Norweżki czy Finki to mnie j więcej tak samo jak Polkis czeszki i słowaczki... więc nie ma jakiejś gigantycznej rożnicy tymabrdziej że się one tam dużo miksują pomiędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
To chyba na żywo nie widziałaś ani jednych, ani drugich, ani trzecich.. Słowianki nie mają ani jednej cechy stycznej ze Skandynawkami - od budowy twarzy po budowę ciała (nie mówiąc już o sposobie ubierania, fryzurach, czy makijażach). To dopiero na zdjęciach zbiorowych wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinkowa86
Chodziło mi o to, że Finki w stosunku do Szwedek czy do Norweżek to tak samo można odniesienie zrobić jak Polki do Czeszek czy słowaczek. W domyśle dla niedomyślnych... Nie odróżnisz Polki od Czeszki ani Słowaczki bo mamy mniej więcej tą samą urodę. Tak samo jest z Finkami Szwedkami i Norweżkami Wszystkie one mają podobną urodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
Finki i Finowie jeśli nie są z nikim skrzyżowani wyglądają zupełnie inaczej niż te 3 pozostałe nacje - nie są do nich podobni pod żadnym względem. Tak samo jak inni są Islandczycy, mimo że też są Skandynawami. Tylko ta pierwsza trójka ma najatrakcyjniejszych ludzi (DK+SE+NO). Po prostu trzeba tam być, żeby nauczyć się zauważać różnice - a są one widoczne bardzo wyraźnie. Tu przykład typowego szwedzkiego mężczyzny w zbliżeniu: http://www.youtube.com/watch?v=zxNQc9VSiy8 http://www.youtube.com/watch?v=nwuKdluSN5A&feature=related + bardzo modnej wśród nich ostatnimi czasy fryzury. Finowie wyglądają mniej więcej tak: http://www.youtube.com/watch?v=0zQ4OLQrFoI Typowi rasowi Finowie mają okrągłe twarze (niemal kwadratowe), małe oczy (lekko skośne), małe szerokie nosy i są bardziej korpulentni i często niżsi od swoich zachodnich sąsiadów. Kobiety podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
Tu masz zdjęcia z imprez z Finlandii (z Helsinek): http://www.inthecity.fi/galleria/helsinki Towarzystwo mieszane, ale rasowych Finów i Finki można wyłapać z tych zdjęć bez trudu - są bardzo charakterystyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dziewczyny
Przylaczam sie do zachwytow, mieszkalam w Szwecji i Norwegii, spotykalam sie z kilkoma Szwedami i musze przyznac, ze jest tak na czym oko zawiesic. Panowie ladniejsi, niz ten co gotuje :P Znaczy rozni sa, oczywiscie, ale statystycznie na ulicy mija sie duzo przystojniakow. Co jest ich glowna zaleta? Wzrost i ladna budowa ciala, zarysowana szczeka i kosci policzkowe. No i dla mnie niebieskie oczy i blond wlosy :D Poza tym mili, inteligentni, co drugi gra na jakims instrumencie (maja swoje zespoly w garazach :P) lub uprawia sporty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadaaa
no przecież śmiałam się tylko z tym twarzowcem:D a co do tego kolesia, co tańczy-twarz ma nieziemską:P chodziło mi o to, że podoba mi się jako SZWED, Występuje w szwedzkim teledysku, szwedzkiej wokalistki w Sztokholmie, więc RACZEJ nim jest, skąd w ogóle pomysł na jakichś imigrantów z Ameryki Łacińskiej ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyblond
Rzeczywiście jest tam tak dużo blondynów?? ci z niebieskimi oczami mimo woli od razu kojarzą mi się z nazistami:o lepiej bruneci, ale chyba niewielu ich tam jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
Lambadaaa, ten koleś z teledysku nawet jeśli mieszka w Szwecji, to Szwedem raczej nie jest. Jak dla mnie Latynos, albo Serb/Bośniak (bo najwięcej ich tam) albo krzyżówka. :) Oczywiście mogę się mylić, ale na Skandynawa to on mi nie wygląda. No offence here. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
A tu macie dla przykładu Norweskiego tatuśka: http://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0 i fragment bardzo typowego wśród Skandynawów wystroju sypialni (oszczędnie i biało). I zdjęcie z imprezy Duńczyków: http://multimedia.pol.dk/archive/00462/Simonslille_462662a.bmp Tak wyglądają. Jak dla mnie ścisła czołówka pod względem urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
Bruneci zaczynają się w Norwegii i kończą na Islandii. W pozostałej części tego regionu jest ich niewielu (jeśli już to głównie krzyżówki lub imigranci). Finowie maja trochę ciemniejsze włosy (zdarzają się też bardzo ciemne) i Duńczycy mają ciemniejszy odcień blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadaaa
no jak nie szwed jak szwed :D nie ma jak sprawdzić, to zakładam, że nim jest:P czemu miałby nim nie być, przecież każdy inaczej, różnie wygląda, a cechy charakterystyczne swoją drogą.. wcale nie muszą być zawsze widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
No właśnie nie każdy mieszkaniec Szwecji jest Szwedem :) tak samo jak nie każdy kto mieszka w Wlk. Brytanii jest Brytyjczykiem, ani nawet nie sami Polacy mieszkają w Polsce. Na logikę. :) On nie wygląda na Skandynawa. Dobranoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadaaa
chociaż w sumie nie wiem, nigdy nawet w Szwecji nie byłam, choćbym strasznie chciała, ty wiesz lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie wygląda
już nie przesadzajcie z tymi blondasami samymi, to że nie jest blondynem nie oznacza, że nie jest rodowitym szwedem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
Musisz się więc wybrać! I to 'kanieszno'! :) Nie pożałujesz. Albo lepiej do Danii. Bliżej i lepszy 'towar' ...yyy, panowie znaczy się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co gotuje to Szwed.
Nie chodzi o blond wlosy, tylko o rysy twarzy i budowę ciała. Mówię ci po prostu trzeba się na nich w życiu napatrzeć, żeby ich rozróżniać. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadaaa
nie no jakbym miała jak i z kim to już dawno by mnie tu dawno nie było :P ale u mnie to tyko i wyłącznie Szwecja, bo mam totalną obsesję na jej punkcie, prawdziwa szwedomania :D tylko boje się, że sobie wykreowałam swój własny obraz i jak już w końcu tam pojadę to się rozczaruję, chociaż równie dobrze może być jeszcze bardziej zajebiście niż przypuszczałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinkowa86
Tej co ciagle gada ze trzeba tam byc zeby odrozniac chcialam przypomniec jesli czytala moje wczesniejsze posty ze mieszkalam tam rok i teraz ndal bede mieszkac i mam faceta fina ktory urodzil si ena szwecji i niby jest szwedzki finem ale to nie ma znaczenia dla nich wogole bo oni nawet jak sie gdziekolwiek urodza to moa miec wybrana narodowsc i moj fin np ma finska a szwedzkiej ni ema pomimo ze mieszkal 10 lat w szwecji i widzialam wszytski enacje i kazdy ma inny punkt widzenia... Nieistotne nadal OBSTAWIAM ze oczyiwscie zalezy od czlowieka... ludzi jest wileu i kazdy inaczej wyglada. Jeszcze z obserwacji roznic pomiedzy nimi zauwazylam ze norwegowie to straszni podrywacze.... a finowie sa bardzo wierni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×