Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

a kiedy bedziesz zamawiala ja tez bym sobie taką kupila mnie juz jest nie wygodnie a co dopiero z brzuchem od słonia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ta poduszka !!!! Mam problemy z kręgosłupem i kręcę się jak ryba w przeręblu nocami ;) Super sprawa, napewno sie w nia zaopatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Tarotkarty czy Pani nie wie, że kobietom w ciaży się nie wróży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esska bidulo ty tu sobie sama z soba konwersujesz a ja zamiast odpisac to te twoje linki otwieram hhe ;P no ja tezs bym chetnie juz cos kupila ale niestety nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka ja się napalam na razie, wiem, że nie powinno się, ale jakbym miała takie małe śpioszki to by mi to bardzo poprawiło humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam małą czapeczke i skarpeteczki ale nawet na nie nie patrze bo jeszcze nie wiadomo co sie u mnie wydarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, melduję się i powiem Wam, że dziś wyjątkowo dobrze mi się spało :) Soniówka będzie dobrze. Ja też bym chciała kupić taie malutkie śpioszki albo chociaż skarpeteczki, ale jestem trochę przesądna i boję się zapeszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, przesądy przesądami, ale faktycznie jak się nic nie kupi przed porodem to potem człowiek się budzi z reka w nocniku :) Naraz trzeba wydać dużo kasy dlatego ja zamierzam dokonac kilku zakupów przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak najbardziej trzeba się zaopatrzyć wcześniej, ale boję się bardzo wcześnie coś kupować. W pierwszej ciązy zaczęłam kupować rzeczy dopiero w 7 m-cu tak się bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam właśnie:) Poduchę chcę kupić już, na dniach. Ja dostałam 2 pary spodni z H&M MAMA od koleżanki:) Mebelki śliczniutkie:) Ale ja na początku kupuję tylko łóżeczko i komodę dużą, tak, żeby jak najmniej było w pokoju maleństwa. A w miarę wzrostu będziemy odpowiednio meblować:) Co do przesądów to ja nie wierzę, też będę kupowała rzeczy wcześniej. Mój B. kupił ostatnio w TCHIBO 2 pary białego body z wizerunkiem ROLLING STONES - na takie maleństwo:) Piękne są:) Poza tym też zamierzam rozłożyć sobie zakupy na raty, bo wtedy mniej boli:) Esska - kup sobie te śpioszki:) Wiesz, jak super się na to patrzy? Soniówka - wszystko będzie dobrze, zobaczysz:) Nic się nie wydarzy! A co do rzeczy to oglądałam różne na allegro, są piękne, najlepsze, z mojego doświadczenia wiem, są bodziaki, bo dziecko ma zakryte plecki. Krótkie koszulki nie za bardzo się sprawdzają. Ja mam zamiar zaopatrzyć się właśnie w kilka par body, tym bardziej, że będzie zima... Ale to oczywiście jak kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ta wyprawka na allegro jest na wcześniaka rozm. 50, trzeba patrzeć na rozmiarówkę, myślę, że najlepiej kupować na początek na 56-62:) Dzidziuś zwykle rodzi się długi na 55-56 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie patrzyłam za bardzo na rozmiary tylko na wzory :) Uwielbiam takie ciuszki z owieczkami, konikami, jabłuszkami u dzieci. jeszcze takie z grubej, mięsistej bawełny albo welurku, normalnie bym zjadła takiego dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek ty mnie zawsze pocieszysz :) a co do ciuszkow to ja teraz nie chce jeszcze nic kupowac ale tak od 6 miesieaca to zaczne... najbardziej sie tylko boje ze bede musiala lezec jednak do porodu i wtedy sama nic nie kupie. A chcialam jak zwykle leciec do Londynu i Szkocji na zakupy bo niestety ale w polsce wszystko jest drogie i 100x gorsze nic tam. Najwyzej moj sam poleci al wtedy to sie obawiam co on to nakupi.. to tak jak babe poslac zeby kupila czesci do auta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorwalam kiszonego ogorka... i odplynelam... teraz jeszcze pasztet mi sie marzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dziewczynki mają chyba dzień odpoczywanka:) Ja mam dzisiaj wzdęcia i czuję dyskomfort w brzuchu... i nie mam mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, dam radę bez, ale martwi mnie trochę ten brak mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek ja tez nie mam mdłości, czuję jakies bulgoty, przelewanie w brzuchu. Nie martw się, to znak, że dzidzia już zadomowiła się i teraz odpoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym te wszystkie nieprzyjemne objawy powinny sie konczyc wraz z poczatkiem drugiego trymestru a my juz blisko wiec moze juz bedzie poprostu koniec wymiotow.. ktorych ja naszczescie nie mialam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi bo jestem chyba trochę tępa. Jak zacznie mi się 9 tydzień to będzie to już 3 miesiąc czy jeszcze drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×