Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gość dree
Zaokrąglone, owszem. Na dole dzidzia, na górze TŁUSZCZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Moje zaokrąglenie ma proporcje 30% dzidzia 70% tłuszcz i treść pokarmowa. Mam wrażenie, że cały tłuszcz mi wypchnęło na górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też. Taki fajny. Jestem szczuplutka więc szybko będzie widać, mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
A propos mojego brzucha - mój M. właśnie stwierdził, że to tak, jakby ktoś się do 20ometrowej kawalerki zawalonej rupieciami wprowadził. Przyjemny, prawda...? :/ Dzisiaj nie będzie wieczornego przytulanka :D Kara musi być! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babole, ja dopiero dorwałam się do laptopa. Wcześniej córka zrobiła z niego używanie :D Padam na ryj tak zmęczona jestem. Mój T. pojechał do swoich rodziców a ja z córą w domu. My też mamy kota peeeersaaa. To wiele tłumaczy kochane. My trafiamy na dobre koty. Nasz kanapowiec jest kochany. Nie gubi włosów, czasami szczotkowany, kocha Zuzię chyba jak swoje dziecko, potrafi nim nawet podłogę wytrzeć i nawet nie miałknie. Oooo o kotkach to bym Wam mogła opowiedzieć historię normalnie. Imbira mamy od października ale kiedy Zuza była mała to mieliśmy innego kotka Marcela. Skubaniec wskakiwał jej do łóżeczka i jak była odkryta rączka to na nią się z boku kładł żeby ją grzać. a jak za długo spała ( a miała 3 tygodnie) To szedł sprawdzać czy wszystko ok. Stawał na łapkach i przez szczebelki niuchając do góry nochem (bo wtedy łóżeczko wysoko podniesione) pomruczał radośnie i sam szedł spać. Zobaczymy ja Imbir sobie poradzi. Bo na razie nad ranem wskakuje do mojego łóżka i przywala się do brzucha. Myślicie, że on już dzidzię czuje? aaaaaa super specjalista rozpoczyna u mnie wielką rozpierduchę remontową 13 maja!!!! myślicie, że będzie ok? taka data....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze dopiero w 2 trymestre zaczyna widac. i moj gin tez tak gada. no i sama nic nie widze u siebie... dzidzia za mala jeszcze dop 9 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... a tak w ogole pijecie jakies soczki marchewkowe.? ponoc lepsza karnacje ma potem dziecko, ale czy to prawda.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję, ale nie dużo, podobno nie można przesadzić bo dziecko będzie aż pomarańczowe. Znajoma piła dużo i dziecko rzeczywiście miało "dziwną" karnację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się zrobiła oponka:) Ja mam a raczej miałam, płaski brzuszek. Też siedzę z moim B. i piję sobie piwko pół na pół z wodą, a co!;) Ja będę miała cesarkę, więc mojego przy mnie raczej nie będzie. Co do bóli brzucha to nie mam takowych, czasami mnie tylko coś zakłuje z jednej czy drugiej strony. Soniówka, jutro będzie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mojego kota kocham. Nawet jakby był bez jednej nogi i bez oka... On wierny zawsze przytelepie do pani i ją pocieszy. I konieć :D Zuza chce psa. Ale, ale ....jak będzie kolejna dziewczyna w rodzinie to mój T. se kupi. Do obrony przed babami hahahahahah. A chcecie przepis na supier pasto-sałatkę? Ja się zażeram. Kawałek sera żółtego w kostce, Kawałek pora, 5 jajek, majonez, i ewentualnie szczypiorek do posiekania i smaku. ser zetrzeć, por sparzyć i pokroić, jaja pokroić, wymieszać. Zamiast majonezu można dać jogurt. Pyyycha. Mi smakuje. Można na kanapki albo jako sałtkę do kiełbachy na ciepło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Co do kotów, to jeden ciągle mi się na brzuchu kładzie. On zawsze kiedy coś mi było - przychodził i się ze mną kładł. Ale teraz na brzuchu mi bardzo chętnie leży. Odnośnie marchwi - nie słyszałam, ale wiem, że w ciąży dla dziecka szkodliwa jest witamina A, która nie jest na bieżąco usuwana z organizmu. Może powodować wodogłowie lub małogłowie, wady twarzy i serca, zaburzony wzrost. Więc marchew tak, ale z umiarem i w żadnym wypadku suplementów diety z wit. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej smakują soczki marchewkowe jednodniowe i takie piję. mamozuzki, wiem co to za sałatka. Pychotka:) dree - zgadza się z tą witaminą, a co do tej karnacji to to jest blef:) To genetycznie uwarunkowane jest i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z rozsądkiem i pokawałku tak jak zawsze. Tym co dobrze gadali polejcie!! :D Ja się słucham tego co ze mnie idzie ....głosów hahaahha ale szczerze Pytam siebie chcesz tego? i czuję wewnętrzną niechęć... to na siłę nie podaję... Bo po co mam wyrzygać i tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree... no tego to ja kompletnie nie slyszalam, ale tu idzie sie duzo nauczyc... heh... mi dzisiaj moj kupil na kolacje makrele.... bo na mozg i oczy dobra jest . a przeczytal to w poradniku dla kobiet w ciazy hehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiuuuu... za zrobisz mi też tak ja dziewczynom? ten suwaczek? jak dzidzia rośnie? ostatną miesiączkę miałam 8 marca i jastem Monika. Tylko wytłumacz mi jak Abel krowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tam farmę hihhihihih i zbieram zbieram nasionka. Już od zeszłego lipca. Moja Zuzia też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem padnięta. Lecę spać bo jutro na 11 do pracy i znowu 12 godzin :( Na szczęście ostatnie dwa dni :) Do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×