Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Soniówka zobacz tu: http://www.halens.pl/halens/moda_damska/odziez/sukienki/dlugie/?preset_lang=PL&EMBPERL_UID=:0273917d0059589b72bd0c79a7fb049f&anid=komdat&gclid=CKPj--mm1agCFVUj3woduA0_Ag&referrer=http%3A%2F%2Fwww.google.pl%2Faclk%3Fsa%3DL%26ai%3DCfoKxePLETZXXL8H8sgaIltnCBcXzl_ABtbKZ_xP5jfHrCQgAEAIgtlQoA1DNl9_S-v____8BYOmU0IXwGsgBAakCKzA-OztimD6qBCFP0EmrhZW5PHu-ZByerF4c09wjdI9j010ZNOtBcJoopnGABZBO%26sig%3DAGiWqtzBFbGud80cYYEKKucWHQSQ5InkYA%26ved%3D0CDcQ0Qw%26adurl%3Dhttp%3A%2F%2Fde2.komtrack.com%2Ftr%2F101370%2Fc%2Fe2FjYzoiNzE1NzY3ODEzNSIsIGNtcGduOiJNb2RlIGZ1ZXIgU0lFIiwgYWRHcnA6IktsZWlkZXJfTGFuZyIsIGRsOiJodHRwOi8vd3d3LmhhbGVucy5wbC9leHRlcm4vYy0yMzEyLyIsIGN1c3RvbWVyOiIxMDEzNzAiLCBwaWQ6IktsZWlkZXJfTGFuZ0BNb2RlIGZ1ZXIgU0lFIn0%253FadDist%253Dgoogle%2526network%253Dsearch%2526kw%253Dd%2525C5%252582uga%252520sukienka%2526creativeId%253D5270446501%2526kcId%253D108366%26rct%3Dj%26q%3Dklasyczne%2520d%25C5%2582ugie%2520sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka, zależy co kto lubi, ja akurat lubię długie sukienki, zresztą 25 czerwca idę na ślub brata mojego męża i też będę musiała czegoś poszukać. Ale wiem mniej więcej jaka to będzie sukienka:) W internecie znajdziesz dużo ciekawych propozycji. Poszukaj też na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno coś znajdziesz. Wybór jest naprawdę duży, szczególnie krótkich sukienek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Dziewczyny. Wstałam i czuję się jak po ostrej libacji alkoholowej... Wszystko mnie boli, również ZĄB... :/ Do tego spałam w staniku i pierwszy raz w życiu zrobiło mi się jakieś dziwnie bolesne odparzenie na pleceach... AUŁAAAA... Czy Wy też macie też mega realistyczne sny? Bo jak po każdej nocy jestem strasznie tymi snami zmęczona. Są bardzo realistyczne i strasznie długie. Dzisiaj jest chyba dzień w którym lepiej nie wstawać z łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzelle83
Drogie Dziewczyny, Czy któraś z Was ma na tym etapie problem z czerwonymi krwinkami i hematokrytem? U mnie jedno i drugie poniżej normy a jeszcze miesiąc temu miałam dobre wyniki. Lekarz przepisał mi Tardyferon Fol (rano, jedna tabletka). Gdy zapytalam go o ewentualną zmianę diety powiedzial mi, że na to już za późno (!). Nie przekonało mnie stwierdzenie, że powinnam jeść tak jak do tej pory. Niestety informacje w internecie na temat anemii w ciąży są często sprzeczne.( Np. na jednej stronie znalazłam informacje, że należy jeść buraki a najlepiej pić sok z nich a na innej, że powinno sie unikać produktów bogatych w szczawiany- np buraków albo, że należy pić pokrzywe a następnie, że pokrzywa może prowadzić do poronienia) Na początku przyszłego tygodnia chcę iść do innego lekarza (Gin powiedział mi również, że skoro nie było u mnie i ojca dziecka w rodzinach wad genetycznych to nie mam po co robić USG genetycznego ani testu papp-a ...a wedlug mnie te badania się ważne) i jeszcze raz zapytać o to co powinnam jeść żeby poprawić morfo. Niestety weekend przede mną, wolałabym być spokojniejsza. Może któraś z was miała podobny problem i może mi napisać jak starała się go rozwiązać? To moja pierwsza ciąża więc trudno o spokój. Gin powiedział, że jeśli czerwone będą spadały mi w takim tempie to za miesiac czeka mnie już leczenie szpitalne. Chcę tego uniknąć. Macie może w zanadrzu jakieś dobre rady :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Mzelle, znajdź innego lekarza. Dwie takie same ciąże - podobnie zagrożone - pierwszą przez konowała straciłam w 14tc ocierając się o utratę życia, druga prowadzona przez człowieka, który się mną zająłprzy pierwszym poronieniu - bez żadnych problemów. Polecam wyszukiwarkę znanylekarz.pl Można trochę poczytać i poszukać. Będę to ciągle powtarzała: - dobry lekarz=zdrowa ciąża, - konował=ruletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj doktorek z katowic jest wporzadku :) nie zawiodl mnie nigdy :) i lubie go jako czlopwieka i lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzelle83
dree, Dziękuję za szybki feedback :) 12 maja idę na USG do lekarza, którego znalazłam właśnie na znanylekarz.pl (Strona faktycznie warta polecenia) Do Gina dla którego dieta nie ma znaczenia i według którego nie ma po co robić usg gene ani testow papp-a- już nie pójdę. A propos snów- odkąd jestem w ciąży pamiętam je po przebudzeniu. Faktycznie są realistyczne ale dla mnie mało męczące. Dwa razy snił mi się noworodek płci męskiej :) Całkiem przyjemna pobudka ! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Mzelle, a jakie masz dokładnie wyniki krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam problem z ciśnienie wiec nie pomogę jedne jest pewne jak lekarz ci nie pasuje to warto sie skonsultować z innym lekarzem. co do sukienek to ja szukam czegoś ciekawego inspirując sie aktorkami Polskimi i nie tylko bardzo ciekawe projekty, które moja krawcowa potrafi uszyć zawsze w tedy czyje sie wyjątkowa:) a teraz kiedy jestem w ciąży tym bardziej bede sobie coś szyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienek multum , takich niepowtaralnych jest wiele na ebayu. Jak ktos robił tam zakupy, wie o czym mówię. Mozna naprawde znaleźć bajeranckie, niedrogie rzeczy których u nas nigdzie nie znajdziesz. Co do snów to własnie tej nocy przysnił mi się bardzo realny sen i wstałam w dziwnym nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki o dziwo mam bardzo dobre tylko te białe krwinki przekroczyły normę. Sprawdzałam w necie, to normalne w ciaży. Wg danych z netu mieszczę się w normie, wg moich badań nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzelle83
dree, Krwinki czerwone - 3,5 (miesiac temu- 4,4) Hematokryt- 36 (miesiac temu -39) Jestem w 10 tc. Czy też miałaś problem z morfologią przy pierwszej ciąży czy problem dotyczył czegoś zupełnie innego? Dobrze, że pogoda za oknem rozpieszcza. Tutaj zero chmurek, 15'C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Mzelle, Jeżeli to jedyne odchylkenia, to masz dobre wyniki. Pamiętaj, że normy nawet laboratoryjne są różne i nawet je trzeba traktować z przymrużeniem oka. Krwinki czerwone mogą spaść do 3,5x106/ul i to jest dalej dobry wynik. Normą dla hematokrytu jest 32-46%. W ciąży wyniki krwi często są obniżone ze względu na zatrzymywanie wody w organizmie (też tak miałam). Ważne, żeby przy następnym badaniu nie spadło bardziej. No i jeżeli oczywiście będziesz się źle czuła to do lekarza. Jeżeli chodzi o Tardyferon Fol... Czy ty bierzesz jakiś suplement dla ciężarnych? Bo jeżeli tak (warto brać cały kompleks, np. Pharmaton Matruelle) to lekarz przepisał ci dodatkowe żelazo i kwas foliowy. Jeżeli coś bierzesz to nie wiem, czy powinnaś brać jeszcz dodatkowe dawki w Tardyferon Fol (ja bym nie brała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzelle83
Dree, Od 5 tygodnia biorę Prenatal i kwas foliowy. Wczoraj gin powiedział żebym nadal je brała + Tardyferon Fol. Dziewczyny, A jak wy się odżywiacie? Faktycznie zero słodyczy, białego pieczywa, ciastek, bąbelków. Tylko gotowane, surowe i pieczone? Czy też pozwalacie sobie na grzeszki typu drożdżówka z masą słodkiego dżemiku? Korzystacie może z jakiejś strony ze sprawdzonymi, dobrymi ( łatwymi ) przepisami czy same urodzone kucharki? I czy u którejś z was w diecie nie ma wcale czerwonego mięsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja juz w pracy. I znowu 12 godzin. Główny kierownik chce żebym jeszcze nie szła na zwolnienie, ale co to to nie. Dłużej nie dam rady pracować od 11 do 23. To męczące, już nie mogę się doczekać poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie odzywiam normalnie. z tym ze nie bombarduje rzoladka tlustymi potrawami. poprpstu normlanie ale zalezy co dla kogo znaczy norma? dla mnie nabial duzo i czesto owoce warzywa soki sama sobie robie mmm. nie pale i nie pije ale to tez nie za sprawa ciazy tylko zawsze tak :) a jak mam smaka na drozdzowke to ja zjem. moj gin mi powiedzial ze jak mam smak zgrzeszyc to on jest za tylko zjesc jeden ogorek a nie sloiik. 3 kostki czekolady a nie tabliczke :) na tej zasadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam parcia na słodycze, ale jestem pewna, że jakby mi się zamarzył baton snickers to napewno bym go zjadła. Jem to na co mam ochotę. Oczywiście, ograniczam uzywki typu paluszki, chipsy bo mam problemy z zatrzymywaniem wody w organizmie i za dużo soli nie jest dla mnie zdrowe. Jak chce mi sie słodkiego kupuje truskawki, miksuję je z maślanką i cukrem i po szklance takiego koktailu mam słodkiego nadto :) Wazne, żeby nie przesadzać. W pierwszej ciaży jadłam co drugi dzien słoik nutelli hehehehe bo takie miałam parcie na słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska dokladnie... podstawa mojej lodowki sa truskawki banany i kefir... miksuje i juz mi nic do szczescie nie trzeba innego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (__Magda__)
Hej laseczki, nie wiem kiedy nadrobić te strony które zapełniacie jak błyskawica :P Czy któras z was wie co moze oznaczać taki wynik TSH = 0,79 Zaznaczę, ze przed ciążą wynik wyszedł około 2,0. Nie wiem czy się tym martwić. do lekarza chce sie umówic na czwartek i w poniedzialek do niego bede dzwonic, bo co mi moze dzis pomóc?? jak myslicuie, czy taki spadek w ciazy to cos normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no karla pierwszy trymestr ci dobiega konca a w drugim juz brzuszek zaczyna rosnac wiec bedziesz juz ciezarowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×