Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

dree, nie mam pojęcia. Dzisiaj się dowiem:) W 5 tyg. i 6 dniu maluszek miał 3 mm i serduszko:) Mam nadzieję, że teraz będzie ok. 3 cm... co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatne forum jest o tyle dobre, że masz stałego nicka i jak za bardzo zadmiasz to admin Cię wywala. To lepsze niż na kafeterii gdzie kazdy może Ci nakląc bo ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja też tu zostanę. Każda z nas ma prawo do wyboru i decydowania czy chce tu pisać. Karla trochę nieładne jest stwierdzenie, że Ty zostaniesz tu ale.... Wymiana zdań już była i powinno się uznać sprawę za zamkniętą. Rzecz tak banalna ma przekreślić szmat czasu i ponad 100 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój to jest jakiś smok bo w połowie 11 tygodnia ma już 4 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zdecydujecie czy fb czy nk :) bo mi jest wszytsko jedno zdecydujcie a ja bede wieczorkiem muaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcze na tamto forum nie mają pawa wejścia, bo to ja dopuszczam użytkowników do pisania i czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadza mi przeniesienie na prywatne forum bo tu kazdy wchodzi... pisze badz nie... czyta nasze wypowiedzi, niektore prywatne alde jak tu zostaniecie to ja tez zostane. co do wysylania zaproiszen na te fikcyjne konto nk... tez nie ma zbytnio pewnosci ze jakas pomarancza nie wysle podajac sie za ktoras z nas ;D ale smoieszne jest to. szkoda tych ludzi. maja tak nudne i pozbawione sensu zycie bo anonimowo na forach i czatach wyzywaja sie na innych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Gosiek myślę, że powinien mieć troszkę poniżej 3cm. Ja w 9t3d miałam 2,84cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ostatnio wrażenie, że niektórzy mnie nie rozumieją:( Szczególnie Ci, którzy nigdy nie mieli do czynienia z kobietą w ciąży. Często słyszę: "No co Ty, dopiero początek, a Ty już śpisz, jesz i marudzisz.... Takie objawy to dopiero na koniec....". Masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakoś pomarańczki nie przeszkadzają ;) Po prostu nie zwracam na nie uwagi. Zresztą jak ktoś za bardzo bruździ na topiku można poprosić moderatora o usunięcie wpisów. A przytyki i marudzenie każdej złośliwej pomarańczy się znudzi. Najszybciej wtedy kiedy się ją ignoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Fizyczka, a kto Ci tak mówi? I na początku i na końcu jest mega ciężko dla organizmu, tylko z innych powodów. Na początku jesz, śpisz, marudzisz, bo jest burza hormonów, a na końcu jest duże obciążenie dla organizmu, więc masz prawo. Się nie przejmuj, no chyba, że tak mówi ktoś bliski. Wtedy podetknij literaturę - niech się doszkoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no spoko, pomarańcze można ignorować, ale ja mam np. bardzo ciężko skojarzyć kogoś kogo tylko znam po nicku. a jak pzy każdym poście mam jego zdjęcie, suwaczek, wtedy to nie tylko nick. Mam wtedy poczucie już,że rozmawiam z konkretną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tam nie bedzie roznych tych podszywow? tez moze kazdy wejsc nie? czy jak? ale tempacze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tępa jestem z tym zamieszczaniem zdjęć ;) Jak rozmiar może mieć avatar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Sonina, nie może każdy wejść. Może czytac i pisać tylko zarejestrowany użytkownik, a ja aktywuję użytkowników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizyczka, nic się nie przejmuj:) Wiadomo, że przez pierwsze 3 miesiące czuje się najgorzej, bo organizm musi się przyzwyczaić. Ja Cię rozumiem;) MamoZuzki - mnie tez pomarańcze nie przeszkadzają, po prostu nie będę ich czytać:) I racja - jeśli się je będzie ignorować, przestaną pisać:) Idę wziąć prysznic:) Buziaki dla wszystkich, dam znać po USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki mnie tez pomarancze nie ruszaja ale denerwuje mnie sam ten fakt ze kazdy to moze czytac, i te pomaranczowe picze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam zadne sory ;P Sonina tez dobre ;D hihi ;P no to musze foto se szczelic jakies nowe do nk nawet jak wam pokaze to stareeeeee te foty z 2-3 laa temu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Najbardziej mnie denerwuje, że mówia to osoby, które nie mają o tym zielonego pojęcia... Ostatnio np. wyskoczyła z takim tekstem moja siostra:( Najgorsze jest to, że mój T. ma mnie chyba ostatnio już dosyć:( Może podetknę mu jakąś książeczkę dla przyszłych tatusiów?? Co o tym sądzicie? Wiem, że dla niego to też szok i nowa sytuacja, ale co ja mu na to poradzę, że jak wracam z uczelni albo z pracy, to nie mam ochoty siedzieć w ogródku ze znajomymi pijącymi piwko, a wolę wtulić się w niego pod mieciusią kołderką i zasnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×