Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

powiem Wam, że co do kupowania czegokolwiek to się wstrzymam do końca bo dostałam jakąś schizę po ostatnim usg, że pewnie i tak nie ma sensu bo coś się jeszcze może zdarzyć :( myślałam, że nie będę tak myśleć jak maluch się dobrze rozwija, ale to jest silniejsze ode mnie bo jak jeden odpadł to drugi przecież też może :( strasznie mnie to męczy . Na temat porodów się nie wypowiadam bo nie mam pojęcia jak to moja pra babcia mówiła do mojej mamy "kędy weszło , kędy wyjdzie" :) pomarańczki są czasami straszne :( mi już takich rzeczy na innym forum życzyły, że szkoda gadać, ale zawsze wtedy przypominam, że nikt, ale to nikt nie jest anonimowy w internecie :) nawet pomarańczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle83 Powiem szczerze! W świecie zakupów dziecięcych jestem totalnie zagubiona... na razie nieśmiało coś próbuję oglądać w necie, ale nie mam bladego pojęcia, jak do tego zagadnienia podejść "systemowo"? Jak się w ogóle zabrać za planowanie i kupowanie rzeczy dla Bejbisa? Eeeehhhhh... Oczekuję, że doświadczone Mamuśki jakoś pomogą się ogarnąć, bo nie chciałabym nakupić szajsu, który potem mnie tylko będzie wkurzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku.. karla wyrazila swoja opinie na temat porodu i widze afera jak nie wiem... pomarancze jeszcze zrozumie bo to juz tak ma ze sie dowala ale my grudniowki? dajmy jej spokoj., nawet jak bedzie chciala zapracic te nascie tysiecy zeby jej w papiery wpisali ze musi cesarke to niech tak zrobi. jej cialo jej zycie i jej dziecko. zajmnijmy sie kazda soba i wrocmy do milej atmosfery topiku bo zaniedlugo zamiast na spotkanie we wrocku beda ustawki na piesci organizowane ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89 Oj widzę, że nie do końca chwyciłaś dowcip... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ewa jak ty takie dowcipy masz to sie ciesze ze nie chwycilam bo to taka wbita byla. nie chce zeby sie karla przejmowala ze tu na nia najezdzaja. boi sie dziewczyna porodu i tyle. no ja tez sie boje. ale coz utodze. chce tylko zeby atmosfera nasza wrocila tu... bo jedna pieprzona pomarancza zawitala i patrzcie co sie dzieje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, proponuję zakończyć ten temat. Ja mam jutro USG i szczerze mówiąc trochę się obawiam co tam zobaczę... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna56565
Cześć dziewczynki;i nie było mnie przez weekend bo na studiach byłam. Męczące te zjazdy dla mnie są;/ od dwóch dni pobolewa mnie brzusio:( wczoraj na środku, dziś w okolicach jajników przy wstawaniu z pozycji siedzącej lub leżącej;/ też Wam się to zdarza? jutro zadzwonię do ginekologa i zapytam bo się martwię trochę. Dziś męczy mnie potworna zgaga od południa:( nie wiem też czy manti czy renie mogę wziąć. Zapytam też jutro lekarza, A co do dyskusji porodowej: ja zamierzam urodzić siłami natury jak się uda. Boję się, ale chyba to normalne. Mam jeszcze ok pół roku żeby się ptzygotować psychicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięku Madzianietka, ale wiesz jak jest :) a pogoda dodatkowo nie nastraja optymistycznie :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka, powinnaś mieć USG między 11 a 13 tygodniem. Ja na Twoim miejscu bym poszła prywatnie. A później między 20-22 tygodniem. Ale to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera - wszystko będzie dobrze:) Zobaczysz:) Muli mnie dzisiaj cały dzień - muszę schrupać marchewkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka, piaskowy ladny, żółty też mi się podoba.. a jednak rozglądamy się, rozglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89 Naprawdę nie zauważyłaś uderzającej zbieżności poglądów i niektórych faktów z wypowiedzi karli i pomarańczówki? Nawet błędy ort i styl podobne... Ja nic nie twierdzę, ale analogie są ewidentne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do naszych lęków porodowych... Wg mnie świadczą o jednym - o bardzo kiepskim poziomie polskiej ginekologii i położnictwa. Gdyby każda z nas miała naprawdę kompetentnego lekarza, który podchodziłby nie tylko "od podwozia", ale i od strony psychicznej ciąży - nie byłoby tyle lęków, wątpliwości, pytań... Rozważania, co lepsze CC czy SN nie miałyby miejsca, gdyby SN w polskim wydaniu w znakomitej większości przypadków nie kojarzyło się z horrorem... O tym powinien decydować LEKARZ, a nie MY. A że same próbujemy kombinować i decydować - to znaczy, że nie ufamy lekarzom aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja ewa.,.. ja juz wyladowam w szpitalu... a moja przyjaciolka rodzac stracila by zycie 2 lata temu... jezstem przerazona nie samym porodem ale tym jacyh ludzie przy mnie wtedy beda i co reprezentuja, nie czuje sie bezpieczna w szpitalu... akurat ginekolog moj jest wporzdku ale lekarze w szpitalu... eh bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. U mnie znowu mdłości od paru dni, a myślałam,że już sie skończyły :( Co do bólu brzucha, to kłucie i ciągnięcie jajników przy wstawaniu, kichaniu, gwałtownej zmianie pozycji to norma. Ja mam przy kichaniu okropne bóle - masakra!!! Ja niw wiem kto sie podszył pod pomarańczówkę,ale to bardzo brzydko z jego strony :( Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ewa ze nie zastanawialam sie nad tym kto to moze byc bo jesli to ta osoba co piszesz badz inna ktorara bala sie pod swoim nickiem wypowiedziec to jej mi zal a nie mnie samej. tak na to patrze. zreszta teraz to najwazniejsze zebym by ignorowaly pomarancze :) i zajely sie nami :) grudniówkami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianietka - zestawy pościeli śliczne:) Mzelle - a ten wózek też bardzo fajny:) Ja oglądam cały czas na allegro różne rzeczy - wózki, pościel, łóżeczka itp. To mi sprawia ogromną frajdę:) Najchętniej juz bym zaczęła kupować;) A mój B. zrobił pyszny żurek, ale mi śmierdzi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie ten wozek wlasnie na ten styl szukam... ale nadal poszukuje letszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt to nie pozwolić, żeby ktokolwiek popsuł atmosferę na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76, Żurek : ))) Ty to masz dobrze. Napierw mówiłyscie o kalafiorze, potem o plackach ziemniaczanych a teraz żurek.. :D non stop robicie smaka!!!!!! A właśnie ja zjadlam (pochłonełam by było bardziej adekwatne) lody grycana porzeczka i wanilia polane zmiksowanymi truskawami. A co, tylko ja mam zazdrościć :P ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o te atmosfere sie tak buntowalam bo mi na niej zalezy.... :) ogladam katalog na necie i tyle cudnych rzeczy do dzieciakow o my gad ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lęk tak naprawdę też nie dotyczy samego porodu, tylko służby zdrowia. Jak mam się nie bać, skoro przez 10 lat byłam błędnie diagnozowana, wmawiano mi PCOs, bezpłodność, etc. Faszerowano mnie hormonami, po których przeszłam piekło - do napadów padaczkowych włącznie (depresja, obrzęki, wypadanie włosów, 17 kg do przodu). A jak zgłaszałam sprzeciwy - to genialna Pani doktor mnie objechała, że ja to zawsze sobie znajdę problem i że za dużo żrę... Pani Doktor ginekolog-endokrynolog z doktoratem! Inna "szpecjalistka" wynalazła mi grzybicę skóry głowy, kiedy jej tam wcale nie było, a włosy leciały od hormonów. Dostałam zabójcze dawki tablet grzybobójczych, które mało nie wykończyły mi wątroby.... JAK MAM UFAĆ LEKARZOM? Jeszcze na wybór prowadzącego mam wpływ, a skąd mam wiedzieć, na kogo trafię na porodówce, kiedy przyjdzie na mnie czas? Tylko ze względu na te obawy rozważam CC planowe. Wszystko zależy od opinii okulistki. Przypominam, że mam -7D i astygmatyzm oraz problemy z ukrwieniem oka jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, Posciel urocza.. Tylko jak tu trafić w gust młodzieńca/młodej damy :) Mi sie bardziej podobają kwiatki kremowe retro ale może junior wolałby dające po oczach żółte sery z dziurami.. i jak to podjąć decyzje.. Dla mnie ciężki orzech do zgryzienia : ] Zakupy będą wykańczające:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle - ja myslę, że dzieciaczkowi to wszystko jedno:) Przecież większość rzeczy rodzice kupują dla siebie - tony zabawek itp. bo to jest po prostu śliczne i rodzicom się podoba. A maluchowi wystarczyłaby butelka po wodzie mineralnej:) Najlepsza zabawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mam tyle do czytania:) Nie umiem ostatnio sobie rozplanować czasu.Cały czas mogę spać :) Mój starszy syn przed komunią kuzynki złamał prawą rękę. Mam nadzieje, że już nic nie zmaluje do końca roku szkolnego :) Pozdrawiam Was wszystkie :) Aktualizuję tabelkę: pablinka...........26.........Manchester...........12.... ... ...28.11.2011 karrrla333........24............Opole................12.. . ......01.12.2011 Czarna56565.....25..........Brzesko...............11..... ....01.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk............11.........01.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno............12.... .....02.12.2011 Mzelle83...........27..........Warszawa............11.... .....03.12.2011 Esska271...........36.......Bielsko-Biała..........12.. ........03.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................11 .........05.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............11..........05.12. 2011 Ewa1311...........31.........Puławy................10.. . ......07.12.2011 Dree................27........Poznań...............10.. .........07.12.2011 barbera............29........Leszno.................11.. ........08.12.2011 tosieńka87.......24..........Katowice...............9... .......08.12.2011 olcik777............26.........Kraków................11. ........11.12.2011 Niunia855.........26........Tarnów.................9.. .. ......12.12.2011 Asia1983............27......Słupsk...................7. .........13.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice.............10. .......14.12.2011 mamazuzki76....34..........Świecie................9.... .......15.12.2011 Gosiek_76..........35........Katowice.............10..... ... 17.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............10.... ......17.12.2011 Edith78............33.......o/Warszawy...........8...... ......18.12.2011 Julita84...........26..........Łódź.................. 9............19.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................8... ......22.12.2011 MISIA ANULA......27..........Kraków...............8...........23 .12.2011 Mama Oliwki.......26..........Płock.................8.......... 23.12.2011 doooorka11......19...........Bielsko Biała..........6..........24.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................8... ......24.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................8.... . ....26.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....8...... ....28.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz...................9. ........28.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin...............5..... ......29.12.2011 marchewka81....29..........Warszawa............8......... ...30.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................8 ..........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×