Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

dziewczyny mam was :) kurcze a jak wy sie nawazajem teraz pozapraszacie . pierwsza os co mnie zaprosila to barbera przed sonią . i do konca są nasze forumowiczki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
No to ja teraz nic nie kumam. Są 3 fora. Kto jest gdzie? Ja najchętniej zostałabym tutaj. I szczerze - jest jakieś zamieszanie, normalnie nie rozmawiamy a ja mam coraz większą ochotę na włączenie sobie filmu... :/ Trochę nudno się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtez tu zostaje . jak ktos bedzie zlosliwy to pod nikiem jest obcja zgłoś do usuniecia i problem z glowy . dziewczyny mamy juz ponad setke stron . teraz jeszcze poznamy sie blizej przez nk i gitara pamietajcie o naszym spotkaniu " napad ciezarowek na cukiernie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak slow na te 3 fora.. na te glupia sytuacje... pomarancze pomaranczami. ale po co ewa pojechala po karli ktora wyrazila tlyko swoja opinie a nie wmawiala go nam... zbedne to bylo. i teraz widzicie co sie stalo z forum... atmosfera juz moim zdaniem klapła :) ja tez tu bede pisac a poszlam na drugie forum do domi bo tam moge bezpiecznie pisac foto dac itp. a tutaj niestety kazdy ma wstep, kazdy czyta a mki to nie odpowiadalo nigdy dlatego to jest moj pierwszy temat na kafe i zapewne jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla dlaczego ten link do NK mi sie nie otwiera i pokazuje, że strona o danym adresie nie istnieje? Ja tez chce was zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co to wszytsko zapomnijcie o tym i po sprawie . przeciez lepiej sie wspierac w 30 na raz :) bedziemy mialy dzidzi w grudniu nie moge sie doczekac jak bedziemy mierzyc brzuszki hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalunie blagam was.. jak mnie zapraszacie na nk to napiszcie swoj nick z kafe bo zaraz dostane oczopląsu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniowka szkoda ze tak daleko od siebie mieszkamy fajna dziołszka z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik też piszę z Ewa, nie wiem czy edeszła. Ja zostaje tu, ale na prywatnym forum też jestem. hehe, to kiedy ten napad na cukiernię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka napisałam do Ciebie, Domi i Karrla dodałam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Karrli jest Gosiek??? Bo nie wiem czy to dziewczyna od nas z forum hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza dzieczyna jaka mnie zaprosila to barbera ma na imie H. pozniej jest sonia i do konca juz są nasze dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zamiast wchodzic w szczegoly.. to przeciez jak juz kazda dostanie zaproszenie od karli to jest opcja "wspolni znajomi" :) tyle ;* jbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kto juz ma mały brzuszek mnie wycisło :P ale nie wiem czy to przez moje problemy z zatwardzeniem czy to rzeczywiscie juz brzuszek z małym ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla ty masz 12 czy 13 tydzien? od 4 miesiaca brzuszek zaczyna rosnac.. ale powolusku... przynajmniej z tego co ja widze po znajomych i rodzinie to szczupla laska z plaskim brzuszkiem to w 4 miesiacu ma tylko leciutko zaokraglony brzuszek ze zauwazy tylko ten kto wie o ciazy... i lekarz moj to potwierdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×