Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

moze glukoze z krwi zreszta nie wiem moze u ciebie robia inaczej badania niz u mnie :P nie jest tak zle wbije ci igłe w reke wyssa krew i po sprawie :P . wez od razu kubek z sikami bo moze tez beda chciali zbadać . zalezy co tam masz napisane :P ale jak mialas juz wczesniej mocz badany to juz 2 raz tak szybko chyba ci nie zbadają chyba ze zle wyniki wyszly ale podejrzewam ze wszytskie mialas proawidłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333........24............Opole................12.. . ......01.12.2011 Czarna56565.....25..........Brzesko...............11..... ....01.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk............12.........01.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno............12.... .....02.12.2011 Mzelle83...........27..........Warszawa............11.... .....03.12.2011 Esska271...........36.......Bielsko-Biała..........12.. ........03.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................11 .........05.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............11..........05.12. 2011 Ewa1311...........31.........Puławy................10.. . ......07.12.2011 Dree................27........Poznań...............10.. .........07.12.2011 barbera............29........Leszno.................11.. ........08.12.2011 tosieńka87.......24..........Katowice...............9... .......08.12.2011 olcik777............26.........Kraków................11. ........11.12.2011 Niunia855.........26........Tarnów.................9.. .. ......12.12.2011 Asia1983............27......Słupsk...................10. .........13.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice.............10. .......14.12.2011 mamazuzki76....34..........Świecie................9.... .......15.12.2011 kitka27............ 27 ........ Poznań .............. 10 ......... 16.12.2011 Gosiek_76..........35........Katowice.............10..... ... 17.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............10... . ......17.12.2011 Edith78............33.......o/Warszawy...........8...... ......18.12.2011 Julita84...........26..........Łódź.................. 9............19.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................8... ......22.12.2011 MISIA ANULA......27..........Kraków...............8...........23 .12.2011 Mama Oliwki.......26..........Płock.................8.......... 23.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................8... ......24.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................8.... . ....26.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....8...... ....28.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz...................9. ........28.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin...............5..... ......29.12.2011 marchewka81....29..........Warszawa............8......... ...30.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................8 ..........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesze bo nie chcialam wymiotowac a wiem ze by tak jutro bylo bo od wczoraj malo co jadlam przez ten zab a dzis ten posmak dentysty w buzi mi mdlosci powoduje.. łykłambym glukoze to bym tam zostala lezec ;D barbera A TY MI SIE PODOBASZ ;p hihi ale spoko rwac nie bede, narzeczonego mam hehe... nie no ;* fajne z was laski wszytskie.. same dżaki rodza w grudniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja na nk to Dominika, chyba łatwo zgadnąć :) Mi cycki urosły zrobiły sie jędrne i skóra taka gładka :) Mężuś zadowolony ;) Ja chcę fasolki szparagowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUBUBUBU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi ostatnio wyszedł nie dobrze mocz bo mam za dużo leukocytów i kazała mi powtórzyć bo źle też nabrałam moczu do pojemnika bo powinno się użyć tamponu żeby nic z pochwy się nie dostało , później odpuścić pierwszy sik póżniej do kubeczka i reszta w kibelek :D nawet oddawanie moczu musi byc skomplikowane :D ale jak znowu mi źle wyjdzie to mi zapisała antybiotyk w jednej saszetce i to mam sobie na noc rozpuścić i po sprawie :D ale najlepsze jest to, że dzisiaj już nasiusiałam do pojemniczka, ale miałam taki nie zakręcany tylko wcisakany pojemnik i mój M do mnie dzwoni, że mu się cholerstwo wylało i się cały oblał i musi wrócić i się przebrać :D haha no i jutro znowu tylko już w zakręcany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pocztaku gadamy sobei z lekarzem tam o tej tokso i innych pierdolach a pozniej wywalil z tekstem no to sobie teraz zajrzymy . bylam wykonczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszlam biorac tabletki anty.... wyladowalam w szpitalu z krwawieniem. poronienie zegrazajace.. potem za bardzo obnizajaca sie macica i jednoiczesnie za bardzo rosnaca.... plus skurcze co chwile;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to bralas anty i zaszlas w ciaze ale jaja. zapomnialas wziasc tabletke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) wszytsko bralam jak trzeba :) ....ale mialam bardzo silny stres non stop przez jakies 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniówka normalnie się zaczerwieniłam :D a co do tampona to może być gazik albo coś :D ja luteinę ostatnio dostałam do ustnie po tym zapaleniu , gorzka jak cholera ale lepsze to niż pchanie sobie trzy razy dziennie w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera ty soboie w tylek luteiny nie pchaj tylko obok ;P hmm... no jakos pokombinuje z tym sikiem rano ;P hehe bedzie sie dzialo... laski... jedzenie z maca mi sie snilo :( mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się dzisiaj mamusia zapytała czy mam aby na 100% termin na grudzień bo mam brzuch jak w mocno zaawansowanej ciąży :] Przytyłam narazie 1 kg ale chyba muszę zacząć uważać :] A jak u was wagowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie dzisiaj kapusta sniła, że ją hodowałam :) Widziałam jak jej liście rosną ale pojawiły sie czarne gąsienice, cholera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kg prybrałam, ale brzuch wypchany jakbym z 5 wciągnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 1.8 przybralam czyli prawidlowo. a brzuch tez mam taki nadetny ze mnie w busie przepuszczali zeby usiasc ale wiem ze to jeszcze nie dziecko tylko macica, wzdecia i to wsyztsko co sie dzieje... gvadalam z ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jakoś dziewnie-wszyscy mówią, że schudłam...jem normalnie, ale nie wymiotuję. jedynie co, to jak siedzę muszę sobie guziczek odpinać od spodni, bo delikatny brzusio już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to teraz leginsy tylko a jutro ide po ciazowki... juz nie ubieram spodni z rozporkiem i guzikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się łudzę, że jeszcze do wesela brzuch mi nie wyskoczy, bo będzie zonk z sukienka;) a potem to niech sobie rośnie ile chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×