Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Ganesh,Fizyczka - jasne, że o pustym żołądku z domu nie da się wyjść :) Pokaźnych rozmiarów śniadanko to podstawa. Też przeżywam mocno każde wyjście na badanie krwi bez uprzedniego przeczyszczenia lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwsze badanie wzięłam ze soba batona bo bałam się, że zemdleję, nie cierpie zastrzyków i pobierania krwi. Jakos dałam rade i zaraz wcięłam batona, pomogło. Poziom cukru skoczył i było już git majonez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Co do USG-ja miałam USG w 5 i 8 tyg, a teraz kolejne będzie w 13. Wizytę mam za 2 tyg. pewnie zrobię jeszcze w przyszłym tyg mocz i krew. No i teraz muszę zapytać lekarza, czy nadal nie ma przeciwwskazań do lotu, bo na początku czerwca muszę zapłacić resztę pieniędzy za wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj po spodnie. Znalazłam całą masę ciążowych portek/ciuchów w C&A. Ogrodniczki w kilku wersjach, przerozne jeansy, spodnie lniane, dresy, matriałowe, spódnice, sukienki. Ogromny wybór jakby któraś była zainteresowana to polecam spacer do tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez iteresuje czy lekarz pozwoli mi poleciec samolotem... bo kurcze jak nie to niezlego dolka zlapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG. Ja do tej pory miałam 4 (5t,7t, 9t, 11t). W Przyszłym tygodniu kolejne -genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska,wiem co to znaczy -nie byc w stanie sobie odmowic takich zakupow. Słodkosciowe body :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z wczasami czekamy na lasta, urlop mamy od 20 czerwca więc będę w 17 tyg i akurat 14 mam wizytę u lekarki więc się upewnie czy mogę lecieć :-) a mówiła że od 17 tyg już jest bezpiecznie bo do tego czasu zabronila mi też ćwiczeń.. Nie mogę się doczekać tego urlopu.... Tydzień na jakiejś greckiej wysepce..... Hmmmm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny :) Soniówka89, Dlaczego sobie nie wyobrazasz robic zakupow w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
cześć :) ta ptaszyna jest super :) dziewczyny ja już wymiotuję buraczkami (z ogórkiem, cebulką, w zupce, w całości, w ćwikle-wszelkiego maści braczkami; mama już zaciesza,że zaraz zacznie się swoja botwina lub będzie można podrywać je do surówki)....wystarczyło jej ,że pokazałam jej pierwszą morfologię i(MCHC, HGB miałam ciut niżej normy)-kolejne dwie morfologie miałam superowe- po środku normy, a ona co drugi-trzeci dzień podrzuca mi gotowe buraczki Maleństwo jeszcze nie wybiło do przodu, ale mąż wyczuł wczoraj,że w tam gdzie powinno jest twarde i napięte wypuklenie, a wokół miękki tłuszczyk :) idę zmusić sie do śniadania - nic mi rano nie wchodzi...jeszcze nie mam jogurtu lub maślany...czeka mnie jakaś kanapka...będę ją ciągnęła pół godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, Ja mam odwrotnie, rano łykam żelazo i musze poczekać conajmniej 30 minut zanim coś zjem. To czekanie jest straszne bo odkad otworzę oczy moje myśli wędrują w stronę lodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Właśnie pije kako, a dzisiaj na obiad zjem talerz kaszy z sosem, mniam...już mi slina cieknie na samą myśl :) Body faktycznie słodkie, Mzelle naprawde nie mogłam sobie odmówić , Ty mnie dobrze rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko w ten piękny dzionek:) Dzisiaj wstałam pełna energii i zobaczymy na jak długo mi jej wystarczy;) Esska - mnie tez już korci, żeby zacząć co nieco kupować. Wczoraj oglądałam kocyki:) I nie wiem, czy się nie skuszę... My w te wakacje za daleko nie pojedziemy, ale za to wybierzemy się w nasze kochane góry do naszego domku - na 100% odpoczniemy:) I szczerze mówiąc nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba:)) Miłego dzionka wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kakao i świeża bułeczka z dżemem,mniam:)ale pewnie zdążę tylko zjeść i już mnie będzie mulić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333........24............Opole................12.. . ......01.12.2011 Czarna56565.....25..........Brzesko...............11..... ....01.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk............12.........01.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno............12.... .....02.12.2011 Mzelle83...........27..........Warszawa............11.... .....03.12.2011 Esska271..........36.........Bielsko-Biała..........12.. ........03.12.2011 Starbuck80.......31.........Warszawa............12....... ....04.12.2011 MLLO..............29..........Kielce.................11 ..........05.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko..............11...........05.12. 2011 Ewa1311...........31.........Puławy................10.. . ......07.12.2011 Dree................27.........Poznań...............10.. .........07.12.2011 barbera............29........Leszno................11.. .........08.12.2011 tosieńka87.......24..........Katowice..............9... ........08.12.2011 olcik777............26.........Kraków...............11. .........11.12.2011 Niunia855.........26........Tarnów.................9.. .. ......12.12.2011 Asia1983............27......Słupsk...................10. .........13.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............10.. .......14.12.2011 mamazuzki76....34..........Świecie................9..... ......15.12.2011 kitka27............ 27 ........ Poznań ..............10 ......... 16.12.2011 Gosiek_76..........35........Katowice.............10..... . ... 17.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice............10.... ......17.12.2011 Edith78............33.......o/Warszawy...........10............18.12.2011 Julita84...........26..........Łódź.................. 9............19.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn................8.... . ......22.12.2011 MISIA ANULA......27..........Kraków...............8............23 .12.2011 Mama Oliwki.......26..........Płock.................8........... 23.12.2011 Myszka281.........24.........FR......................8.. ........24.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................8.... ......26.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....8...... ....28.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz...................9. .........28.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin...............5..... ......29.12.2011 marchewka81.....29..........Warszawa............8........ ...30.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................8 ...........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gosiek, jak samopoczucie?ja mam dziś jakąś obsesję, że mdłości mi przeszły i cycki mnie nie bolą i już zaczynam się denerwować, macie tak czasem,że niby nie macie objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith78, Ja obudzilam sie ktoregos dnia pełna energii bez mdlosci,piersi mnie nie bolaly, zapachy przestały mi przeszkadzac. Od razu pobieglam do lekarza- wszystko bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja już dawno po śniadaniu i pewnie koło 10 będę musiała coś przegryźć:P mąż mi mówi,że strasznie gruba będe bo tak często jem:P Brzuszka nie mam i ubrać się też nie mam w co:( wszystko mnie gniecie:(:( szczyciłam się wąską talią a teraz talia zginęła:P Chyba trzeba się wybrać po jakieś spodnie i z jedna spódnice ciążowa. Tylko,że ja drobna jestem i z każdymi zakupami mam problem:( Powiedzcie mi dziewczyny, przybrałyście na wadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) u nas też słonko wyszło i jakoś tak przyjemniej ja też nie mam żadnych objawów, no może tylko piersi są bardzej wrażliwe, ale tylko trochę no i zmęczona/senna jestem bardziej - po pracy coś zjem i padam na twarz... więc te dni jakieś takie wszystkie podobne są do siebie miejmy nadzieję że pogoda w weekend dopisze to jakiś piknik sobie zorganizujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory (12 tydzień) przytyłam jakieś 1,5kg do 2kg też miałam płaski brzuszek, lubię ćwiczyć i trzymam formę a zwłaszcza brzuszek - taki moj bzik :] a teraz dupa, już taki nie jest, ale co tam, wrócę do formy z założenia wychodzę że lepiej jest przytyć te kilka kg więcej, ale mieć pewność że niczego dziecku nie brakuje, oczywiście w granicach rozsądku... - jak się chce to się przecież schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie też nie mam objawów. Ale wczoraj za to miałam podwójne:) Pewnie z biegiem dnia zacznie mi być niedobrze i wszystko wróci do normy. Ale zdarzają się dni, kiedy czuję się zupełnie dobrze i to chyba jest normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przytyłam na razie nic a nic:) Doktor mówi, że jest to w normie, niektóre kobiety nawet chudną na początku ciąży. Przy moich bliźniętach przytyłam tylko 13 kg a chłopcy ważyli prawie 4 kg każdy!:)) Więc może teraz też nie przytyję dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh, 10 to idealna pora na drugie sniadanie :) Jeśli chodzi o wage to ja przytyłam kg ale wizualnie wydaje mi się, że z 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×