Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gosiek_76 Mnie aktualnie nic nie uciska. Mialam dziwne uczucie w brzuchu, raz bol, raz ciągniecie, dostalam luteine i teraz nic mi nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC dziewczyny :) czesc wiaro ;* ja bym chciala te ksiazki chetnie ale to na nk ci moge maila podac bo tu na forum publicznym to nie podoam ;P my sie juz na na nk zapraszalysmy :) hej karla ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek mnie wczoraj brzuch bolal, po wielkiej przerwie juz od tej dolegliwosci i podobno to macica mi sie poszerza bo wkoncu juz tuxz tuz 4 mieisac i brzuszek wybije ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie. to ja to wiem od zawsze. juz mi babcia to gadala :) tez tak wcinam... dla dwojga a nie za dwoje. nie pamietam dokladnie ale lekarz mi mowil ze to okolo 400-500 kcal wiecej co sie akurat pokryje zdodatkowa kanapka na sniadanie i wiekszym kawaleczkiem mieska o troche niz zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla by ci linka podoala do swojego fikcyjnego m konta i z tamtad juz ona cie zaprosi na prawdziwe ;p HMM poszukam moze ja mam ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a moze na fb powymieniamy sie zdjeciami brzuszków..chyba,ze jest jeszcze jakas ktora sie uchowala i ma plaski. Na nk nie ma chyba takiej opcji zeby wyslac kilku osobom kilka zdjec..myle sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na nk weszlam po bardzo dlugim czasie zeby zobaczyc wasze buźki. a od fb jestem lekko uzależniona : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie proszę o przesłanie książek na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Wiara !!!! Jak dobrze Cię widziec :) cześc dziewczynki :) Wiara dopisz się do naszej paczki na NK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara napisałam ci maila ale nie wysyła na Twój adres dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie tych portali spolecznosciowych. kumpela mi ostatnio pokazywala.. siedz ai posty glupie wypisuja ze sie juz odchudzaja 187392 braz swtym tygodniu ;D nk mam a wchodze raz na rok.. predzej je skasuje... fb moze zaloze zeby byl ale nie wiem keidy to bedzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara już ci wysłałam zaproszenie :), resztę dziewczyn zaraz znajdziesz w moich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×