Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Madzianetka świetny i niedrogi zestaw, myslę własnie nad kolorem bo wybór spory :) Mnie wybiło brzuch !!! Wyglądm jak w 5 miesiącu, wybiło pod piersiami i spaśc nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziś dla mnie nie był dobry dzień... Głowa mnie boli, żołądek muli, nie wyspalam się i do tego teściowa... Mieliśmy jej powiedzieć w dzień matki ale że jutro do rodzinki wyjeżdża zrobiliśmy to dziś. Ucieszyła się ale po krótce jej 3 komentarze mnie tak wkurzyly że nie wiem czy śmiać się czy płakać z bezsilności: *no nareszcie, najwyższy czas, tyle lat - powtórzone po 5 razy, *aaaa dlaczego na ziiimę, nie mogliscie na lato albo chociaż na styczeń, bo dzieci z końca roku są nieeee fajne (ja jestem z 9 grudnia) :-P *ale po co robicie te usg, to na pewno szkodzi a i tak przecież wiadomo że będzie zdrowe, a 5 palców ma? Bożesz trzymajcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek333, dlatego ja unikam dluzszych rodzinnych spotkan. i nie zycze sobie zadnego klapania dziobem. ostatnio ciotka mojego M. tez powiedziala, ze "CALA rodzina liczy na dziewczynke" i że powinnam jeść duzo sałatek owocowych i to i to i to i to .. usmiechalam sie milo, zero komentarza z mojej strony wiec zamillka bo chyba dotarlo :) olej tesciowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety sęk w tym że my z tą kochaną jedzą mieszkamy... Na szczęście do duuuzy, każdy ma osobne mieszkanie a ona ciągle wyjeżdża ale i tak nie życzę najgorszemu wrogowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, dokładam sie do zyczeń mamuśki obecne i przyszłe :) Zdrówka, usmiechu i kasy- reszte da się poukładać ! Buziaki urodzinowe. Nietoperku- olej teściową, zawsze mnie zastanawiało dlaczego na świecie rodza się takie toksyny które zatruwają życie innym ludziom swoim wiecznym niezadowoleniem. Jak moge to uciekam gdzie pieprz rośnie od takich wariatów. Dzidzia rosnie, no górze zdecydowano, że masz dzidzie grudniową i tylko to jest ważne. Ona i tak juz nie urodzi więc jej poglądy nie są tu potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM Z KAD TO U GORY SIE WZIELO.?.? ALE JA TEZ CHCE ZLOZYC ZYCZENIA TAKIE DUUUZE I SLODKIE :*:* ZEBY MALUSZKI SZYBKO ROSLY, BYLY ZDROWE A MAMUSIE SZCZESLIWE :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee spoko, przez 11 lat nauczyłam się na ta Panią lać ;-) Zresztą o niej mogłabym już książkę napisać zaczynając np. od tego że nie "pozwalała" mi zostawać na noc u mojego 30-letniego (sic!) narzeczonego bo uwaga.... Święte obrazy patrzą :-D :-D :-D a kończąc na tym że do samego piątku przed ślubem szantażowała nas że jej nie będzie bo chcieliśmy wyjść razem z JEJ domu :-D Mój G oczywiście stoi za mną murem więc jest ok bo ma duży wpływ na mamusie i jej pomysły pelzna na niczym... Co do terminu grudniowego zawsze mówiłam że prezent na święta sobie zrobimy i udało się :-) nawet poronienie miesiąc wcześniej tłumacze że tak miało być że dzidzia w grudniu będzie :-D Mogę Wam czasem poopowiadac co wymysla dla rozluźnienia atmosfery :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamusiom i przyszłym mamusiom wszystkiego co najlepsze!!!:)) Przede wszystkim zdrowych dzieciaczków, a reszta się poukłada:))) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję:) karrrla333........24............Opole................13.. . ......01.12.2011 Czarna56565.....25..........Brzesko...............13..... ....01.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk............13.........01.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno............13.... .....02.12.2011 Mzelle83...........27..........Warszawa............13.... ......03.12.2011 Esska271..........36.........Bielsko-Biała..........13.. ........03.12.2011 Starbuck80.......31.........Warszawa.............13...... ....04.12.2011 MLLO..............29..........Kielce.................13 ..........05.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko.............13...........05.12. 2011 nadziewany p.....29..........o/ Bielska.......... 13...........07.12.2011 Dree................27.........Poznań...............10.. .........07.12.2011 barbera............29........Leszno................12.. .........08.12.2011 tosieńka87.......24..........Katowice..............9... ........08.12.2011 maaartttika.....24.........Białystok..............12.... ........09.12.2011 Soniówka89......22..........Mysłowice............12.... .......10.12.2011 olcik777............26.........Kraków...............12. .........11.12.2011 Niunia855.........26........Tarnów.................11... . ......12.12.2011 Asia1983.........27......zachodniopomorskie......11. ........13.12.2011 kitka27............ 27 ........ Poznań ..............11 ......... 16.12.2011 Gosiek_76..........35........Katowice.............12..... . ... 17.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice............11.... ......17.12.2011 Edith78............33.......o/Warszawy...........10...... .....18.12.2011 Julita84...........26..........Łódź.................. 9............19.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn................10... . ......19.12.2011 Figazmakiem84.......26......Olsztyn..............10...... .....19.12.2011 Majkowa............30.........Gliwice................9... .......21.12.2011 MISIA ANULA......27..........Kraków..............11..........23 .12.2011 Mama Oliwki.......26..........Płock.................8.......... 23.12.2011 Ganesh............24........o/lublina...............8.. .........24.12.2011 Myszka281.........24.........FR.....................10.. ........24.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................9.... ......26.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....10..... ....28.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz...................10 . .........28.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin...............5..... ......29.12.2011 marchewka81.....29..........Warszawa............9........ ...30.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................9 ...........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny! Kupiłam wczoraj upragniona żółtą fasolke szparagowaą!!! mniam mniam, ale miałam uczte, rozkosz podniebienna :) Byłam dziś na badaniach, musiałam być na czczo ble. I zrobiłam wreszcie tego Hiva, dla świętego spokoju mojej gin. Chociaz wkurza mnie to, bo jestem honorowym dawcą krwi, więc krew mam badaną często, a i tak musiałam teaz robić płatnie. :( Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka, Wyslalam Ci zdjecie mojego na fb : ] Pokaż czego Ty się dochowałaś :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :) mzelle brzuszek rosnie ? :)) wszystkiego co najcudowniejsze ;** przyszle mamcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze nasze świeto , chociaż jeszcze bez maluchów :) - dziewczyny wszystkim Wam życzę powodzenia i szczęsliwych następnych Dni Mamy :) Soniówka co z tymi tygodniami - chyba wszystko się zgadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ale nie ze zamet wprowadzam :) tylko ze juz sama nic nie wiem haha ;P ja tez patrze na suwaczek. chodzi mi bardziej o to jak sie trymestry i od ktorego tygodnia jaki miesiac. to mi sie pomieszało ;P hy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka, wow!!!! :) kurcze a juz myslalam,ze tylko ja mam taki duży brzuszek. Też masz chudzinko czym sie pochwalić :P Cudne to zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89, ja tez licze tak jak liczylam do tej pory. Co lekarz to inne opinia wiec nie ma co się zagłębiać jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie :) ja tez sie nie wglebiam i nie zmianiam sposobu liczenia.... chcialam wkiedziec co myslicie ;* kurcze tez chce zdjecie i pokazac wam.. nie wiem pojecia gdzie ja te karty wcislam;/ juz mam dosc. a nie kupie nowej jak wiem ze gdzies wcislam 3 karty 6gb ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mi jeszcze nie widać brzuszka ale myśle ze jeszcze 3 tygodnie i sie pojawi. sonówka sprawdziłam z tym becikowym miałaś racje nie trzeba mieć wizyty przed 11 tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka, zobaczymy za tydzień :P ja mam wrażenie, że rośnie w oczach! Oglądacie sobie zdjecia z waszego dziecinstwa i te waszych mężów/ partnerów jak byli bobasami? Czy tylko ja sie przyglądam i zastanawiam do kogo będzie maleństwo podobne :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co kolejny temat
co do becikowego i wizyty do 11 tyg. to jest ten wymóg zawieszony do końca tego roku. więc od stycznia znów zacznie obowiązywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem bo tak jak juz pisalam. do konca tego roku jest to zawieszone;d mamy spokoj ;D ....tylko fizyczka musi byc przygotowana ;P tze3ba jej powiedziec ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieje ze dzidzia odziedziczy kilka cech po tacie;p koniecznie karnacje :)))) moj jest jak mulat a ja corka młynarza hahaha. wyobrazcie sobie jak ja przy nim wygladam w lato ;D a teraz jak sie nie opalam ani solar ani nic to juz w ogle tragedia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:) Witam mamuśki w to piękne swięto:) Ja dziś mam wizytę i będę miała założoną kartę, więc wszystko jest OK:) Coraz wiecej ludzi mówi mi, że jest mnie wiecej, ale to zapewne jedzonko i pozwijane bebeszki:P Ale strasznie wyszczupla sie moja szafa, szczególnie jeśli chodzi o jeansy... zostały mi 2 pary... Ja chyba wyjątkowo będę toczącym się potworkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka, ja też córka młynarza... dodatkowo od zawsze mam kiepskawą krew, więc blada anemiczka jak ta lala:) Latem wyglądamy jak Tarzan i Jane:) A w te wakacje to już bedzie przegięcie, jak ja bedę cały czas takim bladuskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×