Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

soniowka ślimoku zlego linka podoalas :P ale juz widze ze se poradzilyscie wiara wysli mi tez zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzelle jak bedziesz to napisz mi cos o tym fb. wiem ze jest lepszy od nk napewno :) ale ogolnie fajne? co tam ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale tylko linka ja biedny slimocek mialam w histori z wiadomoscia do ciebie ;D ha! ale juz opanowane sytuacja ;D wiara sie tam rteraz porzuca z zapro na kazda ;D jak jest bejbe? jak men?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chlop mnie zas wkurza masakra co za stworzenie -faceci !! mam nadzieje ze jak pojawi sie bąbelek to kuźwa dojrzeje w koncu .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) jakbym dzis nie pisala juz to znaczy ze gdzies padlam na dworze muszac funkcjonowac bez lekow na alergie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez w koncu przyszly te spodnie dzinsy strasznie zadowolona jestem .. bardzo wygodne bo na tej gumce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wiara - jak miło, że jesteś:) Jakbyś mogła mi wysłać na maila te książki byłoby super:) Wysłałam Ci maila z NK. Dzięki dziewczynki - ale nospy nie muszę brać , bo mnie to nie boli, bardziej czuję to jako rozciąganie, myślę, że będzie OK:) USG prenatalne już niedługo bo 1 czerwca - chyba więcej z nas ma w dzień dziecka zaplanowane badanie - oby było szczęśliwe:) Idę zjeść śniadanko, bo dopiero wstałam:) Miłego dzionka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najsmieszniejsze wzielam rozmiar L i mi są knap( na styk) a ja sie zastanawialam nad M heheh kurcze duzo msuaialm przytyc az si eboje na wage stanac :P ide warzyć obiad dziisaj kurczak w sosie smiatankowo - ziolowym :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzisiaj nie najlepszy dzień dla mnie jedzeniowo. Mdli mnie i na obiad dałam radę zjeść tylko marchewkę z pomidorem. A z tym ciągnięciem brzucha to bardzo głupie uczucie, jakby mi ktoś balonik nadmuchiwał w brzuchu. Mierzyłam dzisiaj z m brzuch i urósł o 4 cm od zeszłego tygodnia :) Chyba zapowiada się że będę miała niezłą piłkę :) A jeszcze śniło mi się dzisiaj że nasza dzidzia była już znami i miałam prześliczną dziewczynę. Chyba za dużo wczoraj naczytałam się wątku o porodach i wrażeń świeżych mam :) No i tak sobie nosiłam to moje maleństwo i okazało się że nie mamy w domu ani jednej pieluszki i śpioszków i nic... chyba czas zacząć zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×