Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

ja nienawidze jak ludzie mowia o tym kto kiedy poronil tak jak ciotka mi mowila- juz nie powiem co tez drastyczna historia. wykancza mnie to bo boje sie ze tez moze mnie sie to przytrafic ... mam dzisiaj okropny dzien moja szwagierka tak mi sie wpierdala w zycie . autentycznie w wszytsko sie wtraca .. wykonczy mnie psychicznie. dzisiaj nawet mi mowila ze ja wykorzytsuje pieniadze od mojego chlopa a ze swoich nic nie wydaje . umiecie sobie takie cos wyobrazic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siegamy z oszczednosci mojego T co oszczedzal pare lat na remonty .... i ona nie wiem skad sie o tym dowiedziala i mi dzisiaj powiedziala ze on oszczedzal na tym parenascie lat i ja to chce rozwalić .... rece opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla olej ja sikiem prostym i zajmij się sobą. Wielu ludzi chce ingerować w nasze zycie nie mając ku temu żadnych praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska juz tyle razy jej mowilam ze ma sie nie wtracac w nasze zycie . od kiedy jestem w ciazy zaczal sie horror . wczesije bylo ok i teraz wielkie wpierdalanie sie ale we wszysto wietrze sobie pokuj wyszlam na dwor a ta weszla do mnie do sypialni i zmknela okno ?? czemu . nie wiem... bede musaiala kuźwa zamysla sypialnie na klucz za kazdym razem jak wyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara nadzieja - pochwal się tym pięknym wózkiem:) Ja mało rzeczy będę kupować, bo większość po prostu będę miała po kimś:) Co do wcześniejszego kupowania to nie wierzę w żadne zabobony i uważam, że jeśli ma się coś wydarzyć to się wydarzy, bez względu na to, czy mamy całą wyprawkę czy nie mamy jeszcze niczego. karrla - nic się nie przejmuj, nie zwracaj uwagi na takich ludzi i już. pablinka - nic się nie martw, wszystko będzie OK. Ja mam z kolei łożysko ułożone nisko na przedniej ścianie i jeśli się nie podniesie to mogą być problemy, ale na razie nie myślę o tym. Do będę mamą - ja tez znam sporo dziewczyn, które poroniły, sama jestem jedną z nich, ale co to ma do rzeczy? Martw się o siebie a my się tu już o siebie świetnie zatroszczymy. Właśnie zjadłam pyszną rybkę z młodymi ziemniaczkami:) I jestem obżarta! Mój B. przyniósł mi dzisiaj stetoskop. Słuchamy naszego maluszka jak się obija i bulgota w brzuszku:) Super to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla wiem o czym mówisz.. Też mam taka miła szwagierke, dlatego o ciazy nie wie i nie mam zamiaru jakoś im to specjalnie oznajmiac, zobaczą brzuch to tylko.powiem że jestem w ciazy i tyle. Drzwi do mieszkania na klucz zamykamy od kiedy znikały nam rzeczy od butelki wina zaczynając po 300zł kończąc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_o o mamo haha wiara pokaz wozeczek :) karla nie denerwuj sie a ty pablinka tez sie nie martw :) Gosiek zazdroszecze :) tak sobie posluchac fasolki jak fika koziolki ;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przyszła mi wyprawka dla malucha, ech jaka słodka. Wózka jeszcze nie kupuję, czekam na mojego husbanda wybierzemy cos wspólnie. A poza tym nie cierpię wtrącania się w decyzję innych i jak mi ktos mówi co "muszę" albo "bo to wypada" to mnie krew zalewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) Rzadko pisze,ale czytam w marę na bieżąco:P Kobitki nie tylko wy macie szurnięte szwagierki:) co widać po mojej stopce:P:P Moja udaje,że nie wie o ciąży bo nie powiedziałam jej osobiście:P;P tzn. Aniu jestem w ciąży.... jeżeli nie zwracasz się do niej osobiście to udaje,że nic nie wie....ale czad:P Ja dzisiaj to aby przy garach, ledwo skonczyłam sprzątać po obiedzie, to teściowi zamarzyły się naleśniki na kolacje.... usmażyłam stertę i jeszcze zrobiłam sałatkę bo mojemu mężowi się zamarzyła:P Dziś zwróciłam uwagę,że brzuch mi rośnie, widać mała wypukłość pod bluzkami hehehe teraz to już każdy się domyśli:P Ludzie to wszędzie węszą sensacje i czyjąś krzywdę.... to a propos będę mamą....:( żałosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietne :)) a jak sie twoj maluch przeciagnał :) obudzili spiocha :) strasznie fajnie sie oglada taki filmik :) gratuluje :) najwspanialszy widok na swieci taki widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziewany pączku, cudny filmik! Budujące takie oglądanie:) Mnie coś dzisiaj muli...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziewany pączku - to tak wzruszający filmik....ja już chcę bejbi zobaczyć :) oby do wtorku. Przepraszam, ze mnie mało, ale zapracowana jestem, jeszcze półtora miesiąca do urlopu i wtedy odetchnę :)) Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik, a ja nie wiem co mam pic.... najcześciej moge pic tylko po jedzeniu, bo ja nie to od razu mi się cofa :(( A dziś nie mam na nic ochoty, do picia, to mój jakiś dziwny problem w tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o wodę to mogę tylko średniogazowaną, bo po niegazowanej mi się cofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziewany pączek Cudny maluch. Musieliscie strasznie przynudzać, że tak uszka zatykał :] Gratuluje maleństwa. Jest pięęęękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka..........26.........Manchester...........15........ ...28.11.2011 karrrla333........24............Opole................15.. . ......01.12.2011 Czarna56565.....25..........Brzesko...............15..... ....01.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk............15.........01.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno............15.... .....02.12.2011 Mzelle83...........27..........Warszawa............14.... .....03.12.2011 Esska271..........36.........Bielsko-Biała..........15.. .......03.12.2011 Starbuck80.......31.........Warszawa.............14...... ....04.12.2011 olcik777............26.........Kraków...............14. .........04.12.2011 MLLO..............29..........Kielce................13 ...........05.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko.............14............05.12. 2011 Gosiek_76.........35........Katowice..............14..... .....07.12.2011 nadziewany p.....29..........o/ Bielska.......... 13...........07.12.2011 Dree................27.........Poznań...............10.. ........07.12.2011 barbera............29........Leszno................14.. .........08.12.2011 tosieńka87........24........Katowice..............9... .........08.12.2011 maaartttika......24.........Białystok..............13.. ........09.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............13... .......10.12.2011 Niunia855.........26........Tarnów.................13... .......12.12.2011 Asia1893..........27......zachodniopomorskie...13........ ..12.12.2011 kitka27........... 27 ........ Poznań ...............11 ......... 16.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice............11.... ......17.12.2011 Edith78............33.......o/Warszawy...........10...... . ...18.12.2011 MISIA ANULA......27..........Kraków...............12..........18 .12.2011 Julita84...........26..........Łódź..................1 2............19.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn................11... .......19.12.2011 Figazmakiem84....26.......Olsztyn...............11....... .....19.12.2011 Majkowa............30.........Gliwice................9... .......21.12.2011 Mama Oliwki.......26..........Płock.................8........... 23.12.2011 Ganesh............24........o/lublina................8... ... .....24.12.2011 Myszka281.........24.........FR.....................11.. ........24.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................10... . .....24.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....10..... ....28.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................11. .........28.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin...............5..... ......29.12.2011 marchewka81.....29..........Warszawa...........11........ . 29.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................1 0 .........31.12.2011 Jak juz wspomnialam wolałabym liczyc tygodnie po swojemu :) Dziękuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę mamą 26, Debiut na naszym forum ale jakże błyskotliwy post :] Ja też powoli kompletuje ubranka i rzeczy potrzebne dla dziecka i nie widze powodu dla ktorego mialabym tego nie robic. Zajmij się swoim brzuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka, Jak działa ten test na płeć dziecka? Widzialam, że i u nas go sprzedaja po 150 zł ale czy warto skoro usg u niektorych ginow kosztuje 150...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe Mzelle wstałam o 7 rano, mój synek dzisiaj spał ze mną bo wczoraj oglądalismy komedie Straszny Film i tam było pare potworów i sie biedny przestraszył. Zwłaszcza parodii tego japońskiego dziecka z czarnymi oczami - nie wiem czy kojarzycie/ to chyba z filmu Klątwa/. Stwierdził, że śpi ze mną :) Rano rozmowa z meżem , potem sniadanie i tak się przedłuzyło. Juz jestem na posterunku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska271 Junior się bał to jesteś usprawiedliwiona :) Fajny taki leniwy sobotni poranek z małym w łóżku.A dodatkowo pogoda znowu rozpieszcza, będzie się chyba żar dzisiaj lał z nieba. U mnie juz 24 'C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam pączku filmik świetny:) a co do zakupów to ja już też kupiłam fotelik dla dziecka i to w 7 tygodniu ciąży nie mogłam się powstrzymać:) szczególnie że była okazja bo używany a wygląda jak nowy za 30 zł http://www.24zabawki.pl/userdata/gfx/5f821c46e5c78c88f65519247c933b0b.jpg teraz muszę naprawić grafikę w kompie bo mój mąż coś przekombinował i jeszcze usunął mi wszystkie zakładki chyba go dziś uduszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w ten piękny sobotni poranek:Czekam właśnie na śniadanko, które przygotowuje jak zwykle mój B. Chłopców nie ma, bo wyjechali na 3 dni, więc rządzimy sami:) Może przejdziemy się dzisiaj do kina na coś fajnego:) Muszę iść do fryzjera zrobić sobie trochę jasnych pasemek, bo już pomału nie mogę na siebie patrzeć. Podsłuchuję nasze maleństwo przez stetoskop, śmiejemy się z mężem, bo naprawdę fajnie słychać:) Czekam, kiedy usłyszę serduszko, ale to jeszcze dużo czasu... Co do płci, to żadnych testów robić nie będę bo to chyba bez sensu. Pod koniec czerwca idę na USG i wtedy zapytam o ewentualna płeć. Miłego dzionka wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero pod koniec lipca ide na usg ;/ katastrofa.. ale chyba pojde sobie prywatnie do lekarza bo nie wytrzymam tyle czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka pytałaś o hormon za bardzo się nie znam ale może o ten im chodziło (Laktogen łożyskowy) ale nie martw się na zapas będzie dobrze. poz tym wiem jeszcze o innych hormonach ale to chyba nie o te im chodzi -Estradiol, Estron, Gonadotropina kosmówkowa, Progesteron (luteina), Estriol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×