Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Niedawno wróciłam od endokrynologa. Wyniki są dobre i mam się nie martwić. Podwyższyła mi dawkę euthyroxu na 100. Barbera - dobrze, że wszystko jest w porządku:) No i potwierdza się - lekarze to konowały:( Karrla- życzę Ci, żeby mdłości przeszły tak, jak się pojawiły... Esska - najważniejsze, że jesteście w stałym kontakcie:) Zjadłam przed chwilą granata - nie mogłam się powstrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doświadczone ciążówki czują już w 17 tygodniu a młodki ok 20 i też zależy od umiejscowienia ciąży w macicy tak jak u mnie jest na przedniej części ruchy poczuć mogę później bo jest bardziej chronione , ale na pewno nie długo się doczekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę razy czułam napięcie brzucha i takie przepływające fale, ale teraz znowu cisza. Fasolka się schowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ruchy w postaci przekręcania, bulgotania itp. czuję już od ok. 2 tygodni, ale to może dlatego, że jestem w talii szczupła i mam płaski brzuszek (tzn. teraz już nie:P) Czekamy teraz na konkretne "dzień dobry" od dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na usg bąbel mały tak fikał, że aż czkawki dostał :D więc raczej da popalić mamie i nie raz poczuję kopnięcie w wątrobę :D ale już marzę o tym :D tak się naoglądałam takich dużych brzuchów i jak laski jęczały, że w żebra kopie albo cały brzuch chodził bo czkawki dostał aż ryczeć mi się chciało ze wzruszenia i chciałam powiedzieć im nie narzekajcie do cholery bo inne tylko na to czekają i to latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja nie ma co narzekać. To, czego doświadczamy nie każdej kobiecie jest dane więc trzeba zacisnąc zęby i cieszyc się z każdego dnia :) Gosiek ciesze sie, że wyniki w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie trzeba się cieszyć każdym dobrym wynikiem , Gosiek super oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie trudno powiedzieć bo miałam przestymulowane jajniki i wodę w brzuchu i za nim to mi zeszło to już rósł brzuszek, ale ostatnio znowu zmalał bo schudłam parę kilo i jest bardziej ciążowy niż spożywczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem teraz w 13 tygodniu i brzuch mi urosl juz 7cm a nigdzie wiecej nie przybralam. I brzuszek mam ciazowy nie spozywczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szczęściara bo ja od hormonów to spuchłam i teraz odstawiłam sól i mam inne leki i zaraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej spało się dobrze, choć chciałoby się jeszcze, no ale niestety córę do przedszkola musiałam odwieść. Ma dziś urodziny, kończy 6 lat, ale to zleciało, łohoho :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D mi też się dobrze spało, ale przyzwyczajona do szpitalnego rytmu wstałam (tzn. obudziłam bo wstaje tylko na siusiu ) o 5.30 :D mam nadzieję, że mi to minie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie codziennie o 4.30 budzi mój kot wariat :) Potem już takie spanie z przerwami do 7.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski :) oj jaka to katorga na czczo na badania jechac uf dobrze ze to taki szybki szpil i juz w domu jestem :) dziwnie tak w ogole... dopiero 4 miesiac a juz mi plecy wysiadaja, a co bedzie potem ohoho pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do dobrze śpiących:) Jem właśnie śniadanko i dzisiaj czuję się świetnie!:)) Humor dopisuje:) Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellyBaby
Witam, Mam pytanie do Gosiek_76. Czy Ty chorujesz na niedoczynność tarczycy czy nadczynność? Pytam, bo przeglądając ten temat ujrzałam nazwę leku, który zażywasz a ja od tygodnia wiem, że mam nadczynność tarczycy, która najprawdopodobniej uaktywniła się w ciąży (jestem w 12 tyg.). Jeśli możesz, to proszę napisz czy chorowałaś wcześniej i czy lek, który bierzesz jest bezpieczny dla dziecka. Ja mam przepisany Thyrozol 20 mg przez 2 tygodnie, później dawka będzie niższa. Dziękuję i pozdrawiam, Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. To nie jest ani nadczynność ani niedoczynność. Wiem, że leki tarczycowe zażywane w ciąży na pewno nie szkodzą ale pomagają przede wszystkim maluszkowi. Bez obaw możesz je brać. Chociaż przy niedoczynności bierze się inne leki niż przy nadczynności. Ja akurat biorę euthyrox bo TSH miałam wysokie. A skąd wiesz, że masz nadczynność? Jakie badania robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja już dziś też po kłuciu i badaniu moczu niestety wyniki dopiero w pon a ja już dziś widziałam gołym okiem że z moczem jest coś nie tak, kurcze a tak się cieszyłam że pęcherz przestał mi tak mocno dokuczać. jednak nadzieja matką głupich :/ następnym razem muszę swojego gina przycisnąć żeby zaczął się tym więcej interesować bo dłużej tak nie pociągnę. może profilaktycznie mi coś zapisze bo przed ciążą miałam zawsze coś brać ale teraz niestety nie biorę :/ uciekam piec babkę bo teściowej się zachciało - a mi się chce ją za to bardzo "ukochać" bo już dziś mi się nic nie chce bo odkurzyłam cały dom zrobiłam obiad pranie a ta mi jeszcze z babką wyskoczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aszja ją tez mam częste problemy z pecherzem i nauczyłam się profilaktycznie wcinac suszona żurawine i pić herbatke... Teraz jak tylko czuje lekkie kłócie to podwajam siły, dodatkowo przemywam się rumiankiem i na razie odpukać wyniki dobre i brak objawów :-) Jak dobrze że dziś piątek, pierwszy raz od niepamietnych czasów nie pracuję, aż chyba nie będę wiedzieć co robić :-D. Żeby pogoda była.. Wolne od dziś od 14 do poniedzialku do 22 :-D Niestety ja z tych typów co lubią pracę i żyć bez niej nie mogą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pęcherz najlepsze soki z żurawiny i czarnej porzeczki, ale tylko te 100% i bez cukru:) Są też tabletki z żurawiną dla kobiet w ciąży PRENATAL UROCARE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, bardzo dawno mnie tu nie było, bo miałam problemy z dostępem do neta, ale o Was nie zapomniałam, mam nadzieję, że Wy o mnie też nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wlasnie wrocilam z usg i maluch tak brykal ze az sie usmialam. Jestem dokladnie w 13 tygodniu i 2 dni. Maluszek jest zrowiusienki i rosnie jak na drozdzach. W 8 tyg. mial 12mm a teraz ma 65.2mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulinka super, że zdrowiuśkie , ale nie mam pojęcia jaki obwód główki ma moje maleństwo chyba na oko widać, że jest ok a może głośno nie mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×