Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Hey kochane... ja dzisiaj jestem ranny ptaszek:P a to wszystko przez stres... o 9 mam wizyte u ginia i zawsze tak sie denerwuje, ze wstaje o 5 albo przed i wyczekuje... jestem nienormalna... Nie wiem czemu ale mimo tego ze wiem ze wszystko jest ok, to zawsze strasznie sie stresuje... czy aby napewno bedzie dalej wszystko ok :( Jak wroce to zdam relacje ... mam nadzieje ze dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrrla ...ja jak zjadlam i sie kladlam to byl paw, wolalam postac po jedzeniu...a z tym polozeniem sie na oddzial to nie jest zly pomysl,jak bedzie trzeba dadza Ci kroplowe i zawsze troche witaminek ci wplynie do krwi...tylko,ze sa tam nudy okropne...nas lezalo od 2 do 4 na sali , w tym dziewczyna z ktora sie znam z widzenia, wiec mozna bylo sie posmiac, ale i tak nudy...no i to ochydne jedzenie...pobudka 5.30-6.00 na badania (ciisnienie, tetno, mocz, krew) potem wymarsz pod prysznic, bo bedzie obchód o 8 i ewentualne usg...a! i te folowe przescieradla z gumka, pod zwyklym przescieradlem, zsuwja sie troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja płci nadal nie znam:) Ale z dzidzią wszystko ok. Następna wizyta, jak wrócimy z wakacji, czyli 1 sierpnia i USG połówkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik super !!! jeszcze poznasz płeć i to na pewno :) wiara_nadzieja trzymam mocno kciuki i będzie dobrze :) dawaj znać po wizycie Karrrlla jak dzisiaj mam nadzieję , że lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny barbera narazie jest dobrze zobaczymy co bedzie pozniej :) tak sie meczylam w nocy .szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karlla333 wow 19 tc jak sobie pomyslę ze na początku marzyłam oby ten 13 tc jak ten czas leci ! a do którego jutro idziesz lekarza ? bo ja też mam wizytę na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej właśnie wróciłam od lekarza - ale u mnie nie na wizycie USG, tylko zwykłe badania dziś mi już znalazła serducho malucha - ale było jeszcze słabo słychać tzn ona mówiła ze słyszy ruchy płodu i bicie serca, bo ja to powiem że nie bardzo, ale dobre i to uspokoiłabym się gdyby było usg, tam to wszystko widać, a tak to jakbym nie była na wizycie ... już nawet nie zadaje pytań, bo na każde odpowiada mi pól zdaniem, typu: boli mnie głowa, wypadają włosy: jej odpowiedz: to się zdarza w ciąży... tyle to ja w necie się doczytam, a od lekarza to bym oczekiwała trochę więcej informacji.. no nic, mam wykupiony abonament w medicoverze to będę do niej chodzić, w sumie to jest taka służbistka, skierowania daje na to co trzeba, 3 razy USG w czasie ciązy będę mieć i tyle w piątek idę na wizytę do innego lekarza, i ten ma sprzęt USG w gabinecie i robi podobno za każdym razem, do tego wg opini opinii mojej bliskiej koleżanki jest świetny, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, ona jest nim zachwycona, zobaczymy on przyjmuje państwowo więc nie szkodzi mi się do niego przejść, może on mnie bardziej uspokoi dziewczyny macie już skierowanie na badanie tolerancji glukozy? pije się wcześniej glukozę, potem badanie krwi.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego, co wiem to glukozę robi się jakoś po 25 tygodniu, czy nawet koło 28....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80- ja miałam teraz skierowanie na badanie glukozy i kolażanka mi podpowiedziała abyn w aptece zakupiła glukoze dla kobiet w ciąz bo pewnie bede musiała wypić :( naczytałam sie w necie jak to dziewczyny znosza , wystraszyłam sie i poszłam pełna strachu na to badanie a tu pani w laboratorium mówi że to jeszcze za wcześnie i na tym etapie ciąży nie trzeba pić :) zadz. do mojego lekarza i on potwierdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu B mnie sie zgadza i pierwsza ciąża chłopiec i druga, równiez chłopieć :) Cos jest w tym kalendarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska271 naprawde !!!!!!!!! to super !!!!! jeśli tak to u mnie w brzuszku mieszka chłopczyk malutki !!! superrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, po wizycie wszystko ok,dzidziulek rośnie i nawet kazał mi stopniowo zmniejszać lutkę,następna wizyta 19.07 i wtedy z nim pogadam o ewentualnych wakacjach i wyjeździe na razie to moja córeczka ma anginę ropną i całą noc bidulka się męczył-wymioty itp-KOSZMAR:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wakacje leće już za 2 tyg. Mam tylko nadzieję, że Kreteńczycy nie zastrajkują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith78 jak się słyszy na wizycie że dzidzia rośnie i wszystko ok. to wraca sie z rogalem i na skrzydłach :) szkoda tylko że mała choruje :( olcik777 ja tez miałam w tym roku tam lecieć ale lekarz mi nie pozwolił :( może za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska b ja jutro ide so skuzy na 9 30 jestem umowiona ale bede okolo 9 a ty?? moze sie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrla333 ja ide do tego 2 :( szkoda bo chetnie :0 patrzyłaś na ten kalendarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam samopoczucie ja zaczynam sie denerwowac jutrzejsza wizyta u lekarza oby bylo wszystko dobrze bo w piatek wkoncu wyjezdzamy i mam nadzieje ze zmniejszy mi wkoncu dawke lekarstw bo juz normalnie dosyc mam tych tabletek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska G20 ja tez mam jutro wizyte i jestem ciekawa czy powie mi płeć a co bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze bede juz mogla normalnie funkcjonowac bo na wakacje jedziemy z bratem i zona mojego m i ich mala coreczka a moja chrzesniaczka prawie dwuletnia Wiki i licze na to ze bede mogla pobawic sie z ta mala kruszyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie duzo!!! ciekawe czy mi powie plec ale u mnie to chyba jeszcze za wczesnie z tego kalendarza wychodzi ze chlopczyk loo to moj m bylby przeszczesliwy jesli faktycznie tak byloby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę 2x 2tab lutki, 1xdziennie clexane, 2x dziennie rutinoscorbin i 1x dziennie witaminy i folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie za wcześnie, bo mojemu M coś już bąknął w 13 tc-tylko powiedział,że na 100%potwierdzi w 20 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×