Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

ha! zaraz zerkne. tylko szybko bo mi sie monster przebudzi i bedzie tyle z ogladania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, śliczna ta Twoja Mała. Lekko migdałowe oczy chyba ma,co? I chyba raczej ciemne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie jej w tych szarościach, mój ulubiony kolor :] ale dostalismy tyle rozowych ciuszków, że szarego niewiele jest w jej garderobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanatika
hej dziewczyny. A czy ja mogłabym pochwalić się swoją kruszynką - aby nie być taką anonimową mamą? tylko nie wiem jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika przyslij maila na grudniowki2011@wp.pl i wtedy CI odpiszemy :) no i zaczernij sie, zeby bylo wiadomo ze to zawsze Ty piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanatika
Starbuck postaram się to zrobić :-) mam nadzieję, że się uda - dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne te wasze dzieciątka :) więc i ja przesłałam aktualne zdjęcia Kamilki plus filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same fb mamy :) Barbera, ja już wiem, że Twoja Mała to super gwiazda :) W tych jeansowych ogrodniczkach wygląda na całkiem dużą panienkę już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam , bo my jakieś takie wyzwolone mamy i dużo czasu mamy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam szmaciarnie z ciuchami z UK, sporo jest właśnie z Nexta bo faktycznie ceny w sklepie sa mocno przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie , właśnie na przyszły tydzień wybieram się do takiej i mam zamiar zaszaleć :) załaduję siatek za dwie dychy i do domu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera no ten z nexta juz od dawna mi sie podoba. Teraz chyba kupie jej z nexta plaszczyk na wiosne. http://allegro.pl/next-wiosna-kurtka-fleece-navy-yellow-3-6-m-i2090951041.html wiem, drogi jest ale cudny. Cala obecna kolekcja nexta jest przepiekna. Tylko ceny.. A z h&m tez mam roche rzeczy. Ja sweterkow nie kupuje za duzo bo babcia szaleje z drutami i szydelkiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle o ktorym szmateksie mowisz? ostatnio chodzilam na spacer w okolicy maca na powstancow i tam jeden widzialam "odziez angielska" czy jakos tak widnialo na szyldzie, o tym mowisz? kiedys juz pisalas ale raz tam bylam i nie znalazla sierota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale te wasze dzieciaczki już duże:) A moja taka drobnica:( Coś ostatnio nie mogę się ogrnąć na wszystko brakuje mi czasu:( Też tak macie? Wydaje mi się że ledwo co wstane i już się dzień kończy heh a wstaje dość wcześnie i chodzę późno spać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee moja jest mala. Wazy 4700;-) tylko ze ja ją widzialam jak wazyla 920 gram a jak miala 1100 gram to trzymalam ją na rękach wiec dla mnie roznica jest spooooora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik zajefany ten płaszczyk , chyba dziadków naciągnę ;) a Twoja mała jakby nie było urosła relatywnie najwięcej ze wszystkich dzieciątek , bo prawie pięciokrotność wagi urodzeniowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które urodziły przed 37 tyg ciąży szczepiłyście albo zamierzacie szczepić maluchy na pneumokoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza neurolog nam polecala to szczepienie ale musze porozmawiac z naszym neonatologiem. Chyba zdam sie na niego. W srode jedziemy na druga dawke Infanrixu to zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa i ponoc pneumokoki sa refundowane dla wczesniakow. Trzeba w nfz zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik miałam pisać:) że we wrześniu weszła taka ustawa że te dzieci urodzone wcześniej są szczepione za darmo. Ponoć to ośrodki zdrowia wykupują a jak nie to można sie zwrócić z prośbą do sanepidu o refundacje. Znjoma nam powiedziała że trzeba się upomnieć bo tak to nikt nie powie że tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nasza neurolog ktora jest pediatra tez nie wiedzials o refundacji. A mozesz mi przypomniec ile za wczesnie urodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×