Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apple1987

Mój facet nie chce ze mną sypiać...

Polecane posty

Ja wole sprawic przyjemnosc kobiecie,bo wtedy jest i mnie przyjemnie,i mam podniesione swoje ego;)Dosyc czesto robilem dobrz swojej zonie,pomijajac swoja satysfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani frustracja
ja sie zawsze zastanawialam jak mozna miec romans, myslalam, ze faceci to swinie bo zdradzaja, ale teraz wolno przestaje sie temu dziwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
pani frustracjo------------znam to :) Mam gdzies rozmowy, ktore nic nie daja. Wyprowadze sie i zobaczymy... Na kochanka nie odwazylabym sie, musialabym rozwod wziac i dopiero faceta szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple1987
Ja kiedys mojego zlapalam jak sobie flirtowal z kolezanka z pracy przeczytalam smsy to mial pretensje ze to zrobilam...dlugi czas nie wiskalam mu telefonu teraz robi tak ze wszytsko jest wykasowane wszysciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
Wyposzczony maz gdybym nie miała kochanka może bym się Tobą zainteresowała :) jeden w zupełności mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness25
skąd ja to znam...wsio...włącznie z Twoją ostatnią wypowiedzią. Wypisz wymaluj. A teraz niby chce mi sie oświadczyć a ja mam mega wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple1987
tez zmienilam podejscie do zdrady...w wiekszosci to nie jest jednak wina jednej strony...tylko patrzac teraz na siebie to mysle co ze mna? skoro by mnie zdradzal no to moja wina tez by byla..tylko jaka? ze nie odmawialam mu prawie niczego w lozku? mial co chcial ;/ masakra... Wyposzczony maz: oby was wiecej bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
U mnie tylko sobota wchodzi w gre-w pozostale dni ksiaze woli isc spac... A co to za seks-bez spontanicznosci, pieszczot, calowania i do tego wiem, ze jak zbliza sie sobota to bedzie chcial-odechciewa sie mi. Kilka razy, jak mezus mial ochote i wene, to bylo zajebiscie, ale wiekszosc zblizen i tak jest mechaniczna-pomacac byle jak, zeby tylko mokro bylo i do przodu... Kilka ruchow i koniec-a ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani frustracja
moja glowa tego nie ogarnia co dzieje sie teraz z mezczyznami :o rozumiem, zebym byla nieatrakcyjna, ale moj wyglad nie rozni sie niczym od tego jak zaczelismy byc razem, a wrecz przeciwnie, ubieram sie bardziej seksownie bo tak sie czuję, buty na obcasie, obcisle spodnie, spodniczki, rozpuszczone wlosy, maluje paznokcie i bardziej dbam o siebie, naprawdę mężczyzni zwracaja na mnie uwagę...z wyjątkiem tego jednego...to upokażające dla mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
Agnes, to sie zastanow. Moj przed slubem byl extra kochankiem, po slubie jednak to sie zmienilo :( A Ty juz teraz masz watpliwosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple1987
Moj ostatni dobry seks mial miejsce na poczatku listopada... ja juz dawno po zareczynach... i co ? teraz juz nie wiem czy tak bez zastanowienia powiedzialabym tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym mogl i codziennie,niestety marnuje sie tylko.Moja zona nigd nie godzila sie na eksperymeny w lozku,tylko raczej po bozemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple1987
Pani frustracja identycznie;/ dbam o siebie itd faceci sie ogldaja itp...i ten jeden doprowadza mnie do lez... a najlepsze jest to ze to mi sie powinni odwidziec!! przytl ponad 30 kilo!!! wiec czym tu sie podniecac??? ale teraz juz na sama mysl ze znowu bedzie trwalo kilka seund i juz to mi sie nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple1987
Jak mozna tylko po bożemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
Wyposzczony----moj maz nie widzi problemu---jak mi sie nie podoba to mam sobie innego znalezc-tak powiedzial... Tez jestem atrakcyjna, dbam o siebie. Jak zaczelam pracowac w firmie, w ktorej moj maz, byl taki jeden kierownik-bylismy na szkoleniu-ja go sluchalam, przystojny byl ponadto i fajnie bylo popatrzec. To moj maz zly i zazdrosny byl, ze patrzylam, ze mi sie facet podobal-tylko zamiast pokazac, na co go stac, moj maz chodzil smutny i nie gadal ze mna! Czaicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani frustracja
ja juz sie uciekalam do wiekszosci metod, ponczochy, buty,seksowna bielizna do lozka, pozycje najrozniejsze jakie mozna wymyslec, miejsca - caly dom, byl zachwycony, myslalam, ze to zostanie na dluzej i co taaaaa....az sie zdziwie, teraz juz sie nawet nie staram bo po cholere????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
często zmienia się po ślubie... U kobiet też dlatego jak nigdy w życiu nie wezmę ślubu, chyba, że tylko cywilny, ale musiałabym być przekonana w 100%, nie tak jak teraz. Ja mogłabym się kochać nawet 2 razy dziennie. Chociaż z moim facetem już straciłam ochotę, więc już się nie staram w stosunku do niego. W seksie zawsze miał to, czego chciał, mam fioła na punkcie spełniania życzeń faceta. Nie dojdziemy chyba do przyczyny, możemy się wesprzeć nawzajem i ewentualnie podrzucić jakieś pomysły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meza i dziecko Wyposzczony----moj maz nie widzi problemu---jak mi sie nie podoba to mam sobie innego znalezc-tak powiedzial... Widzisz jak sobie zaczelas patrzec to sie oburzyl,jak pies ogrodnika,u mnie to samo. Dziewczyny gdzie wy bylyscie,jak ja sie zenilem,seksowna bielizna,ponczochy,seksowne ciuchy,dbanie o siebie.W zyciu tego od niej nie dostalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple1987
Ja juz nie moge z siebie wydusic kolejny raz " kochanie moze sie pobzykamy" bo i tak wiem ze nie jak zapytam drugi trzeci raz to mi odpowie co chcesz mnie zmusic?? i tez zazdrosny o kazdego.. faceci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
Po bozemu???? To ja do piekla pojde :P maz nie moze na mnie narzekac pod tym wzgledem... Apple-a moze on ma kompleksy bo przytyl-dlatego unika seksu, bo mysli ze nieatrakcyjny dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
sxgdry----zgadzam sie, ja tez mialam temperamencik, teraz juz mniejszy, studzony przez mezusia.... I jak w tygodniu najdzie mnie jeszcze ochota, to nic nie mowie mu, chce sobie oszczedzic magicznego "jestem zmeczony, jutro"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sxgdry dziekuje,no widzisz u mnie nigdy zadnych eksperymentow nie bylo,ja nie mowie o jakis ekstremalnych.Do dzis mam niespelnione fantazje.Tak tylko po bozemu,moze czasem od tylu,ale wtedy jest oburzona ze nie chce na nia patrzec.Jakbym mial wrocic czas,nigdy wiecej bym sie nie ozenil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple1987
Nigdy mu nie dalam odczuc ze mnie nie pociaga!! wrecz przeciwnie tluklam mu to do glowy i okazywalam i niestety....mur...i nadal nic nie wiem moze jak go zostawie to sie opamieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani frustracja
dlaczego ludzie tak zle sie dobieraja, rozumiem, zeby tak bylo od poczatku....ale same widzicie, ze tak nie jest, ryczec mi sie chce bo boje sie, ze nasz zwiazek sie przez to rozwali, a jestesmy razem kilka lat, szkoda tego wspolnego czasu spedzonego razem i tez tak mam, ze jak mowie znajde sobie kogos, to mam odpowiedz "to sobie znajdz" przeciez to powinien byc dla niego sygnal, ze cos jest nie tak, powinien sie wtedy starac, a on to olewa, chyba jest zbyt pewny siebie, ze moglabym to zrobic z kims innym....zeby sie nie przeliczyl przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak sie prosze,to jest ze jestem zboczony,i ze mi tylko pierdolenie w glowie.teraz juz staram sie nie zaczynac,choc mi czasem jajka rozrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple1987
ozenilbys sie :) ale z nami :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przed slubem tez byly dosyc czeste kontakty.Teraz odrobi panszczyzne.Tak kocham kobiety i seks,i nie zdradziem jej ngdy,ale moja cierpliwosc sie juz konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani frustracja
Wyposzczony maz ale mamy problemy co :D? tylko tu sie nie ma z czego smiac tak naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple1987 ale kto by mi zagwarantowal ze bedziecie sie seksic dwa razy dziennie?:)Lubie seks romantyczny,wyuzdany,ostry,w roznych miejscach,niestety wszystko zostanie niespelniona fantazja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×