Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apple1987

Mój facet nie chce ze mną sypiać...

Polecane posty

Gość ja mam meza i dziecko
powstrzymywac-wiem... Tylko jak, gdy seks raz na dwa tygodnie teraz? to trzeba trenowac.... a po takim czasie to tak napalony ze tryska po kilku minutach....mechanicznego seksu... jak juz zaczna tablety dzialac, to problem kontroli tryskania zniknie, ala pozostanie kwestia seksu tylko w soboty... i braku spontanicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
ja mam meza i dziecko - a Twój facet miał kiedyś jakieś fantazje? Byłam kiedyś z facetem, który kompletnie nie miał fantazji, moich też spełniać nie chciał. Na szczeście byłam z nim krótko. Wyposzczony maz coraz bardziej mnie napalasz, co gorsza też jestem z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meza i dziecko nie wiem, czy wszyscy faceci tak maja?----tlumaczysz grzecznie, opisujesz swe fantazje i potrzeby, a facet sie obraza----ze mozesz innego znalesc, ktory Ci dogodzi... To jest glupi tsk,bo jest pewny swego,ciekawe co by zrobil jakbys naprawde zrobila to z innym i na jego oczach.Zaproponuj mu taka zabawe,zobaczysz co powie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
latwo przychodza fantazje, co? I dzialaja, naprawde... Ale jak wylaczymy kompy, to tylko raczki i paluszki zostana..... teraz to juz na pewno bez tego nie zasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meza i dziecko latwo przychodza fantazje, co? I dzialaja, naprawde... Ale jak wylaczymy kompy, to tylko raczki i paluszki zostana..... teraz to juz na pewno bez tego nie zasne Ja tam pojde grzecznie spac,bo zimno troche.Kaloryfer nie wlaczony,a siedze w bokserkach i podkoszulku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
może :P kolacja mi się przez Was przypaliła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
--------wyposzcony :D tak, jest pewny swego............ Pisanie lepsze od seksu z nim----podniecilam sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meza i dziecko-zrob mezowi loda,on Tobie potem dobra minetke zrobi z pieszczeniem calego ciala,i stanie powtornie,wtedy do dziela,bedzie mogl dluzej bzykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
Wyposzczony---taki goracy temat a Ci zmno?.... ja siedze juz przy otwartym oknie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sxgdry-to nie jestes moja sasiadka,nic nie czuje przypalenizny pod drzwiami:) ja mam meza i dziecko --------wyposzcony tak, jest pewny swego............ Pisanie lepsze od seksu z nim----podniecilam sie.... To dobrze,lubie jak tam jest mokro,nawet bardzo mokro,w duszy mi wtedy gra,i podnosi sie ego,jezeli jestem sprawca takiego zajscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
wyposzczony, robilismy tak nie raz, ale potem spac-nie bylo mowy o ciagu dalszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
no wstyd sie przyznac, ale jestes sprawca w moim przypadku.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
zabawne... obcy facet, prze slowa pisane na kompie tyle zdzialal. a przy miom mezu-facecie z krwi i kosci i na wyciagniecie reki, czesto musze fantazjowac, by to osiagnac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat goracy,a mnie zimno:)Jak mozna isc spac po oralu,wtedy dopiero sie zabawa zaczyna;)Chyba ze umawiamy sie tylko na oral,i oboje tylko na to mamy ochote to ok. Bardzo chcialbym sprobowac wiele rzeczy,spelniac moje i czyjes fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
Wyposzczony maz aż tak źle nie było :) ja ze swoim już chyba miesiąc albo dłużej się nie bzykałam... z kochankiem pare dni temu, ale po tym, co czytam znowu mi sie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
Glupota nie zna granic........... a Ty-juz Ci cieplej :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meza i dziecko-to mile ze sie na cos przydalem:) Widzisz jak zadowoli Cie oralie,zawsze moze to zrobic jeszcze raz,tylko samymi palcami,i nikoniecznie na zewnatrz:)Ja tak lubie,lubie wtedy patrzec na promieniejaca z rozkoszy twarz kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
to on tylko na oral liczy i potem w kime.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
ja po minetce czy samych palcach chociaz mam ochote na wiecej....to zle? lubie orgazm w dwupaku-lechtaczka a potem pochwa....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
nie dorwę bo chwilowo go nie ma. Każdy ma też swoje życie. Mi też zimno, ale nie dziwne skoro tylko w majtkach i staniku siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
wyposzczony-moj maz i Twoja zona powinni miec teraz koszmary, obudzic sie i wziasc sie do dziela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meza i dziecko ja po minetce czy samych palcach chociaz mam ochote na wiecej....to zle? lubie orgazm w dwupaku-lechtaczka a potem pochwa.................... Tak tez lubie,ale jak jeszcze po oralu,zrobie palacami wewnatrz na punkcie g,to odlot.Wtdy moge wasadzac,bo jest tam bardzo mokro;) Ewentualnie,moge sie sam zaspakajac,jak moja parterka tez to bedzie robic,jak zrobimy to razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
a mi cieplutko i milo-w kusej koszuleczce nocnej tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sxgdry nie dorwę bo chwilowo go nie ma. Każdy ma też swoje życie. Mi też zimno, ale nie dziwne skoro tylko w majtkach i staniku siedze Moge przyjsc masaz zrobic,poloze na brzuchu,natre olejkiem i.....:) ja mam meza i dziecko wyposzczony-moj maz i Twoja zona powinni miec teraz koszmary, obudzic sie i wziasc sie do dziela.... Tak moja to by poszla do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
wyposzczony-Ty jedyny taki jestes? kobiety w tym temacie o takim marza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
racja, moj tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
och-marze o olejku i...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×