Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yakamoz

uzależnienie od partnera

Polecane posty

Tylko nie za dużo żeby z Pestycydy się nie zrobiła Promilka. ;) Jakiś dziś spokojny wieczór chyba albo koleżanki po imprezach się rozeszły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie imprezowy człowiek, nie lubię knajp i imprez. Za dużo małolatów wszędzie teraz się szlaja. Jakoś mnie to nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt. Tak to sie porobilo teraz, ze wszedze wszystkich wpuszczaja, byle zeby kase zrobic. Chociaz ja tez malolat mozna powiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latwiej. W Niemczech w sumie mieszkalam tylko rok czasu na, ze tak powiem, wlasny rachunek, ale tutaj jest lepiej. Tesknie - wiadomo, tym bardziej, ze jeszcze nie mam tu znajomych, ale zyje sie lepiej. Nikt przede wszystkim nie patrzy na mnie dziwnie jak jestem z dzieckiem na spacerze. W PL niestety juz dawno byloby gadane, ze 15- sto letnia mama i juz wozek pcha (bo niestety nie wygladam na tyle ile mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj jako tako jutro już 2-gi jeszcze 5 dni niestety jutro zaczynam prace niedziela to samo ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yakamoz Witamy :) Ja siedze z piwem i mama hehe. No i rozmawiamy sobie z pluszatym - jak widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestycyda Na razie narzekasz że młodo wyglądasz ale niedługo będziesz z tego zadowolona. U nas ciemnogród jest ale myślę że i tak idzie ku lepszemu. Młoda mama już nie budzi takiej sensacji jak murzyn na ulicy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dlatego, ze jest ich co raz wiecej. Ja oczywiscie juz daleko po 15-stce ;) A co do murzynow, to tu ich pelno, ale nie przeszkadzaja mi ani tu, ani w Polsce. Murzyn tez czlowiek :P Turkow za to nie trawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzywienie zawodowe nie pozwala Ci powiedzieć czym się zajmujesz nie chcesz powiedzieć gdzie mieszkasz o co kaman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nic kaman, po prostu nie lubię uzewnętrzniać się w internecie. To nie jest dla mnie miejsce na opowiadanie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×