Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yakamoz

uzależnienie od partnera

Polecane posty

Szkoda, nie szkoda... Glupia jestes, ze tak szybko sie przyzwyczailam. Taka juz natura ma pokrecona :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że faceci nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swoje czyny i swoją rodzinę. To przykre i smutne że tacy ludzie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dobrego łatwo się przyzwyczajamy szczególnie jak nam brak dobroci od innych więc nie masz co sobie wyrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*jestem mialo byc No sa niestety. I dla mnie sztuka tez sie znalazla :/ Jakies glupie szczescie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz synka więc cel w życiu masz jasno wytyczony i nawet czasowe smutki i załamania nie zmienią tego i nie strącą Cię z tej ścieżki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest nabardziej zastanawiajace to fakt, ze to sa dfaceci, ktorym juz niedaleko do 30-stki, a uciekaja jak dzieci. Nie ublizajac dzieciom, bo one potrafia sie zachowac lepiej niz taki ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, ale jak na swojej drodze mam samych uciekinierow, to zaden mnie nie zechce. A za mloda jestem zeby stara panna zostac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy teraz faceci są, mało mężczyzn a większość to chłopcy. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nastala cisza. Ja moi drodzy uciekam juz do lozka. Po calym dniu obowiazkow i nudy zarazem - padam na twarz. Wrzucam do ulubionych i bede zagladac. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciekłam co prawda jutro musze wcześnie wstać bo lece do dentysty ale dam jakoś rade zresztą tv zajęty mąż ogląda tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry, ale sie trozgadaliscie :-) Yakamoz, jak sie masz dzisiaj ? Pestycyda, gdzie mieszkasz w DE ? bo ja tez w Szwablandzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry a bywa różnie raz jestem pełna euforii że będzie dobrze a raz entuzjazm mi opada ale to chyba już tak będzie na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz sobie rade, i wszystko bedzie dobrze, polowa sukcesu to pozytywne nastawienie i wiara w lepsze jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie rozbraja mnie czasem ten człowiek pokłóci się ze mną, nawymyśla a później oczekuje Bóg wie czego i kwituje: " No jak ma być dobrze jak siedzisz tam przed tym komputerem i nie przyjdziesz do łóżka spać" albo "No jak ma być dobrze jak pewnie jutro znowu nic nie zrobisz?" Czy on wie widzi jak się zachowuje a później udaje że nic się nie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie on poprostu zachowuje się jak świnia najpierw zachowuje się skandalicznie a później oczekuje że będe happy i że będe skakać koło mężusia i że on niby taki dobry i biedny i znowu moja wina bo on bidulek stara się jak może a ja ślęcze przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mysle, ze powinnas mu pokazac, ze sie jego gadaniem nei przejmujesz, i ze Cie jego zachowanie smieszy :-) W koncu podjelas juz wlasciwa decyzje, i to jak on sie teraz zachowuje, powinno Ci latac i powiewac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że mi lata i powiewa zastanawiam sie tylko jakim podłym człowiekiem trzeba być najpierw zwyzwyać za chwile oczekiwać czułości zmieszać z błotem a potem wyczekiwać obiadku paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada na to, ze on ma problemy psychiczne :-D :-D dopsyp mu jakis srodkuw uspokajajacych do kawy :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×