Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Gość
jejku ale rodzina chce nie rozumiem skoro nie moze wziasc koscielnego tzn ze jest zlym czlowiekiem i nalezy go odrzucic?????? przeciez nie rodzina bedzie z nim zyla tylko ty nie jest dla nich wazne ze to Twoj wybor i najwazniejsze ze sie kochacie szanujecie i jestescie szczesliwi...... ja na szczescie takiego problemu nie mialam ale moja mama byla rozwodka rozwiodla sie z moim ojcem i poznala sobie ojczyma i nikt w rodzinie u niego nie mowil ze jest gorsza bo nie wezmiecie koscielnego a do tego z dzieckiem......moim zdaniem bezsensowny tok myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wiesz co ja w to absolutnie nie wierze to zadna z dziewczyn by nie pila jesli by wszystkie wierzyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pewnie to ze nie macie slubu nie znaczy ze bedziesz je pila z wiara i nadzieja ze Ci pomoga i doczekacie sie dziecka na ktore tak czekacie zycze Wam tego z calego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub i wiara to sprawa indywidualna i niestety nie zawsze życie nam się tak układa jakbyśmy chcieli,najważniejsze nie poddawać się i nie tracić nadziei :) dla nas też musi w końcu zaświecić słonko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
prawda!!!! dziendobry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
dawno mnie tu nie bylo. Ponownie zaczelam pic ziola ojca sroki nr 3 i powiem wam ze zupelnie jest inaczej nigdy przed @ nie odczuwalam zadnego bolu podbrzusza. A w tym cyklu bylo zupelnie inaczej. @ przyszla w terminie i czulam ja 3 dni przed. Tylko piersi nie bola a zawsze bolaly. Mam nadzieje ze mi wyreguluje okres bo ogolnie mam go w caly swiat i pomoze w zajsciu w upragniona ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
dzien dobry!!! Jak tam kobietki zyjecie jaj dzis ledwo chodze nogi mi odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie dziendobry!!!!!! no to trzymam kciuki zeby tak bylo,owocnego picia.....te co pijesz maja fajny smak te moje sa ochydne blllllle...... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta564
Hej dziewczynki:) u mnie dziś 22 dc i chyba owulka dziś była... czyli jak w poprzednim cyklu....wychodzi na to że po ziółókach (jak wcześniej pisałam) cykl mi się ustabilizowała i znów będzie 36 dniowy......ale oby niebył!!!!!!!!!i oby @ nieprzyszła i u Was także!!!!!!!!!!!!! Buźki Trzymam kciuki za nas wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) czas zacząć nowy tydzień,pod koniec tygodnia powinna być owulacja ,zobaczymy jak zioła nam pomogły :) dziewczynki jeśli któraś z Was mierzy tempkę to polecam stronkę OvuFriend,interpretuje temperaturę i inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dawno mnie nie było, ale większych zmian widzę nie ma... Ja mam dzić 19 dc i pije od 1 dc ziółka. Muszę przyznać, że czuje jak kłują mnie jajniki, ale wczoraj robiłam test owulacyjny i wyszła jedna gruba krecha a druga taka bladziutka... czyli to oznacza, że owulacji jeszcze nie było? Jutro idę do ginekologa na USG, więc napiszę Wam, czy urósł odpowiednio pęcherzyk i czy zioła zadziałały. Modlę się, żeby owu jeszcze nie było, bo mąż dopiero wróćil z delegacji :) pozdrawiami trzymam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie panie, uf ja dzisiaj odpoczywam po całym weekendzie jakies sprzatanko w domku grzeje jak diabli. ja jeszcze na ziołka czekam dobrze ze wczesniej zamówiłam moze na 1 dzien zajdą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja130
hej dziewczyny ,gdzie zamawiacie zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja zamawialam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulcia czekamy na wieści z usg,oby były jak najlepsze :) ja robiłam sobie sama mieszankę,m kupił w zielarskim wszystkie składniki i jest tego cały woreczek,pewnie spokojnie na 3miesiące starczy jak nie na dłużej :)ja dziś kucharzę śliweczki,pyyyyyszny sosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! to mój pierwszy post tutaj. Ziołą Ojca Sroki nr 3 zaczęłam pić 16.08 czyli w pierwszym dniu cyklu. (wcześniej miałam stwierdzony brak owulacji, pęcherzyki wchłaniały się, aczkolwiek przed staraniami czułam bóle owulacyjne i podejrzewam że owulacja występowała). Cykle mam 28 dniowe. W połowie cyklu, bardzo czułam owulację, ciągnięcie w dole brzucha, prawie ból ud, trwały cały dzień, nie pozwalały pracować...) Obecnie jestem w 22 dc. i moje pytanie jest takie: czy podczas picia mieszanki, w mniej więcej tym dc w którym jestem dziś, odczuwałyście ból jajnika i ciągnięcie w dole brzucha? Okres powinnam mieć dopiero 13.09 a te bóle mam od kilku dni. Dodam do tego bóle piersi od ok 19 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zarodek się zagnieżdża? :) tego Ci życzę z całego serca :) u mnie dziś 14 dc, więc coś powalczymy hehee :) a wczoraj mialam brązowe plamienia więc mam nadzieję, że to nic złego i są to plamienia okołoowulacyjne :( bardzo rzadko mi się to zdarzało w poprzednich cyklach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka82
Hej dziewczyny! Od półtora roku staramy się z moim kochaniem o dzidziusia, jak na razie bezskutecznie. Od maja leczę się w klinice leczenia niepłodności. Teraz przede mną HSG i test na wrogość śluzu i po tym będziemy mieć pełną diagnozę. Od maja zażywam Bromergon (1/4 tabl. na noc) na obniżenie prolaktyny, bo była troszkę podwyższona (teraz jest już ok). Od przyszłego cyklu, czyli za ok 10 dni, chcę zacząć pić ziółka. Dziś specjalnie byłam u gina zapytać czy mogę przy bromku je pić i powiedział, że absolutnie tak i nawet je zaleca, nie zaszkodzą a mogą pomóc, podobno dobrze regulują hormony. Piszę, bo kilka dziewczyn zastanawiało się tu czy można łączyć Bromergon z ziołami - więc można. Ja osobiście zażywałam też Castagnus przez 3 cykle w trakcie brania Bromergonu, z zalecenia ginekologa, i czułam się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczęta, dziś mam 25 dc i śluz przezroczysty :) To jest mój pierwszy cykl, w którym pije zioła i jak narazie poza śluzem- nie zauważyłam większych zmian w organizmie. Piersi nie bolą, ale kłucie na dole czuję, więc myślę sobie, że jajniczki pracują :) jutro idę na USG do ginekologa, bo byłam w 19 dc (tydzien temu) i nie było pecherzyka żadnego jeszcze...zobaczymy jutro :) buziaki dla Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwie czekajaca...
Witam wszystkich serdecznie! Dzis jest moj pierwszy dzien picia ziolek. Wiaze z nimi duze nadzieje... bede czekac :) Choruje na przedwczesne wygasniecie czynnosci jajnikow, rzadka jednostke chorobowa chyba bo swego czasu tu o tym napisalam, ale nikt sie nie odezwal... pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulcia pisz koniecznie jak po usg,ja już 15dzień piję ziółka,śluz zaczyna sie pojawiać więc cierpliwie czekamy. Cierpliwie czekająca 3mam kciuki za Ciebie również oby natura nam pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwie czekajaca...
Dziękuję .. :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no bo ten temat powoli umiera a szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis 19 dc i mam plamienie ... tak samo miałam przy torbieli w maju ... masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a moze niekoniecznie oznacza to samo co kiedys.....dzinedobry wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ... może nie ale od 3 dni strasznie boli mnie jajnik ( mam jednego więc lewy), bolą mnie po bokach piersi, i od dziś zaczęły się plamienia ... ja już wysiadam .. zioła miały wyregulować cykle .. jest opcja żeby pęcherzyk nie pękł mimo że piję te zioła już miesiac? nie zaczęłam od 1dc tylko 4 dni przed 1 dc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
niestety nie pomoge......przykro mi.....idz do lekarza niech skontrouje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×