Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczynki :) Basiula gratuluję kochana pięknego pecherzyka! Działaj dziś, działaj :) Ja nie funkcjonuję-zasypiam stojąc. Już 5 dzień lecę z nóg. Ale wiem, że to przed @. We wtorek mam dostać tą małpę... Osa mnie też boli żołądek, ale dopiero w tym cyklu. I jakoś ciężko mi cokolwiek zjeść, bo na nic nie mam ochoty. Tylko, że ja biorę sporo leków i jeszcze zioła. Ale czego się nie robi dla dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Raszelll strasznie mi przykro,że tak to się wszystko potoczyło ;( Pewnie jak twoje emocje opadną to dostaniesz okres nawet sobie nie zdajemy sprawy jak nerwy wpływają na nasz organizm. dzisiaj byłam u lekarza ale stwierdził,że jeszcze za wcześnie na zastrzyk bo endometrium niskie, 2 pęcherzyki małe (22mm)a na endometrium dała mi estrofen ale nie wiem czy to już pomoże. A tak swoją drogą jeden lekarz daje zastrzyk jak pęcherzyki mają 20mm i jest git a drugi uważa,że są za małe i czeka aż podrosną do 25-27mm.Dziwne to wszystko................ Następną wizytę mam we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Hej wszystkim,mam dosyć już tych tabletek wszystkich włosy mi garściami wypadają całe łóżko mam we włosach i tyje bardzo:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys mi estrofem na ednometrium średnio pomógł. Dopiero jak go połączyłam z ziołami to jest ok. Mój lekarz daje zastrzyk przy max 20 mm. Uważa, że przy większych już za późno na zastrzyk. Lancome, odstaw leki i zaufaj ziołom. Nawet nie dałaś im szansy :) ja tycia boję się masakrycznie, ale na szczęście po żadnych lekach nie tyłam. Mogę Ci tylko współczuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ja już przytyłam z 4,5 kilo to przez te clo!! chyba tak zrobię w środę idę na zastrzyk o ile pęcherzyk bedzie miał 20 mm tak wyliczył mój ginekolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
Lancome ja brala clo przez kilka cykli i nie mialam zadnych skutkow ubocznych. po ziolach tez nie tylam.troszke mi przybylo po in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Kropka ja właśnie cały czas pije ziółka i dopiero od wczoraj biorę estrofen może i masz rację,że z ziołami lepiej zadziała,zobaczymy. Dzisiaj jakoś okropnie się czuję głowa mi pęka,zmęczona od rana chodzę i chyba trochę jajnika czuję z którego będzie owulacja,nie wiem czy do wtorku nie będzie za pózno. Ja już brałam tyle różnych leków na stymulację i ani kilograma nie udało mi się przytyć a szczerze mówiąc liczyłam na to.Kiedyś też byłam grubsza ale jak się raz za dużo odchudziłam to do dziś nie mogę dojść do 60 a jestem wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Zapomniałam dodać,że lekarz patrząc na usg potrafi dostrzec,że pęcherzyk jest jeszcze w fazie wzrostu mimo,że ma już 22mm mówiąc cytuję jeszcze mają grubą ścianę,normalnie gały mi wyszły jak to powiedziała!Ja gapiąc się na ten 32 calowy telewizor(jest taki specjalnie przygotowany dla pacjentek) widziałam takie jak zawsze pęcherzyki ale ja lekarzem nie jestem i może po prostu tego nie widzę,pewnie takie stwierdzenia można stwierdzić tylko na dobrym sprzęcie. ostatni lekarz też twierdził,że pęcherzyk wielkości 27mm jest do przyjęcia.Te lekarze to mają jakieś różne te niby normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Tylko szkoda że nie mają takich sprzętów żeby komórki jajowe było widać. .a ja właśnie po clo przytyłam jak nie brałam miałam normalną wagę jak zaczęłam brać to i włosy zaczęły wypadać może za mocne te tabletki są dla mnie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Lancome clo są właśnie łagodniejszymi specyfikami do stymulacji.Zastrzyki takie jak gonal,menopur to są dopiero mocne.Jakby były za mocne to byś była przestymulowana miałabyś dużo pęcherzyków wzdęty obolały brzuch a wypadanie włosów w twoim przypadku to jest skutek uboczny tych tabletek albo może tylko z powodu jesieni wypadają i niedługą przestaną poczekaj trochę na rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Borys lagodniejsze ale chyba nie dla mnie, nigdy na jesień aż tyle włosów mi nie wypadało co 2 dzień muszę odkurzac bo całą podłogę mam we włosach i odkąd zaczęłam brać clo zaczęłam tyć. A mi właśnie lekarz w szpitalu powiedział że te tabletki są jedne z najgorszych i najtańszych że są o wiele lepsze tabletki na stymulację. Po clo teraz miałam 5,6 pęcherzyków to trochę za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
No to możesz brać pół tabletki dzienne dziewczyny tak biorą bo 6 pęcherzyków to dużo!pogadaj z lekarzem niech coś innego wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Rozmawiałam z nim on powiedział że tak jest na początku że dominujące zostają a reszta pęka i miałam jeden dominujący pęcherzyk-9mm jutro idę znowu na monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Jak to te drobne pękają?żeby pęcherzyki pękały musi wzrosnąć LH jak to możliwe ,że część pęcherzyków pęka a część nie.Może miał na myśli to,że te mniejsze się wchłaniają.Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
No widziałam z 6 pęcherzyków i sie przestraszyłam on powiedział że tak na początku jest że pękają albo się wchłaniają a te z komórkami jajowymi zostają jutro idę i zobaczę czy ta reszta się wchłoniła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dziękuje Wam, za wszystkie ciepłe słowa i że byłyście ze mną. nie pisałam, bo miałam zapracowany weekend, a poza tym potrzebowałam złapać oddech. zdystansować się. najlepsze jest to, że jeszcze nie mam @. nie mam pojęcia dlaczego. nie wiem czy to przez zioła? czy jeszcze je pić? lancome ja tez na pocz mam kilka pecherzykow, potem na ogol dwa dominujące. kropka może to lecenie z nog to nie jest objaw przemeczenia tylko zafasolkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll fajnie, że się pojawiłaś i nie jesteś załamana :) Ja powoli dostaję @ :( wiedziałam, że przyjdzie, bo już wczoraj temperatura mi spadła. Tak więc zaczynam 3 cykl z ziołami. Doła nie mam, ale moja nadzieja i wiara bardzo osłabły. Dosłownie wiszą na ostatnim włosku. Nie chce mi się już walczyć, latać po lekarzach i liczyć dni cyklu. Jestem zmęczona tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka takie starania mogą odebrać radość z życia i seksu ją odpuscilam zaczynam nową pracę i zobaczymy co będzie już nie będę liczyć dni mierzyć temperatury obserwować sluzu doluje mnie to pije herbatę i tyle dziewczyny a o in vitro nie myslalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ja myślałam nad in vitro ale też czytałam że jakieś dofinansowanie jest... ja powiedziałam dla swojego ginekologa że myślę nad in vitro to mnie wyśmiał że nawet rok nie minął i mam 23 lata i naturalnie zajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome a ile się starasz? Jesteś młodsza ode mnie na bank nam się uda po prostu trzeba zacząć czerpac radość z życia. Ją od tego miesiąca przestaje dzielić moje życie na przed i po okresie:-)okresie ale zaglądać tu będę. Dziewczyny może faktycznie nasza bariera jest w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Dolarcia starasz się dopiero od niecałego roku i nawet nie myśl jeszcze o in vitro. Naprawdę nad taką decyzją naprawdę trzeba się porządnie zastanowić.Ta metoda wcale nie gwarantuje sukcesu a trzeba sporo kasy na to.Pomyśl jak się będziesz czuła jakby ci się nie udało.Ja coś wiem na ten temat i dlatego nie śpiesz się z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia, ja nie myślę o in vitro, bo mnie na to nie stać. Nawet przy tym programie państwowym trzeba mieć kilka tys. na leki. W tym cyklu niestety jeszcze nie odpuszczę, muszę zrobić badania i lecę na hsg. Może dopiero po tym badaniu, jeśli wyjdzie ok, dam sobie spokój. Tylko, że ja wiem, że to nie kwestia głowy. Jeśli coś w naszym organizmie szwankuje, to z pewnością nie jest to wina psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się staram już 8 miesięcy..tak pytałam się w klinice w Warszawie 7 tysięcy za zabieg i 4-5 tysięcy za lekarstwa jak bedzie już taka ostateczność to pójdę... mi dzisiaj ginekolog powiedział że przysadka mózgowa też odpowiada za jajniki za LH I LSH ale mówi że ja nie mam tego problemu bo wyniki z prolaktyny miałam dobre a te po obciążeniu to jest taki dodatek.. na usg dzisiaj zobaczyłam w prawym jajniku dwa pecherzyki 12mm i 14 mm a w lewym 16 mm i endometrium 5.40mm to chyba nie jest źle....w środę mam przyjść na zastrzyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
to ja przed chwilą napisałm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome to starasz się krócej niż ja:-) coś czuję że uda ci się w tym cyklu u was też ginekolodzy tacy drodzy? mnie za wizytę bierze ok 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, pęcherzyki ładne, ale endometrium małe. Do czasu pęknięcia powinno jeszcze urosnąć. Wybacz, ale nie zgodzę się, że prolaktyna po obciążeniu to dodatek :) wiele dziewczyn właśnie z tego powodu ma problemy. Dziwne podejście pana doktora moim zdaniem :) Lh i fsh to podstawowe badania, od tych parametrów wiele zależy. Również in vitro, bo przy b. wysokim fsh in vitro nie robią. Ale Ty na razie nawet sobie głowy tym tematem nie zawracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia, u nas kilku bierze ok. 200. Przeważnie jest to 150. Mój bierze 100 zł. Troszkę im się w głowach poprzewracało z tymi 200 zł za wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Też się pytalam czy te endometrium nie za małe powiedział mi ginekolog że jeszcze wzrośnie że jak będzie zastrzyk to endometrium będzie akurat. Że badanie prolaktyny wynik Dobry to już po obciążeniu jest nie potrzebny. Prilsktyna to najwazniehszy hormon. Mój ginekolg bierze tylko 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, wynik prolaktyny może być dobry, a po obciążeniu może wyjść zły- patrz mój przykład. Skoro wg pana doktora prolaktyna jest najważniejsza (z czym nie zgodzę Się) to dlaczego nie kazał sprawdzić po obciążeniu? Czy on w ogóle sam z siebie kazał robić Ci jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×