Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość kaja97
Maxim - a test zrobiłaś? taka skąpa @ to przy ciąży może być. Czego Ci z całego serca życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Nie, testu nie robiłam. Ja już raz w ciąży byłam (poroniłam) i wiem dokładnie jak to smakuje ;) Nie mam żadnych objawów, więc nie ma sensu. Chyba dam sobie na spokój z ziołami, zadziałamy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże dziewczyny już mam dość pije zioła 3 cykle i zrobiły mi się nieregularne miesiączki co 60 dni co 40 a wcześniej miałam jak w zegarku ja odstawiam zioła mi nie pomogły muszę iść do ginekologa żebym znów miała regularnie ginekolog mi od samego początku odradzal zioła i już więcej nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn ja też już nie będę piła ziół. Dostałam dziś @ jednak jest strasznie bolesna nie poszłam nawet do pracy jestem na ketonalu. Nie daje rady i jeszcze leje się ze mnie jak z kranu to nie jest normalne, zawsze miałam bolesne, ale nie az tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Czyli jednak coś jest na rzeczy...bo myślałam, że te negatywne skutki to tylko moje wrażenie...Nie chce tych ziół negować całkowicie, ale coś jest nie tak przynajmniej w moim organizmie po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dla kazdego sa ziola, niestety. Zeby pic ziolka trzeba miec zrobione mase badan i najlepiej skonsultowac to z lekarzem. Komus cos moze pomoc, a komus szkodzic. Jesli wam szkodzi to ich nie pijcie bo sobie jeszcze gorzej zrobicie niz macie. Moja kolezanka dawno temu pila te ziolka i tak sobie spierniczyla wzorowe cykle, ze wracala do nich spowrotem ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie miałam regularnych, zawsze były rozlazłe, na początku po piciu miałam super idealne i bezbolesne, ale teraz to jakaś masakra... nie dość że przeokropny ból to jeszcze spóźniona. Jedyny plus że buzia mi się wygładziła i nie mam niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia, szkoda, że @ przyszła :( Ja pierwszy cykl po ziołach miałam książkowy, kolejne dwa coraz krótsze, ostatni tylko 24 dni. A ten cykl mam bezowulacyjny. Pewnie przypadek, winy na zioła nie zwalałam, bo hormony po nich ładnie się prezentowały. Jednak mimo wszystko od następnego cyklu zaczynam pierwszy raz Clo. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Pesymizmem tu powialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja ja już nie daje rady psychocznie.... śmiesznie to brzmi z ust psychologa. Nie chcę już dziecka przynajmniej do września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
ja już miałam 3 cykle CLO i z pregnylem no ale niestety na razie nic nie działa. Teraz z mężem robimy badania noi zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Hej ja dzisiaj byłam u ginekologa i mam nadżerkę:( tylko bardzo dziwne bo pojawia się i znika i nie wiadomo o co chodzi mam zrobić badanie cytologi jak będe miała 1 i 2 stopień to wporządku mam nadzieję że wszytsko będzie dobrze. i ginekolog mówi że nie widzi żeby miesiączka się zbliżała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
nadżerka jest mała jak kropka ale cały czas się zastanawiam czy to może przez te stany zapalne co mój partner ma i ja też mam już sama nie wiem:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Dolorcia. smutno mi też na duszy. Przez 15 dni miałam @ nie @. Słabe krwawienia i plamienia. Teraz jestem w 8 dniu cyklu - czyli 3 dzień bez plamień. Owulacji jeszcze nie miałam. Czuję tylko lekkie kłucie w podbrzuszu. Robię codziennie testy owulacyjne ale ten cykl chyba stracony. Myślę cały czas o Tobie, Osie , Kropce i Lancolmie i wszystkich pozostałych. I bardzo Was wszystkie do swojego smutnego serca przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Lancome. Nie wiem czy powinnam Ci o tym wspominac. Ojciec Sroka pisal, ze kobiety czesto zachodza w ciaze kiedy w rodzinie jest tragedia, choroba , smierc. Przepraszam. Ale kiedys nam sie zwierzylas. A ja zaraz sobie to przypomnialam. I sory za literowke. Ale pisze z komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Pewnie dlatego, że człowiek jest wtedy skoncentrowany na innych rzeczach a nie na "produkcji" dziecka. Czyli nawet ojciec Sroka wpadł na to, że psychika gra role

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
Lancome nie martw się nadżerką wiele kobiet ją ma, u mnie szwagierka też miała i miała na to zabieg i zaszła w ciąże normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja 97 kochana jestes, że o nas myślisz :) dzięki za przytulenie :* Lancome, trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła. Nadżerką się nie przejmuj, też ją kiedyś miałam. Niestety lubi się robić, stany zapalne z pewnością mają na to wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Mój organizm na serio zwariował, dziś aż 5 dzień okresu, od wczoraj miałam tylko lekkie plamienie, brudzenie. A teraz nagle ni z tego ni z owego brzuch mnie rozbolał poszłam do wc a tem okres znowu! Cholera, żebym ja tylko nie pożałowała tej decyzji o piciu ziół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
a wiecie co jest najlepsze że ją sama wyczułam zdziwiło mnie że raz czuje kropkę a raz nie mój ginekolog mówi że jest taka mała że nic z nią nie trzeba robić i znika czyli nie zawsze jest jakbym zaszła w ciąże to po porodzie mogłoby jej już nie być bo ciąża oczyszcza i że nadżerka nie utrudnia zajścia w ciąże..więc zostało mi czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, a kiedy masz dostać okres? Muszę wiedzieć ile jeszcze mam trzymać te kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Kropko zawsze dostaję 21 zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku czemu tu tak cicho czemu już nikt nie piszę? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja97
Cicho tu. Ale i tak zaglądam tu po parę razy na dzień. Osa, Kropka, Raszel, Dolarcia, Lancome, co u was? Jak nastroje? Ja nawet jak w pracy jestem to muszę do was choć na chwilkę wpaść. A tu cisza jak makiem zasiał. Wszystkie koleżanki po kolei w ciąży tylko nie my. Trzymajmy się więc razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja97
Magdalena 1984 a co z Tobą??? trzymam za ciebie kciuki. Napisz co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Kaja nie mam co pisać po prostu przyzwyczajam się do myśli że nie bd miała dzieci znów zaczęłam ćwiczyć i inwestuje w siebie. Do centrum leczenia niepłodnościa idziemy we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,czy moze ktoras z Was pytala lekarza czy mozna pic ziola i jednoczesnie brac antybiotyki,bo ja od dzis wlasnie jestem na antybiotyku kaszle jak szalona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja też nie mam co pisać. Czekam na @ i zaczynam Clo. A do kliniki planuję wybrać się w styczniu/lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkds
Kochane te zioła naprawdę pomagają :) od dawna czytałam ten temat i płakałam razem z Wami,bo też się nie udawało... stwierdziłam,że nie zaszkodzi jak spróbuję ziółek, szczerze mówiąc nie czekałam do 1 dc, bo miesiączka ciągle nie przychodziła, a ja chciałam już spróbować :) piłam raptem miesiąc a @ dalej nie było zrobiłam test i pokazało piękne dwie krechy :) a teraz lada moment,bo na początku stycznie młody będzie z nami :) resztę ziółek podzieliłam na 3 koleżanki i 2 z nich też są w ciąży :) także jest moc :) przesyłam wszystkie dobre fluidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Kkds dzięki za wsparcie. Mi już czasami wiary brakuje. Lancome- trzymam kciuki żeby ta @ do ciebie nie przyszła tego 21. Ja ten cykl mam stracony bo nie miałam wcale owulacji. To nawet @ się nie spodziewam zbytnio. Eh może dam sobie spokój, bo tak to aż trudno żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×