Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość smyku83
Kaju dokładnie tak jak mówi mama foksoka idź do lekarza bo to za długo trwa.Ja poszłam dopiero w 14 dniu krwawienia(bo wcześniej to myślałam,ze jeszcze się oczyszczam po poronieniu)i teraz walcze z niedoborem hemoglobiny( musze pic sok z buraków i pietruszki....fuj) i na bank mam coś z hormonami i na dodatek była cysta czynnościowa.Idz i sprawdź....bedziesz spokojniejsza.Dzisiaj leci mi 5 dzien z ziółkami i @ się po mału kończy.Jejku jak się cieszę bo ostatnie dwa cykle ciagle cos się tam leciało.Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja czekam na okres to już ostatni cykl z ziołami i robię przerwę. Ciekawa jestem czy okres dostanę na czas bo ostatnio miałam super w terminie aż byłam zdziwiona bo bardzo często musiałam mieć wywoływaną @. Nawet lekarz zdziwiony bo zawsze miałam jakieś torbiele, a teraz nic zobaczymy jak miesiąc po odstawieniu ziółek. Walcze teraz o większe endo bo teraz miałam malusieńkie, starania odkładamy do kwietnia i mam nadzieję że wtedy nie będę tak długo czekać na potomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,dzis 33 dzien cyklu brzuch mnie zaczyna bolec wiec @ lub niespodzianka :) dziewczyny szczegolnie te ktore juz byly w ciazy mam pytanie czy te wszystkie bole na @ i te ktore okazaly sie ciaza czy one sie czyms roznily ?Wiem ze to nie to forum ale jak macie chwilke opiszcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Z tego co pamiętam te bóle nie różniły się od tych typowo miesiączkowych. Może troche bardziej intensywne były? Do tego dużo razy siku chodziłam i piersi strasznie mnie jakby piekły, węch jak u psa, ogromna senność. Test bardzo szybko pokazał dwie kreski, jakoś dwa tyg po zapłodnieniu i pamiętam że w środku cyklu miałam niewielkie plamienie, być może to była implantacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Maxim za odpowiedz :)u mnie co miesiac wystepuja wszystkie opisane objawy hi :) juz spokojniej do nich podchodze ,tylko cierpliwosci mi brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Viola każdy organizm jest inny.Ja nie odczowałam nigdy bóli przed @ ani jak zaszłam. Byłam bardzo senna i dziwiłam się na imprezie,że alkohol mnie nie bierze.Moje znajome natomiast miały bóle jak na @ a inne ciągnięcie w pachwinach i bole jajników.Życze Tobie dwóch kreseczek a nie małpiszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
viola ile już próbujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Cześć Dziewczyny... Obiecałam odezwać się, jak będę po lekarzu... Ech... nawet nie wiem co napisać :(((( 2.11. trafiłam do szpitala z lekkim plamieniem...no i się zaczęło... Lekarz stwierdził, że jest ciąża, ale jej nie widzi... Tzn. wszystko wskazuje na ciąże, ale nie ma samego pęcherzyka... Lekarz postawił diagnozę CIĄŻA POZAMACICZNA :((((( Nie mogli wziąć mnie od razu na zabieg, bo nie widać nigdzie płodu... Potem codziennie mnie kuli i sprawdzali bHCG... Nie znam się na wynikach itp, ale codziennie wzrastało x 2...czyli niby poprawnie... Codziennie USG i nerwówka... Lekarz na wypisie napisał "endometrium poszerzone, grubości 8 mm, z dwoma bezechowymi obszarami średnicy 5 mm w prawym i lewym rogu macicy".... Kazał mi przyjść w piątek znowu na badanie :( Powiem wam, że ten stres jest masakryczny... bo niby jestem w ciąży, a lekarze jej nie widzą :( i sama już zgłupiałam... i za każdym razem tłumaczyłam lekarzowi, że dni płodne miałam 2 tyg później niż normalnie powinnam mieć... A ten, że to bez znaczenia :( Powiem wam, że sama nie wiem już co mam o tym myśleć :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Zapomniałam napisać, że przy wypisie miałam 1763 bHCG i dr powiedział, że już przy 1500 widać normalną ciążę.... a u mnie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena nie martw się wszystko wyjaśni się jutro. Lekarze też się mylą, zresztą bardzo wczesnej ciąży nie widac! A kobiety często plamia w początkowej ciąży zwłaszcza w dniu spodziewanej miesiaczki. Jestem z tobą i mocno trzymam kciuki daj znać jak bd coś wiedziała. A boli cię coś? Moja siostra miała pozamaciczna i bardzo ją bolał jajowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Nic mnie nie boli. Lekarz nawet jak mnie badał (dopochwowo), to specjalnie do jajników mocno itp...i nic... z 8 różnych lekarzy, którzy mnie badali jeden stwierdził, że to bardzo wczesna ciąża i w dodatku bliźniacza, a pozostali codziennie chcieli mi robić zabieg, bo pozamaciczna... Czuję się rewelacyjnie.... Nic mnie nie boli i nawet to plamienie, z którym się zgłosiłam, to nie była krew itp, tylko lekko zabarwiony sluz... ale po pierwszym poronieniu spanikowaliśmy i dlatego pojechaliśmy do szpitala... Oczywiście dostałam do domu Luteinę na podtrzymanie... (pozamacicznej???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena bardzo ci wspolczuje,z jednej skrajności w druga :( swiat jest niesprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
A najlepsze, że jeden lekarz mówi jedno, a drugi co innego... Jednego dnia byli pewni pozamacicznej, a następnego już podejrzewali młoda ciążę... jak lekarz powiedział mi, że "zmierza ku dobremu", to się lekko uspokoiłam...po czym moja mama poszła do dyżurki,a inny jej mówi, ze na następny dzień mam wpisany zabieg :/ a jak mu powiedziałam, że przecież bHCG wzrosło do ponad 1000, to on, że nie wiedział i że jak tak, to zabieg za 2 dni.... To mama zrobiła awanturę, że jeszcze zdrową ciąże usuną, bo jeden drugiego nie informuje o zmianach w badaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Magdalena1984 - ale metlik.... Niesamowite, jak nie mozna w szpitalu liczyc na profesjonalizm i zaangazowanie. Wspolczuje Ci tego stresu. Dziwne to wszystko, zwlaszcza pieknie przyrastajaca beta i fakt, ze mialas owulacje duzo pozniej... Mam ogromna nadzieje, ze to jest po prostu bardzo wczesna ciaza, stad niewidoczna. Trzymam za Ciebie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena hcg wzrasta przy pozamacicznej też bo to ciążą tylko źle usytulowana a skąd ten jeden wiedział że bliźniacza? Po wynikach czy jak? Moim zdaniem wszystko bd dobrze bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek85
Magdalena1984 trzymam mocno za Ciebie i Twoje Maleństwo kciuki!Zobaczysz,że wszystko będzie dobrze i urodzisz ślicznego i zdrowego dzidziusia:)Lekarze często się mylą,(ostatnio nawet coraz częściej)dlatego niech robią badania nawet 10 razy dziennie,byleby tylko nie zaszkodzić.Pozdrawiam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Wczoraj, jak lekarz zobaczył wyniki bHCG (1763) powiedział, ze powinno już przy tym wyniku być widać płód (gdziekolwiek by był)... A jak poszliśmy na USG, to znów szukał ciąży...i powiedział, że widzi dwa "pseudo" pęcherzyki i wygląda mu to na wczesną ciąże bliźniaczą... I oczywiście szukał też czegoś przy jajnikach,ale powiedział, że czysto... Dlatego zaczął wykluczać pozamaciczną... Jutro mam być rano na badaniach i wtedy będzie więcej wiadomo... Trzymajcie dziewczyny kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Magdaleno trzymam kciuki! Obie przeżyłyśmy poronienie i wiem, że kolejna strata byłaby ogromnym ciosem. Daj znać jak już będzie coś wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Magdalena, współczuję bardzo. Trzymam kciuki mimo wszystko. Tak jest z lekarzami. Ja im nie wierzę. Dlatego do lutego piję ziolka, a potem daję sobie spokój. Rezygnuję. Lata przykrych doswiadczen zrobily swoje. Ale zeby tylu lekarzy cie badalo?????? Na wszelki wyp nie pozwalalabym na wpychanie lap i naciskanie. Tylko ew usg. Bo twoja mama ma rację. Jeszcze zdrowa ciaze zepsuja. Przepraszam za literowki ale pisze z komorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Magdalena wszystko bedzie dobrze....zobaczysz.Lekarze uwielbiają robić zabiegi.Jak mi pękła cysta w zeszłym tygodniu i wylądowałam w szpitalu bo ból był straszny to znaleźli mi coś na ścianie macicy....sami nie wiedzieli co to czy to polip,miesniak czy pozostałość po łyżeczkowaniu.Sześciu lekarzy stało nade mną i się licytowali....każdy miał inna wersje.Wieczorem postanowili,ze jutro mam się szykować na zabieg bo jak nie wiadomo co to to lepiej za przeproszeniem wyskrobac i bedzie święty spokój.Na całe szczescie w tym momencie weszła moja lekarka prowadząca która miała dyżur i dosłownie uratowała mi tyłek i nie dopuściła do tego zabiegu.Wiedziała,ze czekam na grudzień jak na zbawienie po ostatnim poronieniu i zabiegu a w tej sytułacji musiała bym znowu czekać 3 miesiące na starania.Powiedziała mi ze na zabieg to zaesze mnie moze wysłac jak bedzie potrzeba.Wszystko bedzie dobrze i jutro juz zobaczysz maleństwo...trzymam kciuki i daj znac jak bedziesz mogła.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak narazie okresu brak choć brzuch boli jakbym miała dostać. Co chwilę latam do toalety. Boję się że cykl się rozlegulowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Dolarcia a ja mysle ze jadnak dzidzis. I za to trzymam kciukasy. Z calego serca Ci zycze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja dziękuję jednak myślę że okres ale z testem i tak będę czekać jescze przynajmniej tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dolarcia już latasz do toalety sikac non stop słyszę to co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wiesz co? jakim trzeba być człowiekiem żeby nawet na takim forum być tak chamskim? nie wyobrażam sobie jak można nie mieć w sobie za grosz empatii, zrozumienia i wrażliwości. Na prawdę nie masz swojego życia ? nic a nic? na prawdę jedyną Twoją przyjemnością jest wypisywanie bądź co bądź nie miłych komentarzy. Wiem dla Ciebie to wszystko może być śmieszne i to jest w porządku, tylko po co się udzielasz? Nie rozumiem jak można nie mieć w sobie nic a nic ze współczucia, szkoda mi Ciebie. p.s tak sikam non stop jak oszalała, mam pęcherz nadwrażliwy co oznacza, że mam uczucie pełnego pęcherza prawie non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Gosiu żal mi Ciebie bo nie masz innych znajomych bo z pewnosca Cię olali i piszesz tu na forum swoje przykre i bezensowne zdania pełne porażek....ale musisz wiedzieć,ze nie zawsze one sie spełniają....tu jest forum dla szczęśliwych kobiet które pragną dziecka a nie jak ty dla nieszczęśliwych z własnego wyboru z tego co czytam....więc mówię to głośno....ODWALSIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
To jest do gość ....sorki za literówkę ...znów telefon wali psikusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×