Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Magdalena1984
Raszelll- już wcześniej pisałam. W czerwcu poroniłam 1 ciążę... Od tego czasu próbowaliśmy cały czas...ale bez rezultatu. Ok. miesiąca temu zaczęłam pić ziółka i miałam tylko 2 dni płodne w całym cyklu... no i chyba załapało :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Powiem wam tylko tyle, że nawet mężowi nie powiedziałam.... 2.11 ma urodziny, to prezent będzie miał idealny :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że pisałaś;) nie chce przewijać i szukać dlatego spytałam ile się starałaś, bo nie jestem w stanie spamiętać kto ile się stara;) starzeje się i mam problemy z pamięcią;) no to faktycznie prezent na urodziny wymarzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
A wizytę mam na środę (dopiero)...ale do tego doktora są strasznie długie kolejki :) Dzięki dziewczyny i trzymam kciuki, że zaraz kolejna napisze, że wyszły jej 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja97
Magdalena 1984!!!Gratulacje. Dbaj o siebie. Wszystko musi byc dobrze. Ja po 17 dniach @ dostalam. Skąpa bardzo. Owulacji nie mialam. Dobrze ze choc jednej z nas sie udalo. Zaraz niech będą następne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaf
dziewczyny powiedźcie mi proszę od kiedy powinnam mierzyć temperaturę.Od pierwszego dnia cyklu czy w dowolnym terminie? Musze powiedzieć,że moja tem. to 35,2st. czy któras też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachaf możesz mierzyć od pierwszego dnia, najpóźniej jednak zacznij od 5. Najbardziej wiarygodny pomiar to o***t, potem w pochwie i na koniec pod językiem. Gdzie mierzyłaś temp? Np. temperatura mierzona pod językiem może być inna w zależności od ułożenia termometru. Niektóre leki również obniżają temperaturę. No i oczywiście podstawowa zasada codziennie rano przed wstaniem z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kachaf temp mierzysz rano o tej samej godz przed wstaniem. Tym samym term. Najlepiej z dokladnoscia do dwoch miejsc po przecinku. Polecam Ci stronkę ovufriend. Tam program sam Ci wyznaczy ovulację. Jest opcja interpretacji cyklu. Ja sobie chwalę i polecam innym. MAGDALENA 1984- kurcze ciesze sie razem z Toba. Wpadaj na nasze forum i dodawaj nam otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Kachaf temp mierzysz rano o tej samej godz przed wstaniem. Tym samym term. Najlepiej z dokladnoscia do dwoch miejsc po przecinku. Polecam Ci stronkę ovufriend. Tam program sam Ci wyznaczy ovulację. Jest opcja interpretacji cyklu. Ja sobie chwalę i polecam innym. MAGDALENA 1984- kurcze ciesze sie razem z Toba. Wpadaj na nasze forum i dodawaj nam otuchy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kachaf temp mierzysz rano o tej samej godz przed wstaniem. Tym samym term. Najlepiej z dokladnoscia do dwoch miejsc po przecinku. Polecam Ci stronkę ovufriend. Tam program sam Ci wyznaczy ovulację. Jest opcja interpretacji cyklu. Ja sobie chwalę i polecam innym. MAGDALENA 1984- kurcze ciesze sie razem z Toba. Wpadaj na nasze forum i dodawaj nam otuchy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Sory, piszę z telefonu i mi się ścina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kachaf temp mierzysz rano o tej samej godz przed wstaniem. Tym samym term. Najlepiej z dokladnoscia do dwoch miejsc po przecinku. Polecam Ci stronkę ovufriend. Tam program sam Ci wyznaczy ovulację. Jest opcja interpretacji cyklu. Ja sobie chwalę i polecam innym. MAGDALENA 1984- kurcze ciesze sie razem z Toba. Wpadaj na nasze forum i dodawaj nam otuchy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzinka84
Dziewczyny czy któras z Was bierze Euthyrox i Dostinex? Od kilku dni swędzi mnie strasznie skóra podejrzewam, że to po tych lekach, czy któras z Was tak miało, czy to swędzenie przeszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzinka84
Lancome23, tak Dostinex jest na recepte, ale bardzo dobry, dobrze sie po nim czuje, poza swedzeniem skóry ale to pewnie po euthyroxie:) Cena jest kosmiczna ale warto poszukac w roznych aptekach co sprawdzilam na swoim przykladzie, w jednej aptece za 8 tabletek 347 zł. a w innej za tyle samo tabletek 236 zł. wiec roznica jest ogromna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaf
Dziękuję za odpowiedzi. Od miesiąca pije zioła, okres dostałam 1 dzień później i tak leci jakby chciało a nie mogło, a dzis jest 2 dzień. Może cos się zmieni później.zawsze od pierwszego dnia było to "normalne krwawienie " , a teraz nijakie.Tak tydzień przed @ bolały mnie 2 jajniki gdzie przedtem nie zdarzyło się, trochę podbrzusze i to wszystko. Zauważyłam,że rano po przebudzeniu czuję sie głodna. Dziewczyny czy zioła wpłynęły jakoś na wasz organizm bo u mnie najwidoczniej tak. Nie narzekam, ale jestem ciekawa waszych odczuć.Wierzę w siłę ziół i na pewno pomoga nam wszystkim. Życzę wszystkim miłego dnia i samych dobrych nowin|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachaf - ja po ziołach mam nieziemski apetyt. Zazwyczaj jadłam dużo, ale głownie od popołudnia i wieczorem. Rano nigdy nie miałam apetytu, najczęściej śniadanie jadłam około południa. Teraz jem sniadania o 8 rano najpozniej! I jadłabym ciagle! :) Poza tym od jajeczkowania do @ bolało mnie podbrzusze i jajnik, a @ miałam 3 dni mocną i koniec (zawsze 3 dni + 2 dni plamienia). Do tego mam po ziolach problemy z cera - tradzik jak u nastolatki. Magdalena1984 - serdecznie gratuluje !!!!!! :D Wszystkiego dobrego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dzwoniłam do ginekologa bo dzisiaj się tragicznie czuję i in mówi że niestety takie są skutki uboczne na początku i później będzie lepiej że początki zawsze są nieprzyjemne i mówiłam mu o tabletkach dostinex a on mi powiedział że bromergon jest skuteczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Lancome, hmmm wiele lekarzy wiele opinii, mój np. powiedział, ze to Dostinex jest skuteczniejszy, pol tabletki raz na tydz. bez żadnych skutków ubocznych, dobre samopoczucie... no ale jezeli masz zaufanie do swojego lekarza to rób tak jak on mówi, my możemy tylko polecić, doradzić :) zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome moja przyjaciółka brała bromergon, chodziła po nich po ścianach. czuła się tragicznie kilkakrotnie widziałam, że dzieje się z nią coś masakrycznego. prl spadła trochę, ale bez szału. przestała brać bromka zaczęła dostinex, prl po 2 m-cach 8! zero skutków ubocznych, wróciła do żywych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
chudzinka również życzę zdrówka:):) raszel uwierz że ja też chodzę po ścianach już wolę mieć bolesne miesiączki niż to co teraz mam żygam strasznie,kręci się w głowie wzięłam o 20 i zdążyłam już 2 razy wymiotować wczoraj z rana i nie wiedziałam co się ze mną dzieje w poniedziałek idę do ginekologa niech przpisze mi ten dostinex bo naprawde czuje sie jakbym schodziła z tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome piwinnas przestać brać te leki. Nie dość że źle się po nich czujesz to jeszcze nie robiłas badan! Pewnie zasugerowalas lekarzowi co ma ci przepisać a on powinien sam wiedzieć że bez badania z obciążeniem nie zbija się prolaktyny. Moim zdaniem problem Twój jest w tym że twój mężczyzna ma infekcję. Nie możesz też diagnozowac się sama opierając na forum. Znajdź lepszego lekarza który wam pomoże a nie takiego który przepisuje leki ot tak opierając się na niczym. Możesz zrobić sobie więcej krzywdy niż pożytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ginekolog powiedział że przepisałby mi dopiero wtedy kiedy będe miała naprawdę wysoką prolaktynę czyli 1000 pozniej rozmawiałam z koleżanką która jest pielęgniarką że ona miała 15 a po obciążeniu bardzo wysoko że nic nie zaszkodzi mi spróbować bromergonu a pomoże,że na pewno moja wysoka prolaktyna blokuje prawidłową owulacje,dzwoniłam wczoraj do ginekologa o tej dawce i o zmianie leku to on powiedział że na początku muszę pocierpieć i później będzie tylko lepiej, ja już sama nie wiem od dzisiaj będe brała 1/4 tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lncome, zmień ginekologa, te tabletki pomagaja ale osobom, które tego potrzebują.Widziałam Twój wynik prolaktyny jest w normie, zrób z obciążeniem i jezeli wtedy bedzie większy kilkakrotnie to zaczynaj leczenie, nic nie rób na wlasną ręke bo pogorszysz swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lancome to lekarz ma cię leczyć a nie koleżanki! Nie potrzebnie słuchasz wszystkich po kolei moim zdaniem na siłę szukasz problemu. Weź nakpierw zrób badaniA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
zrobie po obciążeniu w połowie listopada, możliwe że na siłę szukam problemu bo już nie wiem co może mi być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałas, że Twój facet ma infekcje więc moze u Ciebie wszystko jest ok. podlecz faceta i działajcie:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
kuracja antybiotykowa trwa 5 dni dzisiaj ostatni dzień. Ja jeszcze mam tabletki dopochwowe natamacyna unia zostało mi 15 i jak dokończe idziemy jeszcze raz zrobić bdanie nasienia i prolaktyne po obciążeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×