Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
lancome po prostu zaufaj lekarzowi i troszeczke wuluzuj! nie potrzebnie szukasz sobie problemu. Mnie okropnie bolą ostatnio pachwiny i kłuje koło krzyża, brzuch pobolewa jak na okres, a mam dostać dopiero za 3 dni. Mam nadzieję, ze jednak nie przyjdzie chociaż piersi nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Witam wszystkie panie.Śledze ten temat już od paru dni i postanowiłam sie dołączyć i spróbować ziółek.Pije je od 1dc czyli od wczoraj.Jestem po stracie córeczki które miało miejsce pod koniec sierpnia w 20tc.Starania moge zacząć dopiero od grudnia ale postanowiłam pić ziółka już w tym cyklu ponieważ miałam cyste na jajniku i krwawienia podczas poprzedniego cyklu.Cysta pękła pare dni temu przed nadejsciem @.Podejrzewam ,że moge miec też problemy z hormonami i mam pytanie czy ziółka mogą mi pomóc z uregulowaniem hormonów i cykli???Cykle przed ciążą miałam zawsze co 27 dni a teraz 35 i ostatni 31 i brak owulacji.Bardzo bym chciała aby się udało i ziółka pomogły.Wszystkim życzę dwóch upragnionych kreseczek.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jutro jadę na badanie drożności jajowodów i chcę Was prosić, żebyście pomodliły się za mnie i trzymały kciuki, żeby były drożne. Jak coś będzie nie tak, to chyba wyskoczę z auta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Smyku- witam w imieniu nas wszystkich. Kropka 80 - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smyku83
Kropko 80 -wszystko z pewnością będzie dobrze...trzymamy kciuki...trzymaj się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Kaju97 -dziekuje bardzo.Za mną dopiero drugi dzień z ziółkami i muszę powiedzieć,że naprawdę super.Mężowi tak wieczorkiem pachniały że sam poprosił o nie i pije razem ze mną....zawsze raźniej.Dodatkowo faszeruje go witaminkami maxivit(żeń szeń,selen ,cynk itd)Ja łykam kwas foliowy,magnez z wit. B6 oraz olej z wiesiołka.Już się nie moge doczekać kolejnego cyklu aby sprawdzić ich działanie.Bardzo w nie wierze bo mam dość ładowania w siebie duphastonu a w rodzinie mam przykład jak zioła lecząi to mnie podnosi na duchu.Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja jestem po przerwie w piciu za kilka dni zaczynam kolejny juz 2 cykl z ziolami.Jak zaopserwowalam to moje cialo reaguje teraz zupelnie inaczej najpierw oczyszczanie,potem bole piersi,a ostatnia @ dalam mi tak popalic ze czulam sie jak nastolatka,mialam takie bole brzucha ze malo nie zemdlalam.Niebawem okolo 9 powinn przyjsc @ i mam nadzieje ze nie taka bolesna,sutki mnie bola juz od tygodnia,nie czuje nic dziwnego pobolewa mnie dol brzucha tak ciagnie.Mam nadzieje ze cos zmienilo sie na lepsze :) Niech tak bedzie i niech tak sie stanie :) :) :) powodzenia dla nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Hejka wszystkim ja miałam infekcje pokarmową i infekcje oddechową przez 3 dni nie mogłam sie ruszyć i wymiotowałam fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Viola_v a ja mam pytanie dot oczyszczania. Mozesz opisac??????. Ja mam @ od tygodnia. I nie zapowiada sie na koniec. Poprzedni cykl tez 2 tygodnie mi się ciągla. A przyszla po 17 dniach. Czy to mozna nazwac oczyszczaniem.????????????????. Bo generalnie albo plamię albo mam @. Co o tym sądzicie?. Przed ziolami musialam @ wywolywac. Teraz nie moze mi się skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Kaja wiem,że to pytanie do Violi ale ja tak miałam że @ ciągneła mi się 14 dni w poprzednim cyklu a resztę dni to plamiłam i niestety była to cysta.Nie wiem jak jest po ziółkach ale moze lepiej idz na usg bo to za długo jak na @ i na oczyszczanie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dawno mnie nie było ale cmentarze wyjazdy i tak zleciało. Na początku Magdalena1984 serdecznie gratuluje cieszę się razem z Tobą. ile czasu piłaś ziółka?? Kobitki pierwszy cykl z ziółkami i 1 cykl po HSG wrażenia nieziemskie ból niesamowity przez całe 5 dni a dodatkowo chyba organizm się oczyszczał po tym HSG lub ziółka miały taki wpływ ale @ jak smoła. Ja coraz bardziej się nakręcam na dzidzię. Dodatkowo zamiast kwasu foliowego łykam zestaw witaminek OLIMP VITA-MIN PLUS MAMA a jak u was co dodatkowo oprócz ziółek robicie na szybsze zdobycie fasolki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja moje czyszczenie wygladalo podobnie,dlugaaaa @ a wlasciwie to takie farfocle nie czysta krew,skrzepy krwi przez kilka dni a potem nawe do 2 tygodni plamienie,kolejna byla juz lzejsz tzn nie bylo skrzepow,ale plamienie owszem,kolejna byla bardzo bolesna,okropnie bolal mnie brzuch i teraz sie boje bo czekam na @,nie bylam u gina wiec nic nie wykluczam ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczyny ją po ziolach mam właśnie znacznie mniej bolace @ mam dostać 7 i na razie nic nie czuć lekko pobolewaja piersi i czasami czuję jajnik z którego była owu. Zobaczymy, boję się tylko czy dostanę na czas czy bd trzeba wywoływać. W dodatku dostałam zapalenia ucha. Ja ostatnio prawie nie myślę o ciąży jakoś tak mi się zrobiło. dziewczyny mi się wydaje że się oczyszczacie stąd te plaMienia i długi okres ją też miałam @ w 14 dniu cyklu i mój gin mowi że czasem tak bywa bo się reguluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno nawet drobne infekcje moga rozregulowac cykl,a ja jestem juz zaziembiona miesiac ufff,na dodatek zaliczylam klotnie z moim i wogole zrobilo sie nie fajnie ;( ale Wam zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam okropne mdłości nawetbpo herbacie już nie wiem co robić kilka dni temu robiłam test wyszedł negatywny myślicie że to po takie napiecie przedmiesiaczkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Kropka, jak Twoje badanie? Daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ból brzucha piersi trochę i podwyższona temp i wczoraj odrzuciło mnie od wina. Moim zdaniem w ciąży nie jestem tylko się czymś zatrułam lub rozchorowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarcia a ten test robilas z krwi mam nadzieje... Termin @ przypada Ci za 2 dni, a kilka dni temu robilas test - jesli sikany, to wiesz, ze to bez sensu. Chyba niepotrzebnie sie nakrecasz z tymi mdłosciami :) Poczekaj jeszcze i zatestuj w czwartek. Bol piersi i brzucha to typowe objawy przed @,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami nie, jestem pewna że to nie dziecko! po prostu zemdlilo mnie myślałam, że bd wymiotowac ale stanelam przy otwartych oknach i mi przeszło. Czekam na @ testu powtarzać nie ma sensu, a zrobiłam sikany i myślę że jak coś by tam było to już by wyszło bo jestem 15 dni po owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ja chcę zacząć pic te ziółka ale po tych Waszych wypowiedziach zaczynam sie bac, bo nie chcę rozregulować sobie całego cyklu tym bardziej, że mój partner jest za granica i przyjeżdza zawsze co 6 tyg. i jak mi się wszystko rozreguluje to nie ma szans na zafasolkowanie:( czy kazdej z Was zioła rozregulowały cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Wczoraj miałam robione HSG- jajowody drożne :) Więc nadal jestem w punkcie wyjścia. Nie wiem co robić, co myśleć, jaką dalej przyjąć strategię. Miałam w następnym cyklu nie pić ziół, ale teraz już nie wiem, bo lekarz twierdzi, że w cyklu po hsg są największe szanse, a zioła poprawiają mi hormony. Rozważam ewentualnie stymulacje i inseminację. Mam mentlik w głowie.... :( dziś mam 13 dc, tak myślę, żeby może teraz przestać pić ziółka, a od nowego cyklu zacząć znowu. Jak myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
do Gosc. mnie nie rozregulowaly. cykl taki sam jak bez ziolek. pije bo mi smakuja ale efektu zadnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama foksika, a jak dlugo pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropka80, ale po co chcesz przerywać ziółka? Lekarz sam podpowiedział Tobie, że pomagają hormonom więc może warto pic dalej, troszke odpuścić i czekać co Bóg da?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Kropko super ,ze juz jestes po.Mi ostatnio pomógł wyjazd w zajściu w ciążę i nie myślenie o tym.Pojechalismy odpocząć od pracy bo juz nerwy nas ponosiły.Na wyjeździe nie myślałam jak tu zajść w ciążę chodź w domu ciśnienie miałam i to wielkie na maleństwo.Chciałam kozystać z ciszy i spokoju a przedewszystkim się zresetowac.....i wróciliśmy w trójkę :).Teraz też zaplanowałam wyjazd na andrzejki oczywiście w owu i zatezerwowałam wszystko ale przez te cykle rozregulowane to szlag trafił i na wyjazd bedzie akurat @.Przynajmniej się zabawimy i pozwiedzamy Wrocław.Psychika ma wielkie znaczenie i sama się o tym przekonałam i mówię każdemu jak nic nie pomaga to brać urlop,zajrzeć w kalendarz,spakować waliche i jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Przepraszam za błędy....pisze z telefonu i czasem przeskakują mi literki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja97
Dolarcia ,- a ja tam trzymam kciuki i mam nadzieje ze ta @ sie nie pojawi. Na drugim tescie beda 2 krechy. Kropka 80 - super ze hsg ok. A mam pytanie do wszystkich. Oczyszczanie moze objawiac sie czysta krwia, taka prawie zywa, bez skrzepow, tylko ze sluzem?????????. Od kiedy pije ziola to tak mam prawie ciagle. Po 15 dni. Potem tydzien przerwy i znow sie zaczyna. Wczesniej przed ziolami @ nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
do Gosc. pije 2 cykl po 2mcach przerwy. wczesniej pilam 3 albo 4cykle i 2 mce przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
Kaju moim zdaniem powinnas isc do lekarza. takie dlugie i czeste @ swiadcza o zaburzeniach hormonalnych. lepiej sie upewnic. poza tym w anemie mozna wpasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×