Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość LANCOME 23
Kaju przyszła @ małpa dzisiaj:((((( szkoda:((( jak dostałam to już mnie piersi nie bolą ale pierwszy raz nie czułam że miesiączka przyszła wcześniej zawsze czułam jajniki mnie bolały bardzo a dzisiaj nic mnie nie boli mi się wydaję że to przez ten castagnus chyba mi pomógł. nowy cykl nowa nadzieja dziewczynki:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, szkoda :( ja dzis 27 dc, a czuję się jakbym miała mieć owulację :/ a rzekomo jej w tym cyklu nie miałam. Chce, żeby małpa przyszła już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Kropka może masz teraz owulacje wszystko jest możliwe! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, nie daj Boże! Cykl wtedy trwałby chyba 40 dni!! A starać się i tak nie mogę, dopiero w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Czytałam o tym gdzieś że niektóre kobiety miały owulacje nawet w 30 dniu cyklu:-) ja też czekam na następna owulacje i też z clo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
kropka a czy wyznaczasz owulację za pomocą temperatury? Byś była wtedy pewna że owulacja była. Pisałam już wcześniej że mam konto na ovufriend. Ja mam 24dc. I niestety klapa. Ten cykl bezowulacyjny. Oby @ przyszła chociaż. Lancome, taka szkoda. Myślałam o tobie. Ale nowy cykl to nowa nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, nie strasz :) Kaja, tak mierze temp. Cały cykl b. niska, od dwóch dni wyższa, ale nadal niska. W 15 dc mialam monitoring, lekarz orzekł, że bezowulacyjny. Mam nadzieję, że owu nie było bo chciałam, żeby jajniki odetchnęły przed Clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
hej dziewczyny!! Nie udzielam się tu, ale czytam co u Was słychać. Pije ziółka od 7 października i jakoś bez wow. czytałam, że zioła Wam rozregulowały @ lub nasilały boleści, albo działały pozytywnie. U mnie nic się nie zmieniło, chociaż ostatnią @ nie miałam w ogóle skrzepów a przewaznie były. teraz w piątek mam dostać okres. Czy was tez łapie jesienna chandra? życzę miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Część dziewczyny.U mnie juz 19 z ziółkami i musze przyznać,ze jestem zachwycona śluzem.....nigdy takiego nie miałam.Bol owulacyjny był ale przez kilka minut a nie jak zawsze przez cały dzień,pęcherzyk pękł bo miałam usg.Dostałam duphaston od 16 dnia i nam do Was pytanie czy moge go łączyć z ziołami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dziewczyny co to jest endometrioza??? jak u was ją wykryto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Endometrioza jest to nadmiar błony wyścielajacej macice(inaczej endometrium) która przemieszcza się do innych organów np.jajowody,jajnik itd.Tam ona się lokuje i sobie żyje.Ja jej nie mam ale tak mi łopatogolicznym językiem lekarz kiedyś tłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odstawiłam zioła po owulacji i brałam duphaston i zaszłam. nie wiem czy można łączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłączam się pod pytanie Lancome. Wiem co to endometrioza, ale mój lekarz twierdzi, że diagnoza jedynie przez laparoskopie. Odnośnie Duphastonu chyba nie powinno się go łączyć z ziołami. Z doświadczenia wiem, że np. u mnie zioła podniosły progesteron. A mój pan doktor uważa, że duphaston (podany po owulacji) utrudnia zajście bo zagęszcza śluz i plemniki mogą mieć problem.Nie do końca się z tym zgadzam, bo życie pokazuje co innego. Z kolei ekspert z Białegostoku odpisał mi, że nie ma kompletnie żadnych dowodów na to, że duphaston ułatwia zajście. Jak zwykle, co lekarz to opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście mix zioła 1 połowa cyklu i duphaston od 16go dnia cyklu pomogły w szczęśliwym zaciążeniu. Owulacje mam 13-14 dzień cyklu, seks rano i wieczorem. Mąż pił multivitaminę jakaś i salfazil Wcześniej 3 lata starań dwa poronienia i dopiero teraz dotrwałam do 11 tyg od 16go dnia szczęśliwego cyklu duphaston 2 razy 1 tabletka, jak zaczełam plamić w 5 tyg to zwiększono mi dawkę duphastonu do 3 tabletek dziennie i pięknie się dzidzia rozwija, a serce bije jak dzwon Warto łapać się wszystkich metod, coś w końcu pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny... jestem z wami od początku kiedy powstał post i trzymam za Was mocno kciuki bo sama jestem w podobnej sytuacji. Wczoraj postanowiłam (po dość długim przemyśleniu) kupić ziółka i od grudnia zaczynam, mam nadzieję że pomoże mi tak samo jak wielu z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Jedynie kropka i lancome wytrwalyscie na posterunku, ja zastanawiam się czy nie przystąpić do in vitro.. Jak na razie już się nie staram, po ostatnim razie poddalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...czytałam posty i może ktoś mi coś podpowie... ziółka nr 3 dopiero zacznę pić ale czy można je połączyć razem z olejem lnianym w tym samym momencie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japanesspaaa
olej lniany to na śluz? Myślę że można ja łączyłam z ziołami wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej chodziło mi o połączenie oleju lnianego z ziołami ojca Sroki nr 3 - czy można je razem połączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Wytrwala - mysle ze spokojnie mozesz stosowac z ziolami. Ja tez sie zastanawiam nad tym olejem. Mozesz cos wiecej napisac????. Kupujesz w aptece?, ile kosztuje?. Nie wiem czy wiesiiek na mnie dziala. Dolarcia- chyba kopa potrzebujesz na wsparcie. To ja ci go wirtalnie przesylam. Wierzę ze Ci sie uda. A potem sie spotkamy. Wszystkie zaciazone formuowiczki. I caly czas trzymam ksiuki za Ciebie--- Magdalena !!!!!!!?-------- Napisz czy wszystko u ciebie jest dobrze. Ah, gdyby okazalo sie ze mi sie udalo, to bym byla najszczesliwsza osoba na kuli ziemskiej. Zreszta jak kazda z nas. I przepraszam za literowki bo do dyspozycji mam tylko telefon. Bo ja wiekszosc. zycia spedzam w prwcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Dziękuje dziewczyny za odpowiedz :)Duphaston mam brać od 16 dc.Owu miałam dwa dni wcześniej.Dupka dostałam przez to,ze miałam ciagle brudzenia ale to podobno było spowodowane cysta która pekła...teraz juz wszystko ok.Dodatkowo mieliśmy z mężem drobna wpadkę dzień po owu i spanikowałam,ze to by było za wcześnie po poronieniu i sytuacja może się powtórzyć.Od grudnia ruszamy juz pełną parą ze staraniami i mam zamiar pic ziółka i wiesiołek do owu a od 16 dc duphaston.Co do oleju lnianego to jest też zioło wiec jak najbardziej można łączyć.Ja jednak mam juz sprawdzony olej z wiesiołka który bardzo dobrze na mnie działa.Jednak wiesiołek tylko do owu bo może potem powodować lekkie skórcze macicy,a olej lniany mozna cały cykl . Wytrwała81, bardzo mi przykro...wiem co czujesz bo sama to przechodziłam pod koniec sierpnia.Zacznij pić zioła i zobaczysz ,ze sie uda.TEGO ZYCZE NAM WSZYSTKIM! Gościu,gratulacje i zycze szczęśliwego donoszenia oraz rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja od wczoraj zaczęłam picie ziółek. Mam nadzieję, że pomogą, bo już wszystkie sposoby leczenia nie działają. Wiara działa cuda, podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.... KAJA97 -olej lniany kupiłam w sklepie zielarskim i jest on w kapsułkach, zapłaciłam za 60 kaps. 15zł. Mam szwagierkę pielęgniarkę i pytałam co ona sądzi o połączeniu ziół z olejem i powiedziała że spoko mogę spokojnie połączyć jedno z drugim. SMYKU83 - mi lekarz po poronieniu zalecił odczekać 3 m-ce żeby uniknąć podobnej sytuacji i żeby wszystko się zregenerowało. Życzę ci wszystkiego dobrego na Grudzień. DIABLA85 - jak ziółka ? da sie przełknąć ? Ja zaczynam od grudnia i mam wielkie nadzieje połączone z pozytywnym myśleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Ja jestem po 3 cyklach picia starania odstawilam jednak dziś zaobserwowalam piękny plodny śluz jest go tak dużo że ciągle mam wrażenie że się zsikalam heh ( głupio mi tak pisać) choć to dopiero 9 dzień cyklu ale w poprzednim owu też miałam w 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytrwała81,zlecą te 3 miesiące szybciutko.Mi się wydawało,ze to bedzie wieczność a tu juz końcówka.Ja zaczęłam pic zioła od listopada i super się po nich czuje:)Zastanawiam się tylko czy mam dobra prolaktyne?Wczoraj robiłam w 20dc i wynik 18,57ng/ml...moze ktoras z Was mi coś bedzie umiała powiedzieć w tym temacie?Szukałam na innych forach i niby jest w normie ale nie wiem jak to się odnosi do starań.Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Wyżej to ja....przepraszam,zapomniałam sie podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc ja prolaktyne miałam 17 czyli w normie a jak zrobiłam po obciążeniu to było 10krotnie za wysoka radzę ci zrobić po obciążeniu najlepsza prolaktyna na zajście w ciążę jest maxymslnie 10, 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
hej dziewczyny ja właśnie wyczekuje @ :/ powiedzcie mi ile już się staracie?? Cały czas zastanawiam się czy od następnego cyklu brać te ziółka.... jeszcze teraz przeczytałam o tej prolaktynie a mi wyszła 26 :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła w smaku całkiem niezłe :-) Po tych różnych metodach na poprawienie płodności to mogę powiedziec że nawet super! Mam nadzieję że efekty też będą super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×