Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Lancome23 Nie wiem czy można samemu, pewnie można, ja zawsze robiłam takie badania z polecenia mojej ginekolog i też ona pobierała próbki. Chwileczka Ziół nie powinno się niczym słodzić, a te przy okazji są bardzo dobre w smaku, lepsze niż niejedna herbata owocowa :) Ja ziółka piję wieczorem, czasem godzinę przed snem czasem zaraz przed, nie wiem czy ma to jakieś duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilove dziękuję za informację, piłam dziś bez osłodzenia i rzeczywiście były pyszne, a trochę obawiałam się ich smaku... dobrej nocy wszystkim ziołopijkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie stare i nowe ziolopijki :) :) :) Magdaj gratuluje Ci serdecznie :) ja jestem po wczorajszej owu,i znowu mam nadzieje.Z moich obserwacji wynika ze po ziolach przed owulacja mam czasem taki zabarwiony sluz,a w dzien owu niteczki krwi w bialkowym sluzie wiec raczej cos zdzialaly,a dodam ze pilam tylko cykl,mam przerwe bo chorowalam i na antybiotyku bylam,wiec odpuscilam juz drugi miesiac,jednak zmiany nie ustapily :) cos tam sie u mnie zmienilo,poczekamy zobaczymy.Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1magdaj24 GRATULACJE !!!! Ja dziś zaczynam sesję z ziółkami .... i już się cieszę :) Wierzę że się uda i Wam dziewczyny również życzę wiary i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia10
Hej dziewczyny :) gratulacje Magdo! :) dziś mijają dwa tygodnie picia ziółek, jakoś nie czuję za specjalnej różnicy. może czuję czasami dolne partie brzucha, ale nie wiem czy to dobrze czy źle. Chyba zacznę robić testy owulacyjne, żeby wiedzieć czy w ogóle owulka się pojawi... Jakoś mnie to przygnębia wszystko, te czekanie :( nawet ziółka nie dają mi pałeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola_v dzięki za przywitanie... wracaj do ziółek! szybciutko ;) wuytwała81 ja wczoraj zaczęłam sesję z ziółkami... więc możemy praktycznie razem obserwować nasze ciała i zmiany poziółkowe ;) Gunia10 może potrzebujesz więcej czasy, relax ;) A na pewno więcej wiary, my forumowiczki Ci jej dodamy ;) Głowa do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja piłam ziółka 1 cykl i udało się! po zakończeniu 1 cyklu z ziolami zrobiłam test, wyszedł negatywny wiec się zniechęciłam i przy kolejnym cyklu trochę zapominałam o nich aż w końcu całkowicie zaniechałam picia, az tu nagle po tym drugim cyklu dwie kreski:) działają więc pijcie dziewczyny!!! my staraliśmy się 8 m-cy przed ziolkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
gratulacje dziewczyny :D ja dzis byłam u lekarza i potwierdził, że jestem w ciąży. Tak się cieszę :):) Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny:) Życzę wszystkim wymarzonych 2 kreseczek :) Trzymam za Was kciuki i będę Was tu odwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia10
dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że z Wami będzie lepiej :) a jak się czyta takie pozytywne informacje to rzeczywiście lepiej się robi :) jeszcze raz gratki! a nasza reszta musi uzbroić się w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
dziewczyny mam pytanie ja co prawda staram się dopiero miesiąc i nic z tego myślicie że też spokojnie mogę pić te źiółka przecież nie za szkodzą a dodam że staraliśmy się codziennie i mój partner też będzie je pił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek 1985 Jeśli nie masz problemów z podwoziem nie widzę powodu ani potrzeby aby stosować kurację ziołami. Zdarza się że ziola potrafią rozregulować prawidłowe cykle. Ja bym nie ryzykowała. Próbujcie a na pewno się wam uda. Jak po roku nadal nie traficie to wtedy polecam zrobić kompleksowe badania żeby wiedzieć co jest nie tak i wtedy ewentualnie dopasować kurację ziołową. Pozdrawiam i powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was brała femare i piła zioła? ja włąsnie jestem na terapi tymi lekami i zastanawiam się nad ziołami jeszcze, chyba je zacznę pić od przyszłego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajka 2 ja nie biorę femare ale łączę zioła z euthyrox na niedoczynność tarczycy.. też nie wiem czy to dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam dziwny sluz zabarwiony brazowo,myslalam ze to owu,bo tak wygladal pierwszy dzien z niteczkami krwi i nawet pasowalo mi to terminem,ale ten sluz pokazuje mi sie juz kolejne dni,zalamka pewnie mam grzyba bo bralam antybityk,albo cos gorszego :( a juz tak sie cieszylam ze jest oki :( i znowu gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Chwileczka :) jednak od przyszłego miesiąca mam zaprzestać brać leki więc spróbuje jedn miesiąc z ziolami i będę piła razem z mężem może akurat .. Viola ja tak mam też czasami taki sluz płodny jak na owulke który trwa kilka dni i też podbarwiony na brązowo czasami ale niby to ok tak gin mi mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viola gdybyś miała grzyba to by c**przypominał żółty serek a jak masz na brązowo to może to okres ci się rozkręca albo masz problem z niedoczynnośia ciałka żółtego bądź progesteronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwileczka nie można łączyć ziół z antybiotykami i lekarstwami broń Boże ja się pytalam ginekologa to powiedział że w żadnym wypadku nie bo można przedobrzyc i mieć wszystko na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek starajcie się współżyc bardziej w dni płodne bo jak codziennie to plemniki są bardzo osłabione a plemniki muszą się zregenerować przynajmniej 24 godziny po okresie najlepiej co 2 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja biorę Dostinex i euthyrox i pije ziółka, nic mi nie jest nie mm żdnych skutków ubocznych więc chyba można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ale Euthyrox to lek na niedoczynność tarczycy, to lewotyroksyna... myślę, że w tym przypadku nie ma reakcji z ziołami i nie powinno to prowadzić do zaburzeń, jakiś dziwnych reakcji ze strony organizmu... dziewczyny co Wy o tym sądzicie? Bo ja już sama nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej gdybyś się spytała swojego ginekologa czy można łączyć ja brałam bromergon na zbicie prolaktyny i chciałam pić zioła to w szpitalu mi powiedzieli że w żadnym wypadku nie można łączyć i ginekolog mi to samo powiedział, że jeżeli chce się pić zioła to same tak jak się normalnie pije bez żadnych dopalaczy a jak chce się brać lekarstwa to odstawić zioła ja musiałam wybrać i wybrałam zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilakamila
Hej dziewczyny staram się z mężem 3 lata o dziecko i nic jakie konkretnie zioła pijecie? gdzie można je kupić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilakamila zioła można kupić w sklepie zielarskim albo na allegro ja bym ci radziła w zielarskim kupić bo nie wiadomo co tak naprawdę jest w tych ziołach z allegro. Liść melisy 100 Ziele lebiodki 50 Kwiat rumianku 50 Ziele macierzanki 50 Liść pokrzywy 50 Ziele dziurawca 50 Ziele rdestu ptasiego 50 Owoc niepokalanka 50 Zioła zmieszać, wsypać łyżeczkę na szklankę wrzątku, naparzać pod przykryciem ½ godz. przecedzić, pić wieczorem (oboje małżonkowie mogą pić napar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilakamila robiłaś jakieś badania już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie powtórzę pytanie koleżanki " Chwileczka " co w przypadku leku Euthyrox i ziół - co myślicie o tym połączeniu ??? Biorę Euthyrox od jakiegoś czasu i właśnie zaczęłam pić ziółka od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytrwała zadzwoń do ginekologa i się spytaj będzie najpewniejsza odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :)dzieki dziewczyny jest oki :) jednak to owu,ale ja mam stresujacy tryb zycia ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę tu jakąś rozbieżność w składzie mieszanki, nie wiem, może O. Sroka zrobił jakąś nową, ulepszoną? Ja w każdym bądź razie mam mieszankę nr 3 o składzie: - lebiodka 50gr - rumianek 50 gr - macierzanka 50 gr - pokrzywa 50gr - dziurawiec 50 gr - rdest ptasi 50 gr - ruta 20 gr - nagietek 20 gr - nostrzyk 20 gr Piję ją przez cały cykl, bo owulacja u mnie to wielka rzadkość, liczę że się to zmieni... A wy jakich używacie mieszanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×