Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

czesc dziewczyny,u mnie dziwna sytuacja,mam juz 2 dzien owulacje czysty cieknacy sluz,ale to nie terminowo bo mam cykle okolo 40 dni +- 5 dni, 3 lutego mialam plamienie do 8, wiec @licze od 8 bo wtedy zaczelo sie silniejsze krwawienie,ktore bylo wogole bardzo skape,wiec to 8 dzien cyklu czy ja dobrze licze?chaotycznie napisane ale mysle ze zrozumiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
dzisiaj też nie mam miesiączki dziwna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Boję się robić test... okresu nadal nie mam a piersi jak bolały tak bolą....poczekam jeszcze z 3 dni jak @ nie przyjdzie zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Czesc dziewczyny ,dawno mnie nie było ale Was podczytywałam.Nowa praca pochłonęła mnie całkowicie.Do @ mam jeszcze dwa dni ale nie wytrzymałam i zrobiłam test i są moje upragnione 2 kreseczki!!!!!!! :) :) :)Jutro z samego rana pędzę na betę.Oby wszystko było dobrze i szczęśliwie.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Smyku Gratuluję:):):) piłaś ziółka?? miałaś jakieś objawy że zrobiłaś test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Smyku ja też gratuluję, lancome rób test!!!! ja dostałam@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
a ja nie dostałam czasami mnie jajniki bolą a piersi mam ciężkie i opuchnięte.... jeszcze 3 dni jak nie dostane to zrobie, ale dziwne bo po luteinie powinnam szybciej dostać bo ona wywołuje miesiączke a ja jeszcze nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
to po co zwlekasz z testem? jestem strasznie ciekawa :) dopiero po odstawieniu luteiny dostajesz do 7 dni okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
ja brałam od 16 dnia cyklu przez 5 dni a dzisiaj mam 31 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Dziekuj***ardzo dziewczyny....trzymajcie proszę kciuki aby tym razem zakończyło się szczęśliwie.Beta 154,8 mlU/ml....Lancome zioła piłam ale w tym cyklu trochę o nich zapominałam,raz piłam a raz nie.Objawów nie miałam zadnych....tak sobie zrobiłam bo kupiłam ich duzo na allegro.Byłam pewna,ze nic z tego bo przez prace nie miałam ochoty i sie nie zmuszałam.....odpusciłam i zadziałało.W poprzedniej ciąży było tak samo.Dziewczyny odpuście....a pomoże.Trzymam za Was mocno kciuki i czekam na kolejne pozytywne wieści.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Lancome......zrób test i bedzie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Lancome i jak? Mam czute że udało ci się! Dziewczyny są leki na zwiększenie endometrium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Co słychać u was czy któraś już zaciążyła ? U mnie bez zmian 17 marca mam wizyte u gina mam nadzieję,że coś się ruszy ja zioła już odstawiłam bo po nich miałąm plamienia i nieregularne cykle :( teraz już nie mam zadnych plamień.Już odpuściłam troche i sie nie nakręcam tak bardzo,bo to tylko pogarsza sprawe,trzeba wyluzować:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dolarcia testu nie robiłam miesiączki dalej nie mam chce poczekać kilka dni i się nie nakręcam może po prostu okres mi sie przesunąl na spokojnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Ja wybieram się na badanią fsh lh, estadriolu i progesteronu. Wiecie może kiedy powinno wykonać się te badanią? Chcialam jutro ale to będzie mój 5 dc czy to nie za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dolarcia mi tabletki pobudzające jajniki clostilbegyt bardzo pomogły na endometrium teraz miałam prawie 12mm endometrium jak byłam ostatnio u ginekologa, a bez tabletek to mam z 4.70mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Lancome no zrób proszę już ci i tak wyjdzie wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Ja robiłam badanie w październiku w 3 dniu cyklu TSH miałam 1,15 FSH-6,08 a LH-5,68. Ginekolog mi mówił że fsh i lh muszą być do siebie przybliżone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Hi hi dolarcia sama jestem ciejawa co jest grane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Ja wizytę mam dopiero 12 marca a te tabletki są na receptę i chyba lepiej gdybym miała wyniki badan? 5 dc mogę to zrobić czy darować sobie i zrobić w następnym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
To zrób test! Lepiej wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Mi ginekolog kazał te badania razem z estradiolem zrobić w 3 dniu cyklu może w następnym cyklu zrób. No tak tabletki są na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Zrobię na pewno bo nadzieja zniknęła już całkiem, czas leci i nic się nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lancome23 proszę nie trzymaj Siebie i nas w niepewności;) leć po test bo umieram z ciekawości i trzymam kciuki żeby były dwie krechy!!!! "elllo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
dziewczynki moje kochane jestem w ciaży 2 kreseczki mocne!!!! boże jak sie cieszę!!! za wszustkie trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dziewczyny, Lancome piłaś zioła? brałaś jakieś tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Boze dalej w to nie wierze!!! jestem w szoku!! kupiłam test dla świętego spokoju zakryłam kartką i sobie myślałam pewnie będzie jedna krecha a od razu wyskoczyły dwie czerwone krechy!! mi pomogły tabletki clostilbegyt na owulacje i zastrzyk pregnyl na pęknięcie teraz ziółek nie piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super dziewczyny cieszę sie Waszym szczęściem. Ja już tracę nadzieję. Staramy się ponad 3 lata, w pazdzierniku koncze 30 lat więc czas juz mnie goni:( . Hormony uregulowałam i nic nadal nie ma upragnionego szczęścia:( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×