Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość LANCOME 23
anabi z tego co wiem partner też może pić zioła,ale nie mam pojecia czy pomogą.Mój narzeczony bierze l-karnityne,salfazin,sel,bodymax, i bardzo ładnie poprawiło się nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to mam juz powoli dość tych badaniach itd. dzisiaj kolejne pobierania krwi, skonczyło sie utratą przytomności na korytarzu, jakis Pan mnie znalazł, ręka przez to zbita, dobrze, że nie złamana, siniak na pol ręki po pobraniu krwi:((( oby to jeszcze przyniosło jakieś porzadane skutki a tu i tak pewnie znowu zobacze 1 kreske na tescie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viol_v
hej laski :) u mnie 28 dzien cyklu,patrzac optymistycznie to za okolo 10 dni @ :) nie obserwuje juz nic,tzn.staram sie juz nie spinac ale kiepsko mi idzie ufff dziewczyny moze to glupiutkie ale tonacy.... wiec ja dostalam przepis na czary,podobno po kilu dniach od czaru powinno sie udac,nie sprawdzilam ale jesli chcecie do napisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
viol_v napisz ja jestem ciekawa:) gość ja to samo mam zawsze słabo mi sie robi i siniak na pół ręki też mdlałam raz jak mi krew pobierali ale to przez to że za bardzo się denerwujemy u mnie jeszcze żył nie mogą znaleźć i kują mnie po 3 razy w jedną ręke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduś
Cześć wszystkim :) przeczytałam Wasze wszystkie wypowiedzi i postanowiłam, że także zacznę pić zioła nr 3 po ponad rocznych staraniach... piję je od 18.01 od 1 dc, kilka dni temu dołączyłam do tego wiesiołek (folik od początku). Dzisiaj mam 14 dzień cyklu i zobaczyłam w końcu śluz płodny :) wczoraj był jeszcze biały. test owulacyjny chyba pozytywny.. sama nie wiem, bo wykonuję go pierwszy raz- jest delikatna różnica między kreskami. Proszę pomóżcie mi zinterpretowac temperaturę DC 6 36,6 7 36,6 8 36,4 9 36,5 10 36,6 11 36,4 12 36,4 13 36,4 14 36,3 Czy wraz z pojawieniem się śluzu temperatura nie powinna wzrastać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
W dniu owulacji dużo wzrasta a jak kończy się owulacja to temperatura spada u ciebie wzrasta i spada dziwne trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 6 dni po owu, ból jajników nie ustaje do tego straszne zmęczenie. W czwartek idę do lekarza na kontrolę po operacji strasznie się boję że znów coś nie tak. O ciąży na razie nawet nie myślę. Lancome co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dolarcia może ci się udało czytałam że po laparoskopii szybciej się zachodzi w ciążę. Mnie wczoraj taki ból jajnika lewego złapał że chodzić nie mogłam promieniowal na tył pleców po jakimś czasie przeszło nie wiem z czym to związane było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome Ty bedziesz krolikiem :) stajesz przed lustrem w ktore najczesciej spogladasz,nakłowasz palec****atrzac w swoje odbicie na wysokosci oczu stawiasz kropke krwi i mowisz swoje zyczenie :) i powodzenia kochana moze i ja sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
vola_v ale w odbiciu robię tą kropke krwi?? boje się troche że to czarna magia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie popadajcie w paranoje, odpuśćcie troche a wtedy dzidzia na pewno bedzie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
już zrobiłam tak zostawiłam kropke krwi na wysokości oczu i powiedziałam życzenie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
ja się 10 miesięcy staram i to nie jest tak łatwo powiedzieć mój ginekolog też to rozumiem bo ma żone która miała te same problemy z zajściem w ciąże i korzystali już 4 razy z in vitro aż w końcu cudem się udało także nie jest tak łatwo a im dłuży się czas tym jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome w odbiciu ok. :) moj mez tez zaczarowal,trzymam kciuki :) moja kolezanka wlasnie zaciazyla ah jak ja jej zazdroszcze odstawila anty i 2 cykl trafila bez zadnych staran,a my ? kiedy ? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Moja koleżanka za 3 dni rodzi a druga jest w 4 miesiącu mówią że i na mnie przyjdzie pora ale kiedy za 5 lat do tego czasu ja zwariuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lancome spokojnie, na Ciebie przyjdzie czas, fakt zwariujesz jak ciągle będziesz o tym myslała, mnóstwo kobiet stara się wiele wiele lat i nie wariuje :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lancome ile masz lat? Jeżeli to nie tajemnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
23 lata mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
staralismy sie ponad 3 lata w tym 1 nieudane in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolarcia a może ten ból to ciąża? Bo coś to podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy w czasie stosowania tych ziółek czułyście się inaczej? W sensie wiedziałyście, ze działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja97
Aduś z Twoich pomiarów nic na owulacje raczej nie wskazuje. Zakładając że dobrze wszystko wykonujesz. Jeśli w 13 dc zauważyłaś śluz płodny to temperatura powinna dopiero podskoczyć. Powinnaś mieć termometr bardziej czuły - taki co ma 2 miejsca po przecinku. Polecam ci stronkę Ovufriend. Wpisujesz co dzień wyniki pomiarów oraz obserwacje śluzu a resztę wyznacza C**program.. Powodzenia Ci życzę. Ja niestety mam cykle bezowulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zaczęłam właśnie czytać cały Wasz wątek, ale chciałam zapytać gdzie zamawiałyście zioła.Na allegro znalazłam tylko kogoś kto robi taki zestaw i teraz nie bardzo wiem czy mogę mu zaufać. Takich oryginalnie zapakowanych na allegro nie ma. Na końcu podam link, byłabym wdzięczna za odpowiedź. My staramy się już prawie 3 lata, obecne jestem w trakcie pierwszych badań ( hormonów) a Mąż jest już po badaniu nasienia ( wszystko ok, tylko powolne chłopaki ). Wczoraj czytałam, że Mąż też powinien pic te zioła, bo pomagają przyspieszyć plemniki. Pani Doktor kazała też brać mu androvit, witaminę c 1000 i salfazin. Pozdrawiam, i jeśli mogę chciałabym się przyłączyć :) http://allegro.pl/ciaza-owulacja-300-gram-ziola-sroki-nr-3-test-i3935801112.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gdybyś całe forum przeczytała to byś wiedziała że zioła można też kupić w sklepie zielarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyraźnie napisałam ZACZĘŁAM czytać, więc po co ta złośliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, ja też mamm ziółka z allegro, wszystko jest ok. także spokojnie możesz pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja mam ziola z allegro w torebeczce z piekarni,wiele je kupilo,sa oki po co te zlosliwosci nie przeczytala,bo mnustwo tego i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
ja tez mialam te z allegro i sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×