Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Smyku i Lancome gratuluję serdecznie i życzę żeby wszystko się szczęśliwie skończyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ello. Dziewczyny gratulacje!!!! moje kciuki pomogły;) teraz Wy trzymajcie za mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
lancome serdecznie gratuluję!!!! Dziewczyny jak to jest z tymi testami na owulacje. Zrobiłam test 12 i 13 no i wyszły 2 kreski. Poniewaz został mi jeszcze 1 test postanowiłam sprawdzic co pokaże, no i pokazało mi 2 kreski. Czy te testy sa wiarygodne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
zapomniałam dodac ,że wczoraj zrobiłam test czyli 5 po przewidywanej owulacji. I jak mam wierzyc tym testom, to chyba jakas lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atena80 to faktycznie testy są jakies ferelne. No chyba, że jesteś w ciąży bo słyszałam, że jak ktoś jest w ciąży testy owulacyjne wychodzą pozytywnie, ale zaznaczam, że tylko słyszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
w ciąży na pewno nie jestem, już jajniki zaczynaja boleć na @. Myslę, że testy to pic.Tez czytałam ,ze te testy potrafia wykazac ciążę, ale sądzę ,że to nieprawda. Może któras też tak sprawdziła i tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd masz testy? Wiem, że z allegro są lipne, ja kiedyś używałam z rossmana i zawsze dobrze mi pokazywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja97
lancome - szczęśliwych i spokojnych miesięcy Ci życzę. Ależ Ci zazdroszczę. Dbaj o siebie i To Twoje szczęście. Trzymam za Was kciuki. Ale obiecaj że będziesz tu co jakiś czas wpadać. Pisz co u Ciebie. Ja drugi cykl jestem na tabletkach anty. Potem kontrola u gina. Mam nadzieję że nie będę ich musiała już brać. Może torbiel się wchłonie. Oprócz tej torbieli mam nieprawidłowo złuszczającą się błonę śluzową macicy. Dlatego miałam przedłużające się @ do 3 tygodni. Czyli krwawiłam prawie non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
Testy kupiłam w rossmanie. Byłam ciekawa czy któres też tak przydarzyło sie. Moze wystapił błąd, och tam, nie ma czym sie przejmować. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja tu kociokwiku dostanę!!! Jutro mam dostać okres choć czasami mi się te 2 dni przesunie. Czuję się tak jakbym lada chwila miała go dostać ale łudzę się, ze może jednak nie.... taaaaką mam nadzieję.....Ale to dopiero pierwszy cykl picia ziół może nie powinnam się tak nakręcać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Hejka dzwoniłam do ginekologa mam przyjść 28 :-) będę do was codziennie wpadać i czytać:-) dzisiaj w nocy kręgosłup mnie bolał spać nie mogłam do tego doszły bóle podbrzusza. Dolarcia a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka00
Ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu picia ziółek. Nic mnie nie bolało, a śluz taki jak zawsze, czyli nie za wiele. Pijąc miałam tylko nadzieję, że chociaż śluz sobie poprawie a tu taka niespodzianka.Także wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LANCOME, kilka z nas jest tu od niedawna, napiszesz nam "swoja historie":)? ile sie staralas, jak sie leczylas itd... no i jak sie teraz czujesz, jakie objawy. i najwazniejsze: GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziś powinnam dostać @. Jeszcze nie dostałam a czuję się dokładnie tak jakbym lada chwila miała dostać. Nie będę szalała bo miałam już w tym miesiącu falstart i zrobiłam test dwa dni temu bo nie mogłam się doczekać i jedna kreska. Jakby miało coś być to by pewnie już pokazało. Ech....a tak bym już chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
No więc staraliśmy się 10 miesięcy na początku piłam zioła ale nic nie pomogły później robiłam badanie hormonalne i mój ginekolog mógł stwierdzić co mi dolega miałam problemy z owulacją i pękaniem pęcherzyka przez pare miesięcy miałam monitorowany cykl,pozniej robiliśmy badanie nasienia i posiew nasienia okazało się że mój narzeczony ma leukocyty czyli bakterie w nasieniu więc zrobiłam czystość pochwy,cytologie i posiew szyjki macicy stwierdzić czy ja nie mam żadnych bakterii ale okazało się że nic nie mam. Mój narzeczony brał zwykłe tabletki na ostre i przewlekłe zakażenia układu moczowego między innymi furaginum, tabletki z drzewa oliwnego i tak z 2 miesiące minęły na braniu tych tabletek i się udało. Piłam zioła 2 miesiace temu dzień w dzień ale wtedy sie nie udało odłożyłam zioła brałam witaminy,tabletki na pobudzenie jajników-owulacji i zastrzyk pregnyl na pęknięcie pecherzyków i pomogło:) Teraz brzuch mnie boli najbardziej podbrzusze piersi mam większe i w nocy wstaje siusiać i dużo wody pije strasznie mi się pić chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pco ale piję je dopiero pierwszy cykl. Po kontroli u ginekologa po 10 dniach wróciła mi owulacja i wyczyścił się jeden jajnik a i endometrium osiągnęło zadawalającą grubość. Tyle mogę na razie powiedzieć. Na inne rezultaty muszę poczekać kilka dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lankome,ale swietnie:) wydaje mi sie ze to Twoj partner potrzebowal leczenia ,nie Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Możliwe że mój partner ale chyba ja też miałam problem z tym niepękającym pęcherzykiem najważniejsze że się udało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LANCOME23 KOCHANA GRATULACJE!!! :) miło czytać, że sie udało którejś:) ja też mam problemy z niepekającym pęcherzykiem..ostatnio sa spontanicznie urósł do 15mm.ale mialam niski progesteron bo tylko 1.34 i lekarz kazal brac luteine 10dni i po @ przyszlam zobaczyc co sie stalo z pecherzykiem i co sie stalo? zrobila si etorbiel na 4,5 cm:((( moj doktor rozlozyl rece i pow. ze boi sie mnie stymulowac i ze mam znalezc specjaliste;/ powiem Wam szczerze ze juz mam powoli dosc tej tulaczki po doktorach..juz ich kilku mialam i albo zdzieracze pieniedzy, albo olewatorzy,albo boid*py:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Witaj Basiula:):) zobaczysz że na ciebie tez przyjdzie pora nie trać nadziei za wszystkie mamusie trzymam mocno kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) Czesto Was podczytuje co tam u Was bo tez kiedys tu pisalam i pilam ziolka, a teraz juz polowa ciazy za mna :) Gratuluje nowym mamusia zobaczycie jak to szybko zleci :) A reszta nie poddawac sie bo i na Was przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pierwszy cykl picia ziół zakończył się klapą. Od nowa czekanie i łudzenie się w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkrecam sie,boli mnie brzuch,bolal po owulacji,potem tydzien spokoju,znowu boli od wczorej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to nawet nie wiem czy miałam owulacje wg :(.Ehh . Viola trzymam kciuki za Ćb:) oby się udało pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle napisalam owu byla 14,wiec nawe tydzien nie minol :( dzieki tez trzymam kciuki za nas wszystkie :) jakos tak wszystko sie w tym cyklu dzieje za szybko,nie wiem juz kiedy powinnam dostac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
Viola zyczę ci upragnionej fasolki!! Ja czekam na @, mam dostac za 4 dni.Czuję ,że i tym razem d.... blada. Juz czasami jajnik zakłuje, piersi poblewaja, oj coś mi smutno.Nic mnie nie cieszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
Viola życze Ci upragnionej fasolki!!! Ja mam dostać @ za 4 dni i czuje ,ze tym razem także sie nie udało. Jajniki czasami zabolą, piersi zaczynają boleć i smutno mi jakoś..... Oj człowieka juz nic nie potrafi cieszyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×