Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ja robiłam prywatnie słyszałam że badanią prokreacyjne robi się tylko prywatnie robiłam fsh lh estadriol progesteron i dhos czy jakoś tak zaplacilam 164 zł do tego zrobiłam wcześniej jeszcze prolaktyne. byłam bez skierowania a i ten progesteron to jakiś oh 17 czy jakoś tak. Badania robi się od 3-5 dnia cyklu licząc pierwszy dzień miesiaczki jako 1 dc. Franka a ty masz jakiegoś swojego lekarza prowadzącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam. dziad niemily sie okazal. teraz bede szukac. ale mysle ze prywatnie bede chodzic do takiego u ktorego kiedys chodzilam. eee no to ja w pon do lab ide 110 zl zaplace.troche sporo. no ale mus to mus. aa to trzeba jakos w specjalnych dniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka a skąd jesteś? Jeśli z wrocławia mogę ci polecić świetnego lelarza. Ja też chodzę prywatnie każda wizyta 150-360 zależy czy jakieś badanią robimy wymazy itd. Sporo ale cóż jak człowiek chce dziecka to wszystkiego odmówi sobie... Poczekaj do @ wtedy zrobisz, ale przede wdzystkim znajdź dobrego lekarza długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franka co za problem wpisać w google w którym dniu cyklu robić estradiol, progesteron i resztę badań od razu ci wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam dopiero;) jakie sa normy?? wyczytalam ze FSH 3-12 LH 2-13 PRL 3-15 progest. 1-28 estradiolu znalezc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam norm ja wyniki zabieram do lekarza niech on interpretuje, każde lanoratorium ma swoje normy które podawane są obok wyników. Ja robiłam wszystkie w 3 dc tak jak lekarz kazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanią powinnas robić po roku nieudantch starań lub chociaż po pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co czekac. badan zrobic nie zaszkodzi. a my wspolzyjemy mniej wiecej kolo roku bez zabezpiezen i zadnej " wpadki" nie bylo. badania zrobie dla spokoju ducha chocby nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobić trzeba żeby widzieć na czym się stoi pewnie masz zaburzenia hormonalne i dlatego trzeba porobić badania żeby widzieć czy jest wszystko wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jednak ja na twoim miejscu poczekalabym na wizytę u ginka i on najlepiej będzie wiedział jakie badania masz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej że mówisz że tyle czasu się staracie i nic nie wychodzi czyli coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie złe wyniki :( Fsh 6,88 Lh 13.19 estadriol 36,58 wie może ktoś jak to interpretować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fsh i lh powinny być do siebie przybliżone fsh masz 6.88 to lh powinno być z 7.88 estradiol ci wzrasta więc owulacja nie będzie pusta komórka jajowa powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Franka stanowczo odradzam robienie badań hormonalnych na własną rękę, bo każde z nich robi się w określonym dniu cyklu, ja FSH i LH musiałam zrobić w 16 dniu cyklu, progesteron testosteron w 3 dniu cyklu, a Estradiol też w połowie cyklu, jest to bardzo ważne aby zrobić w określonym dniu, bo mogą one zmieniać swój poziom w zależności od fazy cyklu, no i lepiej w tym celu udać się do lekarza, bo od razu Ci je zinterpretuje, to że przeczytasz sobie normy w necie to Ci nic nie da, a tak to lekarz wszystko Ci powie, mówię Ci strata czasu robić takie badanie na własną rękę, bo jeśli zrobisz w złym dniu to będziesz musiała je powtórzyć i szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Acha ja za skierowanie na badania nic nie płaciłam u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz podwyższone lh : Podwyższony poziom LH wiąże się z upośledzonym dojrzewaniem pęcherzyka. Ma negatywny wpływ na proces zapłodnienia i na rozwój embrionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati twoj gin cos wymysli na te wyniki na pewno:* nic nie placilas za badania jak ze skierowaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×