Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Nati246
Tak to był czas owulacji:) Ziółka ją chyba spotęgowały, ale czuję, że nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeee!!! Nati!!!! zmienic podejscie prosze!! nie mow czuje ze nie,tylko czuje ze tak :) troche wiary. domyslam sie ze ci ciezko ale takie podejscie tez nie sluzy. ja tam w nas wierze.testujesz sie testami owulacyjnymi?? ja z moim nie zabezpieczamy sie rok i nic, ale nie sprawdzalam owulki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam ze testowalas ale ze nie wychodzily. moze jakis inny test? tych testow plytkowych paskowych multum jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Testy dostałam z allegro razem z ziółkami, ale nic nie wykazywały, ja ogólnie za bardzo nie ufam tym testom na owulke, ale chciałam sprawdzić czy działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup przynajmniej 3 w aptece i w dniu domniemanej owu. zrob, zobacz. ale ginekolog powinien pieknie wskazac....monitoring cyklu. kurde no nie poddawaj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Nie poddaje się, tylko trochę bardziej wyluzowałam, a tego mojego gina chyba zmienię, bo wtedy kiedy mam owulację ona zawsze jest na urlopie, już 2 miesiąc tak mnie przeciągnęła, jak w kwietniu znowu pójdzie na urlop to ją zmienię, bo ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo zarabia pewnie :) ja 5 cykli bede starac sie bez badan jesli do 5 sie nie uda ide na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
A ty Franka ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
No no przestań, to jest dobry wiek:) Im młodsza tym podobno lepiej się przechodzi ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
Dziewczyny bądźcie dobrej myśli! to podstawa, ja co miesiąc mocno wierze w to że się udało. Dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka z kilkutygodniowym maleństwem, aż mnie serce zabolało, że ja nie mam takiego, ale dało mi to też jeszcze więcej siły do walki. A może trzeba się wybrać na jakiś weekend za miasto? Odpocząć, zrelaksować i oddać się przyjemności i może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak powiedzialam jakis czas temu ze planuje dzidzie to mnie potraktowal jak 15 latke. bylam u niego ost raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
justka86 ja odkąd się staram widzę wszystkie moje koleżanki w ciąży, na początku się złościłam, ale teraz bardziej wyluzowałam, a jeśli właśnie chodzi o wyjazd za miasto jest to jak najbardziej wskazane, relaks to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Franka ten Twój ginekolog to jakiś zacofaniec, nie trać z nim czasu i lepiej go zmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ostatnio wpadla do mnie kolezanka z miesieczna coreczka,alez mi smutno bylo jak wyszla. instynkt daje znac na kazdym kroku. jak kobiete z brzuchem widze to az mi lzy do oczu naplywaja.tzn od jakiegos czasu mniej bo podjelam wyzwnie i wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Ja wole chodzić prywatnie, krócej się czeka na wizytę i w moim odczuciu jest się lepiej traktowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
ja nigdy nie byłam i pewnie nie pójdę do lekarza na nfz, po tym jak pewien "fachowiec" powiedział mojej mamie, że ma torbiele na jajnikach.....mama była 3 lata po operacji w trakcie której usunęli jej tam wszystko...brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prywatnie mialam jednego do ktorego ciagle chodzilam ale 150 zl wydawc jak mam prawo do nfz no to wybieram nfz byleby trafic na dobrego. bylam jakis czas temu na nfz,fjny konkretny pomocny ale kolejki do niego tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdaje sobie sprawe tez z tego,kurcze,no nie obejdzie sie.prywatnie wiec bede chodzic. ehh lekarze... co to za lrkarze.... tylko kasa kasa kasa sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
No mój gin bierze 100 zł, ginekolog z nfz też oczywiście może być dobry, ale ja mimo wszystko bym się bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Ja też się o to obawiam, mój jest palaczem od 10 lat i niestety to też może mieć wpływ, teraz kupiłam mu macę i salfazin, zobaczymy może pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati to źle, że twój facet pali. Mnie ginekolog od razu o to pytał. Z drugiej strony tylu jaraczy zapylało swe kobiety :). Co do testów to ja zaprzestałam je robić, nie chce mi się, Co do uczucia po ziółkach, w zeszłym cyklu mega ból jajników ale brak śluzu, a w tym cyklu boli bardziej jak na miesiączkę ale delkatnie i jest śluz. Więc liczę na to, że to jest właśnie owulacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma dziecko juz ale to stare dzieje, aj nie ma co gdybac. slysze jak mi cos w podbrzuszu trzeszczy jak nienaoliwione drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Wiem, że źle, ale nic nie poradzę, stara się ograniczać, ale różnie mu to wychodzi niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj rzucil juz i to on mnie musial namawiac do rzucenia. kiedys staralismy sie rzucic razem ojejuu klocilismy sie o najmniejsze p*****ly kryzys straszny przechodzilismy. oboje juz nie jaramy. Kasia podobno wiewiolek na sluz jest ok.nie stosowalam wiec nie powiem. ja bede bacznie sluz obserwowac. conceive plus podobno jest fajny. to zel,lubrykant,imituje sluz podobno super. jak bedzie lichy moj wlasny to kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×