Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ja brałam teraz wiesiołek do domniemanej owulacji, ale trochę nieregularnie, bo trzeba brać 3 razy dziennie, a ja nie mam do tego głowy ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no. c h o l e r n i e drogi. ale ta duza butla starcza na troche choc po co taka butla skoro zamierzamy raz dwa zajsc w upragniona ciaze ;) a tqk na powaznie, jak mi sie sluz nie sprawdzi to sprobuie moze sa jakies tansze zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienilam pseudonim z gość;-) no ten nowy moj lekarz powiedział ze wcale nie jestem za stara na naturalne zajście. dał mi skierowanie do kliniki niepłodności i mowil ze do tego czasu jeszcze bedzie mi próbował pomoc bo tam jestem zapisana dopiero na 1 lipca tak dlugo sie czeka. Jak tak czytam to forum od samego początku to nadzieja wraca. Najgorsze jest to ze tyle czasu chodziłam placilam nie małe pieniądze za wizytę a lekarz totalnie olal sprawę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja niejedna sie przejechala na lekarzu konowale. kto wie moze ten zapisze cos magicznego i pyknie. kolezanka 28 lat starali sie 2 lata i nic zmienila lekarza okazalo sie ze tarczyca za trzy miesiace test pozytywny po jakims cudownym leku. co kobieta to inaczej wiadomo ale trzeba szukac i starac sie do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wszystkiego sprubowac. ziola pij!! :) lekarze sie nabijaja z ziololecznictwa zwlaszcza jesli chodzi o ciaze ale ja tam wierze!! to sama natura,ziola,oczyszczaja przeczyszcaja naprawiaja co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak gafdam gadam ale wiem ze przezywacie:( tez bym przezywala,az sie boje tych rozczarowan bo pewnie beda .... ale musimy sie wspierac po to tu jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pre-seed kupiłam jakiś czas temu i nic u mnie nie zadziałał nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepszy na zwiększenie i jakość plemników to SALFAZIN poprawił nasienie mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze w działanie tych ziół i mam nadzieje ze sie uda nam wszystkim. Sporo nas tu. Oby każdej z nas sie udało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Ja w czwartek idę na hsg okropnie się boję.. Jutro badania hormonów. Uda się! Na bank nam się uda wszystkim tylko odpuścić trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na czym tto polega?? nie umiem z pelnym luzem do tego podejsc, ciagle przladam fora, ogladam wozki itp irtd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarcia ja dopiero bede więc wszystko przede mną bo będe robić badania hormonalne LH,FSH i estradiol słuchajcie powiedzcie mi czy któras miałą może plamienia po robionej cytologi ? bo u mnie sie rozwineły własnie taka krew różowa na wkładce nie wiem co o tym myśleć ? w sumie gin powiedziała ze mogą byc ale ja je mam od środy ,a cytologie robiła mi w poniedziałek ehh nie wiem czy sie martwic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam plamienia po cytologii ale nie mowil czemu, tak sie zdarza, zresza co pytanie to taka odpowiedz slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka321 okres już miałąm w rzeszłym tyg . Teraz troszke odpusciłam bo dostałam nową nadzieję,że się uda wkoncu :) dopadło mnie choróbsko mam antybiotyk i będe siedziec na l4 cały tydzien i troche was podczytam więc mi sie nie będzie nudzic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i już se dałam spokój z ziółkami i innymi wiesiołkami czekam na działanie mojej gin co ma byc to będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey Dzisiaj dostałam ziółka 3 dc zaczynam.Na miesiąc odstawiam lekarzy i leki. Straciłam z nimi sporo kasy i czasu i nadal jestem bez diagnozy. Trzymam kciuki za nasze powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja zaczynam już 3 cykl z ziołami i w tym cyklu jestem w 5 dniu i czuję zmiany. Jakoś dziś mnie jajniki bolą strasznie dziwnie jestem w trakcie okresu i nigdy tak nie miałam. Wsiadłam dzis na rower bo tak ładnie i nie mogłam za bardzo jechać tak bolało z jednego boku. Nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elllo .To normalne,że bolą mnie bolały przed jak i w trakcie i dziś też mnie klują i sama nie wiem od czego hmm.Franka321 to napewno nie z antybiotyków te plamienie bo dziś je wykupiłam dopiero wieć stawiam że to przez cytologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×