Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość ddolarcia
hsg to sprawdzanie drożności jajowodów, hormony idę zbadać jutro fsh lh estadriol progesteron i coś tam jeszcze, a wasi faceci uż przebadani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja w tym miesiącu odpuszczam. Piję tylko zioła i biorę witaminy i nic nie liczę i nic nie sprawdzam odpuszczam na ten czas.... za bardzo wchodzi mi to na psychikę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak ciezko?? no to odpocznij,nie tylko musimy byc zdrowe w ciele ale i na umysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka321 ile razy miałaś takie plamienia między @ i nie tylko ? u mnie było nieciekawie z tymi plamieniami ale póki co sie uspokoiło ddolarcia ja niby miałam mieć robione hsg jak jeszcze chodziłam do tego konowała ale zmieniłam lekarza i dziękuje bogu od razu lepiej sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
victoria ja też zmieniłam i na dzień dobry kazał mi to zrobić więc robię, od razu też sprawdził mi czystośc pochwy i jeszcze jakieś bakterie czy coś no nie wiem. Jak podał mi cenę to mało nie umarłam, ale cóż chcesz dziecka to płać i tyle! A nasienie badane? ja staram się już rok nie biorę żadnych witamin, nie mierzę temp, jedyne co robię to testy owulacyjne, ale one też nic nie warte, owu pięknie wychodzi, a dziecka jak nie było tak nie ma. Może teraz coś się ruszy,myślimy też nad in vitro ale to dopiero za rok. Teraz bardzo odpuściłam i jakoś mi łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tak ze praktycznie od konca stycznia do konca lutego mialam okres .... koncl sie 3 dni przrwy i jazda znowu 4 dni krwawienia. no porazka. teraz mam 7 dc i mam nadzieje cholera jasna ze ziola juz dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Franka idź do lekarza ! poważna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka wygląda na to,że masz poważne zaburzenia hormonalne lub problemy z owulacją idz do lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka ja też miałam takie plamienia 2 razy, w zeszłym cyklu przeszło. Jeśli nie chcesz iść do lekarza to kup sobie cyklodynon, to jest lek ziołowy bierze się go jako alternatywę hormonalną. Ja to biorę, kuracją trwa 3 miesiące. Poczytaj sobie o nim w internecie. Jeśli masz bolesne miesiączki lub obfite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym myślę, że zioła też mi to wyregulowały i teraz, odpukać, jest ok :) Zbadaj progesteron, prywatnie zapłacisz za to jakieś 30 zł max. Po cytologii można plamić, ja miałam pobieraną ostatnio i było dosłownie kilka plamek, nie wiem czy to powinno trwać trzy dni. Ale jeśli według kalendarza była owulacja, to ona też tak może się objawiać i to nie jest nic złego, wiele kobiet tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja biore na plamienia castagnus. :) ale w przyszlym miesiacu zrobie bad.hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mowilam ze jak do 5 ego sienie uda to zrobie, ale lepiej wiedziec jak cos nie tak zeby mozna bylo szybciej naprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Castagnus pod żadnym względem nie jest lekiem na plamienia. Zbija prolaktynei reguluje cykl nawet wszystko jest na ulotce lek ziołowy żeby coś podziałalo trzeba z pół roku go brać. Wkurza mnie to że zamiast iść do ginekologa same się leczycie bez sensu nie mając o tym wiedzy. Masz takie problemy zwykły lek ziołowy nie pomoże ci w hormonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilus28
Ja castagnus brałam na skrócenie cykli bo miałam bardzo długo też uważam że ten lek nie jest na plamienia. Jeżeli masz plamienia to masz problem z progesteronem ale trzeba pierw badanie zrobić castagnus ci w niczym nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskazania: Zaburzenia cyklu miesiączkowego (menstruacji i cyklu miesiączkowego spowodowane przejściową lub trwałą niedoczynnością ciałka żółtego, objawiające się nadmiernym krwawieniem lub zbyt częstym dodatkowym krwawieniem w cyklu). . Mastodynia (bolesne obrzmienie sutka). Zespół napięcia przedmiesiączkowego (to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki objawiające się: bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, migrenowymi bólami głowy, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilus28
Oczywiście że lek ziołowy nie zaszkodzi on jest na skrócenie cykli a nie na plemienia. Wiem co tam piszę bo mam ulotkę przed sobą on jest na regulację cyklu mój ginekolog to samo mi mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilus28
Myslisz że castagnus zdziała ci cuda ja brałam przez pół roku i tak mi cykli nie skrócił . Jest to bardzo słaby lek ziołowy dzięki niemu na pewno nie zajdziesz w ciążę bo masz poważniejsze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet teraz na forum siedzę i czytam o tym castagnusie dziewczyny piszą że bardzo słaby lek że nic im nie pomógł dlatego można go kupić w aptece bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienia świadczą o braku owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no i zaczynam sie martwic o owulacje. jak bym nie miala to na teach lh nie wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś byłam na badaniach, czekam na wyniki heh może będą nawet dziś o 15 zobaczymy. Bardzo bym chciała chociaż wiedzieć co mi dolega, nawet nie tyle chodzi mi o ciążę bo kiedyś mi się uda w taki czy inny sposób chciałabym tylko wiedzieć gdzie jest problem. Franka musisz iść bo pewne nie masz owulacji skoro te lamienia są, wynik fsh do lh musi być 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojde i zrobie. a to prywatnie czy nfz tez? czyli musze zrobic FSH, LH , progesteron ,etradiol i prolaktyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×