Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny dawno mnie tu nie bylo ale dzisiaj nadrabiam zaległości. Trzmam kciuki zeby nam wszystkim sie udało. Ja dzisiaj 4 dzien pije ziola ojca klimuszko mieszanka nr 2. Mam nadzieje ze mi pomoga. Moje pecherzyki nie pekly ostatnie po pregnylu i tak sie zastanawiam moze ktoras z Was tez tak miala i zastosowała jakis inny lek skuteczniejszy na pękanie niż pregnyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Hej Goja mój ginekolog o tym wspominał ostatnio o zespole nie pekających pęcherzyków LUF i powiedział że jak ma sie taki problem to najlepiej zastosować 2 razy pregnyl-2 zastrzyki wtedy na pewno pęknie bo nie zawsze po jednej dawce pregnylu pęcherzyk pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LANCOME23 ja mialam ostatnio podane 2 ampulki pregnylu i mimo to pecherzyk nie pekl. złamana jestem juz tym wszystkim nie wiem co dalej robic. dlaczego to życie tak nas wszystkie doświadcza? nie rozumiem tego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
goja, a ile się już starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka86 prawie 1,5 roku mam juz za sobą laparoskopie z nakluwaniem jajników sprawdzono droznosc jajowodow (obustronnie drozne) a mimo to ciazy brak a do tego ostatnio pecherzyk po 2 ampulkach pregnylu nie pekl:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Goja pewnie są jeszcze jakieś leki na to? Ja w czwartek jadę na hsg ale mam stresa'! Po wynikach prawdopodobnie mam pco ciekawe co lekarz mi przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
A ja wróciłam od ginekologa noi niestety jeden maluszek zmarł w 7 tygodniu ciaży przestało serduszko bić:( niestety:( ale liczyłam się z tym że tak może być,ginekolog mi to od początku mówił. No a drugi bobas rośnie i widziałam na usg jak rusza nóżkami i rączkami ginekolog mówi że z nim będzie dobrze:) będe się modlić i wierzyć że będzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
goja a nie ma silniejszych zastrzyków?? ja też miałam ten sam problem ale mi pękały po jednej dawce pregnylu. Słyszałam jeszcze o zastrzykach "otrivelle i "choragon" może są silniejsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LANCOME23 tak mi przykro nie sposób sobie wyobrazic jak sie czujesz. Mało to pocieszające ale dobrze ze chociaz drugi maluszek rośnie. Bede trzymac kciuki zeby wszystko było teraz juz ok. A co do mnie to nie wiem. Byly lekarz nie zmienił mi pregnylu a obecnemu to nawet nie wiem co bym mogla zasugerowac:( Powoli juz trace nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome trzymaj się jakoś, musisz dla swojego maluszka. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze już do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Jesteście kochane:** czuje że to będzie chłopczyk musi być silny:):) Goja nie trać nadziei ja też już miałam dosyć tych zastrzyków ale ostatni zastrzyk mi pomógł. A masz stymulowane jajniki?? to znaczy tymi tabletkami clostilbegyt?? obecny lekarz co mówi o tym wszystkim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LANCOME23 tak jestem stymulowana clostilbegytem. obecny lekarz mowil ze poprzedni źle to robil bo skoro kazal brac clostilbegyt i pregnyl to powinien mi dać jeszcze np duphaston od 16 dnia cyklu zeby w razie czego albo podtrzymał ciaze albo wywołał okres. a nie zebym czekała na okres aż sam przyjdzie. tylko nie wiem co z tym zastrzykiem. mowil ze mam sie zgłosić na monitoring to wtedy mi cos przepisze tylko ze takie leki to tylko na zamowienie sprowadzają i czeka sie ze 2 dni a ja na monitoring mam isc w sobotę dopiero. I nie wiem czy zasugerować mu cos. Juz nie mam sily na to wszystko. Tak bardzo bym chciała zeby sie udało. LANCOME23 Ty sie kochana oszczędzaj i dbaj o Was;-) ja Wierze ze wszystko teraz bedzie juz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LANCOME23 tak jestem stymulowana clostilbegytem. obecny lekarz mowil ze poprzedni źle to robil bo skoro kazal brac clostilbegyt i pregnyl to powinien mi dać jeszcze np duphaston od 16 dnia cyklu zeby w razie czego albo podtrzymał ciaze albo wywołał okres. a nie zebym czekała na okres aż sam przyjdzie. tylko nie wiem co z tym zastrzykiem. mowil ze mam sie zgłosić na monitoring to wtedy mi cos przepisze tylko ze takie leki to tylko na zamowienie sprowadzają i czeka sie ze 2 dni a ja na monitoring mam isc w sobotę dopiero. I nie wiem czy zasugerować mu cos. Juz nie mam sily na to wszystko. Tak bardzo bym chciała zeby sie udało. LANCOME23 Ty sie kochana oszczędzaj i dbaj o Was;-) ja Wierze ze wszystko teraz bedzie juz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome to przykre co napisałaś, ale masz jednak nadal bobasa i to jest najważniejsze. Wszystko będzie dobrze tylko się oszczędzaj ;) Dziewczyny czy progesteron 5,1 w 16 dc to dobry wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KisSzilva
LANCOME23 - ja też trzymam mocno kciuki za Twojego bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LANCOME23 bardzo mi przykro,że starciłaś drugie dzieciątko :(ale ważne,że jeden bobas jest i rośnie to jest najważniejsze :).Mnie ost coś brzuch pobolewa nie wiem czy od antybiotyków czy czego ? Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Goja ja jak miałam stymulowane jajniki pęcherzyki same nie chciały pękać a jak nie brałam clostilbegyt to mi pekaly same. Mi ginekolog też nic nie mówił żebym brała duphaston sama brałam od 16 dnia cyklu. To zależy czy miałabyś niski progesteron to byś wtedy musiała brać duphaston. Goja na pewno się uda zobaczysz:-) Kasia Pelasia jak jesteś po owulacji i progesteron jest tylko 5 to jest za niski powinien być wyższy żeby zajść w ciążę. Franka i victoria może wam się udało mnie też podbrzusze bolało ale myślałam ze na okres a tu ciąża bądźcie dobrej myśli:-)♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome23. mi się wydaję,że chyba nawet za wczesniej na ciąże,chociaż i tak nie wiem czy mam owu czy nie:( także badania musz ezrobić i czekac do kolejnej @ już czekam z utęsknieniem pierwszy raz w życiu :) mi ginekolog powiedziała ze tabletki raczej będe miała na stymulacje itd itp. więc zobaczymy co to będzie buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka18
Dziewczyny ja też staram się już 7 cykl i jak narazie nic. Pije od tego cyklu ziółka i mam nadzieję, że w końcu się uda. Oczywiście nam wszystkim. Buziaczki Andzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka18
Clo mam wykupione, ale póki co wolę spróbować z ziółkami. Może się uda. Nie chcę za bardzo szprycować sie chemią. Ale jeśli będzie taka potrzeba to i tego spróbuję. Miłej nocki wszystkim dziewczynka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny bylam wczoraj na usg w 9 dc i mialam pecherzyki na obu jajnikach wiodący na lewym mial juz 16 mm a na prawym przeszlo 12 mm. Lekarz powiedział ze to bardzo dobrze. Nic mu sie nawet nie przyznalam sie ze pije ziólka. ale powiem wam ze teraz Wierze jeszcze bardziej w działanie ziólek. lancome23 Trzmam za Was kciuki i Wierze ze teraz juz wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja @ chyba wyczuła, że czekan na nią z niecierpliwością, bo przyszła dzień wcześniej niż powinna ;) A więc dziś wieczorem zaczynam pić ziółka... Dziewczyny trzymajcie kciuki! Aha a czy któraś w Was miała tak, że miała bolesne @ i ziółka na to pomogły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×