Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość lancome23
ja też po krwotoku brałam żelazo z kwasem foliowym. No te wiitaminy co ja biore kosztują w mojej aptece 70 zł troche drogo ale ginekolog mówił że są najlepsze chyba te same witaminy bierzemy:) ja przytyłam 11 kilo jak na razie ale u mnie tego nie widać wszyscy mówią że chude nóżki mam tylko brzuszek odstaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara! U mnie widać z każdej strony, że w ciąży, chociaż wiele osób mi mówi, że "od tyłu" w ogole nie widać że w ciąży jestem, tylko z przodu piłeczka sterczy. Ja generalnie mam inne impresje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
A brzuszek masz nisko czy wysoko bo mi się wydaje że trochę nisko mam taka piłeczka. Dzisiaj mam wizyte na 15 u ginekologa ciekawe ile już waży:-) nie wysypiam się mały tak kopie cały czas że jak się rozbudze to spać mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszek mam raczej nisko ;) Daj znać jak po wizycie, ja mam 14tego, ale mój lekarz nie zawsze mi wagę podaje. Dziś byłam u siebie na jarotach w laboratorium wyniki zrobić (mocz, glukoze, morfo) i wróciłam z kwitkiem, bo na skierowaniu mam morfologie na ciepło, a oni tego nie robią. I jutro znowu musze wstać i jechać, tym razem do miejskiego pojade, dzwoniłam i robią to badanie. ech a miałabym już z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny pomożcie mam problem mam 27 lat i mam już menopazuze czy jakie kolwiek ziola pomoga mi zajść w ciaze?? czy ktoras z was miała tez taki problem?? proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie znam o problemach menopauzy tylko wiem że występuje u kobiet starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Ja też badania robiłam w tym laboratorium kolo miejskiego. Jejku jak mi się nic nie chce a jeszcze muszę głowę umyć to dobrze że dzisiaj takiego upału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
to mój partner w tym laboratorium na jarotach badanie nasienia robił i fajnie bo można było wyniki w internecie sobie sprawdzić. A ja się dzisiaj wkurzyłam bo już całą wyprawke do szpitala kupiłam i patrze że babsko mi sprzedało przeterminowane chusteczki i to 4 pak szkoda że nie mam rachunku bo bym wymieniła. Maximpaula a ty już coś kupiłaś dla swojego synka? mi zostało jeszcze wózek i łózeczko ale moi rodzice chcą nam kupić w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sporo ciuszkow po bliźniętach mojej siostry, ew. coś do szpitala dokupie, poza tym mam już też łóżeczko, nosidełko i jakieś inne gadżety, które od niej dostałam. Wózek kupie tak mniej więcej w październiku, podobnie pościelkę, ręczniczki i inne. Mam jeszcze sporo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze odpisałam Ci, a wszystko gdzieś zniknęło ;) Mam sporo rzeczy po bliźniętach mojej siostry, w tym ubranka, łóżeczko, fotelik samochodowy, ochraniacz na łóżeczko i tam inne gadżety. Wózek kupimy mniej więcej w październiku, ale zastanawiam się nad używanym, bo potem chciałabym lekką spacerówkę dokupić. No i oczywiscie później rozejrzę się za pościelką, ręczniczkami itp ale to może na allegro, albo w gracji w tym sklepie bobas. Widziałam tam fajne niedrogie materacyki i wanienki. Teraz konczymy meblowanie mieszkania, bo trzeba komode kupić i szafe. Niestety mamy tylko dwupokojowe mieszkanie i boje się jak się pomieścimy! Najszybciej możemy je zmienić za 4 lata, bo tak nam się opłaca akurat, trzeba bedzie wytrwać! A Ty w której części olsztyna mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_jan
Dziewczyny, chciałabym Wam delikatnie zwrócić uwagę, że to temat założony dla osób, które szukają pomocy, bo mają problem z zajściem w ciążę, więc myślę, że wielu osobom czytającym Wasze wpisy może być przykro.. Nie odbierzcie tego negatywnie, ale zrozumcie - można się swoją radością dzielić również poza tym forum. Dla Was problemem są teraz wyprawki, a pomyślcie, ile z dziewczyn tu zaglądających tylko marzy o takich problemach. Nie zasmucajcie ich jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
i dlatego też piłyśmy zioła i trafiłyśmy na te forum i sie bardzo cieszymy z tego że nam się udało!! a co mamy być w żałobie i nie możemy nic pisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem, ale szczególnie lancome nie powinnyście stąd wyganiać, bo ona jako jedyna z Was jest na tym forum od początku i starała się o dziecko mnóstwo czasu. Mi tez ciąża nie przyszła z wielką łatwością, więc doskonale rozumiem wasze problemy i też nie raz bylo mi przykro, takie życie. Ale jeśli Wam to szczególnie przeszkadza to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
To ja właśnie kupiłam te chusteczki przeterminowane koło kościoła koło gracji. Ja też na październik mam termin dokładnie na 24 ale wszyscy wokół już sie pytają czy już łózeczko kupiłam czy wózeczek kupiłam te nosidelko też mam dostaliśmy po chrześnicy. Ja to mam remont mieszkania i też 2 pokojowe i najgorsze jest to że nie wiadomo kiedy skończą teraz u mojej mamy mieszkamy. Ja mieszkam na zatorzu teraz aktualnie u mamy na Brzezinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli każda z Was która zajdzie w ciążę dostanie eksmisję z forum żeby nie epatować swoim szczęściem? Ja też byłam kiedyś na forum dla mam po poronieniu i też dziewczyny jedna po drugiej zachodziły w ciązę, rodziły, a ja nie, a mimo to cieszyłam się ich szczęściem bo takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
i co najlepsze staramy też wam doradzić jak się o coś pytacie odpowiadamy jak wiemy na jakiś temat albo same przez to przechodziłyśmy my rozumiemy przez co przechodzicie bo same przez to przechodziłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! cieszmy się szczęściem innych! Im też ciąże same z nieba nie spadły! Ja nadal się staram i leczę ale to, że dziewczynom się udało jest motywujące! Bo jak im się udało to może i mi....kiedys. Przestraszyłyście mnie i odstawiłam zioła żeby się nie przestymulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i jak tam wam idzie jakieś efekty po ziółkach????widzicie jakieś zmiany???mnie jedynie brzuch pobolewa czasami a tak wszystko ok jest czekam na efekty:-)koleżanką cieżarnym gratuluję!mam pytanie ile się starałyście o dzidzie???piłyście same ziółka czy coś jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome może żeby nie irytować dziewczyn wymienimy się mailami? Taka propozycja ;) Ja w sumie długo się nie starałam, za pierwszym razem zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu, ale poroniłam niestety. Kolejny raz w ciążę zaszłam po 10mscach. Teraz z perspektywy czasu, uważam że te 10 mscy to baaaardzo krótko jak na zajście w ciążę i w zasadzie nie mam prawa porównywać się z dziewczynami które starały się po cztery lata o dziecko czy więcej, bo z ich punktu widzenia moje "dziesieciomiesięczne starania" są po prostu śmieszne. U mnie po prostu doszło silne przygnębienie po poronieniu, nie mogłam sobie z tym psychicznie poradzić, dlatego każdy miesiąc z negatywnym testem ciążowym to była dla mnie katorga, stąd picie ziół, zażywanie oleju z wiesiołka, monitoring cyklu. Dlatego, każdą kobietę która stara się bezskutecznie o dziecko podziwiam i traktuje jak wojowniczke, mimo że przeżyłam jedynie namiastkę tego comiesięcznego rozczarowania. A zaszłam w ciążę jak po monitoringu lekarz powiedział, że mam się wstrzymać pare miesięcy bo mam złe wyniki, no i faktycznie się nie staraliśmy, jakoś wcześniej musiało się udać ;) czyli wystarczyło o tym nie myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Ja jestem tego samego zdania co ty masz rację w 100% też podziwiam te kobiety które bardzo długo się starają sama długo sie starałam i wiem co to znaczy. Nie mam meila miałam ale pokasowalam jutro zrobię konto i Tobie podam:-) ja wróciłam od ginekologa synek ma już 1415 g duży chłop będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dostałam paczkę z ziołami na 1 i 2 fazę cyklu. Na razie nie ruszam, bo od wtorku będę brała hormony, więc nie mam zamiaru ryzykować. Na razie czekają na swoją kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaciążone:-) polecam łóżeczko turystyczne z podwieszaną podłogą bo jak dzidzia podrośnie jako mój synuś(prawie 8 miesięcy)to na spaniu nie obija się o nic a śpi we wszystkie możliwe strony.Tylko dodatkowy materac do tego i rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_jan
Lancome, Maximpaula - obawialam się, że źle to odbierzecie. przekrecilyscie moje slowa bo ja nikogo stąd nie wyganiam, poprosiłam tylko o troche umiaru i taktu. to wspaniale, że Wam się udalo, szczerze gratuluje. mysle, że to bardzo dobry pomysł, żebyście wymienily się mailami. co nie znaczy żebyście stąd zniknęły, bo Wasze doświadczenia są na pewno ważne dla wielu starających się dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 3102 Ty mówiłaś że jesteś ze śląska i możesz polecic dobrego gin? Dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betiii86 tak ja chodziłam do pani doktor Piechuta -Kośmider świetny lekarz.Przyjmuje w Katowicach na ul.Brzozowej. Cepelinka ja miałam polipa na szyjce ale w ciąży lekarka go nie ruszała i sam się wchłoną ,myślę że zioła by nie zaszkodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Piszę pierwszy raz, chociaż czytam to forum już od dawna. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Staramy się o maleństwo już baaardzo długo niestety jak do tej pory nic z tego... Jestem załamana. Gratuluję wszystkim którym się udało, ja wciąż czekam na CUD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChillaTeqilla
Cześć Agmon, witamy! Napisz coś o sobie, ile czasu się staracie, czy lekarze postawili jakieś diagnozy. Jakie miałaś wyniki badań, itd itp. Dzielimy się tu swoimi doświadczeniami. I kiedy zaczęłaś przygodę z ziółkami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×