Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

no dziewczyny, dostałam okresu. Dziwnego, poprzedzonego plamieniami, ale okresu. Zaczynam od początku, znowu z wiarą i nadzieją (ciekawe na ile mi jej starczy.. :/). Nie mam czasu w tym cyklu na monitoringi i inne pierdoły, idę na żywioł. Nie biorę też luteiny bo nie daję rady ze skutkami ubocznymi. Piję tylko ziółka. Powodzenia i trzymajcie się cieplutko, chciałabym wrócić do was za miesiąc z dobrymi wiadomościami. Miłych wakacji!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurl
A ja dzisiaj zakupiłam ziółka i piję pierwszą dawkę. Trochę obawiałam się lebiodki (oregano), ponieważ jakoś odrzucał mnie zapach- oregano na pizzy i mięsie ok, ale w herbacie? Ble. Na szczęście nie czuć go tragicznie. Testy owulacyjne też mają przyjść i wtedy zobaczymy czy zioła działają :) powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatt
Natalie1985 zgadzam się z tobą czasem trzeba odpuścić i isć na żywioł nie przejmować się niczym i zobaczysz że wtedy ci się uda:-)Gurl ja też miałam na początku obawy co do herbatki jak mieszałam te ziółka to tak mi śmierdziały pomyślałam nie dam rady ale jak zaparzyłam sobie wieczorkiem to jest pyszna mogła bym ją pić ciągle i tobie zasmakuje:-)a dzisiaj twój pierwszy dzień z herbatką???mój siódmy wierzę w te ziółka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
ania3102 możesz napisać do miałaś namyśli żeby brać luteine od 18dc do ziół? bo ja zioła mam zamiar pić bez przerwy, ile dni tą luteine brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurl
Kwiatt to mój pierwszy dzień z herbatką. Jak na razie byłam dodatkowo w ubikacji, ale pewnie za 2-3 dni organizm się przyzwyczai :) dużo z tych ziół działa właśnie na ukł.trawienny. Ja sobie pomyślałam, że wypicie szklanki nawet niesmacznego naparu nie jest wysoką ceną, jeśli efektem ma być ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Dziewczyny dzisiaj przyszły mi zioła ojca Grzegorza nr 3 zamówione na allegro. Jak powinny mieć zapach do czego zbliżony? Moje pachną jak siano... i mają jakieś pomarańczowe kawałki kwiatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netti79
Mam pierwsze zdjęcie mojej kropeczki. Kolejna wizyta za dwa tygodnie i Wtedy zakładamy kartę ciąży. Oby wszystko bylo ok. Dziewczyny, mi udało się dzięki temu, że totalnie odpuściłam. Zapisałam się na aerobik. Zaczęłam jeździć na basen. Kupiłam kijki do nordic walking i poszłam na kilka lekcji. Przestałam Biegać na monitoring, kupować testy owulacyjne i wmówiłam sobie, że życie bez drugiego dziecka też może byc. Wręcz nie chciałam teraz ciąży bo jedziemy na wakacje i bez piwka to nijak. Oczywiscie teraz jestem mega szczęśliwa i w nosie mam piwko, ale u mnie cos sie odblokowało. Wcześniej mialam kilka owulacji potwierdzonych monitoringiem i bylo serduszkowanie i nic z tego nie wyszło. Pozdrawiam Was i zycze fasolki. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka ma taki zapach i pomarańczowe kwiatki zgadza się...możesz spokojnie ją pić jedną łyżeczkę herbaty na szklankę pół godziny pod przykryciem odcedzam i piję wieczorkiem...życzę powodzenia dziewczyny...to super jak dzisiaj widziałaś swoją fasolke musisz pozytywnie myśleć wszystko będzie super dobrze....taka wiadomość na urlopik to jak prezent:-)ja też zastanawiam się żeby zacząć na basen chodzić i na jakiś fitness trochę wtedy wyluzuję i może wtedy się szybciej uda:-)kochane chciałam się dowiedzieć czy po ziółkach macie większą ochotę na sex one chyba wpływają tak na mnie bo aż dziwne wcześniej było normalnie a odkąd ziółka piję mam większą ochotę na mojego męża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatt łyżka stołowa na szklankę nie łyżeczka. Udanych i owocnych wakacji wszystkim życzę-i dużo luzu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wtedy piję mieszankę nr 3 łyżeczkę a nie łyżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
kwiatt dobrze pijesz 1 ŁYŻECZKE przy mieszance nr3 , przy innych mieszankach są inne proporcję;) a jak tam który to już dzie pijesz? czujesz już jajniki? u mnie z tego cyklu chyba nic nie będzie bo mąż na noce pracuje a w dzień śpi i sie rozmijamy i tylko raz udało mi sie go dopaść w tym tygodniu no nic trudno takie życie może uda sie w następnym cyklu:) troche wyluzowałam i zaczełam biegać co drugi dzień bo mam nadwagę więc mam nadzieje że to pomoże i szybko nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelinka
Hej dziewczyny, ja zamawiam właśnie zioła na 1 i 2 fazę. Muszę spróbować czegoś nowego, bo mieszankę nr 3 nie wierzę. Piję ją po raz ostatni, w sumie nie wiem po co :( szukam dobrego internetowego sklepu z ziołami, myślałam, że znalazłam ale w niektórych miejscach nie podali gramatury i lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
Cepelinka zawsze warto spróbować czegoś innego może akurat dla ciebie inna mieszanka będzie najlepszą i okaże sie tą ostatnią;) może ojca klimuszki mieszanka nr1? jeśli mieszanka nr3 mi nie pomoże to też spróbuje innej mieszanki a kuracja hormonalna zostanie już w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelinka
No to kupiłam :) Jutro zapisuję się do ginekologa, zobaczymy co przyniesie kolejny miesiąc. Ale już mi się nie chce. Kolejna zaszła, zaczęłyśmy starania mniej więcej w tym samym czasie. Jeszce ma ciążę niepotwierdzoną, ale okres już ponad 2 tyg jej się spóźnia więc wiadomo co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 4dc i wlasnie zakupilam ziolka na mieszanke sroki nr3 .. ale jednoczesnie biore clo od 3dc juz 5 cykl z clo i chcialam ziola wyprobowac , czy to mozna laczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
Ja nie wiem czy można łączyć clo z ziołami więc sie nie wypowiem co to tego pytania, ale ja może napisze co ja bym zrobiła jeśli by o mnie chodziło, otóż jeśli clo na mnie by słabo działało to bym połączyła je z ziołami dla lepszego efektu,ale jeśli pęcherzyki rosną jak szalone po samym clo to bym ich nie łączyła żeby nie przestymulowac jajników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatt
hej amelia89 to mój 9dzień z herbatką:-)mój mąż też ma teraz nocki i ciężko jest ale staram się go codziennie dopaść :-)może będą jakieś rezultaty pod koniec miesiąca :-)a jajniki chwilami mnie pobolewają ale tak delikatnie:-)a jak tam u Ciebie?który dzień z ziółkami??ja też jestem przy sobie trochę i tak myślę może na rower się wybiorę lub na basen....ale mam ostatnio takiego lenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, nie wiem czy pamietacie ale pisalam ze lekarka ktora nas do invitro namawiala zlecilam mi zrobic badania...w ciazy nie jestem (jeszcze mam nadzieje;-))ale ziola tak mi sie wydaje jakas rewolucje w moim organizmie robia, moze to szczegolnie zainteresuje Gurl: Ja zawsze prolaktyne za wysoka mialam, badana 3 razy w przeciagu ostatniego poltora roku: 37, 59 i 60.... Teraz 13ng/ml; TSH: raz 2,82, potem 2,8mUI/l ....Teraz 1,75mUI/l - a myslalam ze wczesniej w sumie mialam w normie bo norma do 4. No i teraz najwazniejsze, u mnie lekarz powiedzial ze moge miec PCO bo mialam LH wyzszy od FSH a teraz zdziwienie bo badanie w 2 dniu miesiaczki i LH 5,1mUI/ml a FSH 7mUI/ml!!! Juz sama nie wiem co mam na ten temat myslec, w sumie teraz poszlam do innego laboratorium niz zwykle ale myslicie ze mogliby sie az o tyle pomylic? I to nir jeden a 4 parametry znacznie sie zmienily i to chyba na lepsze co? jak sadzicie? Ja tez juz kupilam mieszanke na 2 faze! Moj maz tez teraz na noce pracuje ale chyba bedzie nocne budzenie bo testy owulacyjne sie do mnie usmiechaja;-)takie co wykrywywaja owu na 4 dni przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt w tej pierwszej mieszance,którą piłam pisze że łyżeczka a w tej drugiej którą piłam łyżka stołowa.Ja parzyłam oba z rozpędu z łyżki stołowej nie przestymulowałam się za to po pierwszym cyklu a dokładnie 16 dniach picia bo odstawiłam w drugiej części cyklu zaszłam w ciążę.Zioła które piłam są na 184 stronie tego forum. Przypomnę że miałam problem z wzrostem jajeczek a potem z ich pękaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
To mój bliźniak zmarł w 7 tygodniu ciąży i się wchłonął i przez całą ciążę się boje. Ja też do miejskiego trafiłam z krwotokiem ale szybko się mną zajęli ja też wspominam to tragicznie cały czas płakałam bo nie wiedziałam co dzieje się z moim synkiem. Szczerze ci powiem że nie wiem kiedy teraz zajdę w ciąże na pewno nie szybko jak będe miała już synka na rękach w końcu odetchnę. ja też długo się starałam i piłam zioła ale nic mi nie pomogły dopiero po dobrych i konkretnych badaniach i kilku badaniach nasienia mojego partnera w końcu się udało. Ja też cały czas bym jadła słodkie najbardziej mam ochotę wieczorem jak już leże a lody czekoladowe to muszę codziennie jeść. A przyjmujesz luteine? mi luteina bardzo pomaga na podtrzymanie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChillaTeqilla
A ja mam załamkę :( Ginek powiedział, że po owulacji ani śladu, nie widać ciałka żółtego smutas.gif dziś 17 dc, a 10 dc przecież takie ładne pęcherzyki były! Co to w ogóle ma znaczyć ??? Jajniki rwały wczoraj, że szok, i co i nic??? To już jakiś kabaret normalnie się robi! Ginek powiedział, że mógłbyć to cykl bezowulacyjny, albo że ciałko gdzieś się zapadło i jest niewidoczne... ale gdyby nawet był gdzieś schowany to by był skok tempki, a ja owego nie odnotowałam. Nie wiem już co o tym wszystkim myśleć, a miało być tak pięknie, ziółka, suplementy, maraton łóżkowy i wszystko na nic! Czekanie teraz na @ będzie katorgą! Ginek zaproponował mi w przyszłym cyklu stymulację Clostybegyt, przez 5 dni od 2dc, czy któraś z Was miała z czymś takim doczynienia? Mam ochotę usiąść i beczeć, albo raczej wyć, bo płakanie to już mi chyba obrzydło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChillaTeqilla powiedz mi którą mieszankę piłaś?Co do clo to ja miałam stymulację ale jak już były jajeczka to nie chciały pękać.Dostałam ovitrelle i się udało.Niestety w 10 tygodniu okazało się że ciąża obumarła.Przy ziołach trzeba mimo wszystko brać w drugiej fazie luteinę na ewentualne podtrzymanie ciąży.Musisz też uważać bo ja mając cykle 33 dni po ziołach właśnie w 33 dniu (środa)zaczęłam mocno krwawić więc myślałam że okres ale na drugi dzień zaczął zanikać.W sobotę zrobiłam test tak bez wiary raczej z rutyny i okazało się że jestem w ciąży.Teraz mam pięknego 7 miesięcznego syna.Jak napisałam wyżej faktycznie zioła te pite wieczorem źle parzyłam bo z łyżki stołowe a nie z łyżeczki ale chyba dobrze bo zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu z ziołami po 2,5 roku starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
kwiatt u mnie dzisiaj chyba 16dzień picia ziół,szczerze mówiąc nawet przestałam liczyć bo tak jak pisałam rozmijam się z mężem ja w dzień w pracy on w nocy, więc z tego cyklu raczej nic nie będzie. Od poniedziałku zaczynam nową pracę i dowiedziałam sie od koleżanki która tam pracuje żebym sie nawet nie przyznawała nikomu że staramy sie o dziecko bo dyrektorka mi umowy nie przedłuży po okresie próbnym.. masakra jakaś, czy ktoś wie czy jeśli na okresie próbnym 3miesiecznym zaszła bym w ciąże czy należy mi sie macierzyński? ania najważniejsze że zioła przyniosły oczekiwany skutek:) ChillaTeqilla nie smutaj się z doświadczenia wiem że lekarze często sie mylą, nie trać nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam stwierdzoną endometriozę i nie wiem co robić czy zioła o.Sroki pomagają na to schorzenie. Zaczęłam je pić od 1 dc cyklu i poczekam na efekty bo Pani dr wysyła mnie na zabieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChillaTeqilla
Ania3102 piję mieszankę nr 3 o. Sroki, składającej się m.in. z lebiodki, nostrzyka, pokrzywy, ruty, rdestu itd, parzę wieczorem łyżeczkę od herbaty pod przykryciem przez pół godziny i wypijam ciepłe przed snem. U mnie w 10dc były dwa jajeczka 14mm i 12mm, a wczoraj w 17dc po nich ani śladu. Wydaje mi się, że ten monit powinien być przynajmniej jeszcze w 14dc... ale ginek przyjmuje prywatnie tylko raz w tyg., na codzień pracuje w szpitalu. O progesteronie nic nie wspominał, żebym brała... co prawda mam opakowanie duphastonu, ale na własną rękę nie chcę go sama sobie dawkować... Dziewczyny jak myślicie, czy jeśli nie było by ciałka zółtego, to możliwy jest skok tempki w górę? Nie wiem czy mam w przyszłym cyklu spróbować z tą stymulacją Clo? Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurl
Malga83 pocieszyłaś mnie. Ja w przyszłym tyg. robię badania prolaktyny i TSH. Wiem, że ziółka jeszcze nie zaczęły działać, ale już wcześniej odstawiłam niepotrzebne leki, które mogą drażnić tarczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChillaTeqilla dorzuć sobie tą drugą mieszankę którą ja piłam(strona 184 forum)nie wiem czemu lekarz chce stymulować cię clo skoro jajeczka są i to ładne.Ja brałam clo bo nie jajeczkowałam albo miałam dużo małych jajeczek.U ciebie wydaje mi się że prędzej jest problem z ich pękaniem.Dlatego polecam tą drugą mieszankę.Jeśli w tym cyklu nie wyjdzie zapytaj o pregnal lub ovitrelle.Co do usg to przy pierwszej ciąży lekarz widział cystę na jajniku a okazało się że to ciąża.Urodziłam zdrowego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Mi pomógł clostilbegyt brałam od 3 dnia cyklu przez 5 dni potem zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka i zaszlam w ciążę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×