Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

To jestesmy kochana w podobnej sytuacji. Ja mam dzis 13dc. Drugi cykl z ziolami. W tym cyklu miałam w jeden dzien gesty męstny śluz w 10dc. I od tego czasu nic.... a liczylam ze zioła polepsza śluz i bede widzieć po sluzie owulke. W pierwszym cyklu mialam piękny śluz i czulam jajniki caly tydzien. A teraz nic :/ W pon ide do gina zobaczyc czy w ogóle jest pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
hej MArmurku moj kochany nie mi8alam w koncu tej wizyty i mam jutro , boli brzuch jak na @ mam od dwoch dni takie male czekoladowe plamienie ... zupelnie jak na @ ale nie moge jej dostac ...mysle ze to sprawka ziol ... i byc moze louteiny ..ktoras tak miala ..jutro dam znac , dziewczyny a jak tam wasze testowanie ja powiem wam ze nie wirze juz w te ziola ...a bylam tak pozytywnie nastawion ;( trace nadzieje ..buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Ja tez myslalam, ze mi sie sluz poprawi dzieki ziolom, ale jakos poprawy nie widze... Wczoraj mialam lekki kryzys, ale dzis jest lepiej... Jakos czasami trace nadzieje i mysle, ze to wszystko na marne... Moze powinnam wlasnie droznosc jajowodow zbadac, choc nigdy nie mialam zadnych infekcji.... Nie wiem, co to jeszcze mogloby byc, bo wszystkie wyniki do tej pory mialam zawsze ok. Endometrioza chyba tez daje jakies objawy, to znaczy jakbym ja miala.... Wiec mysle, ze jestem zdrowa, a mimo to sie nie udaje.... Moze to wlasnie ten sluz, ktorego u mnie prawie wcale nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Rekinek, Sandri kupcie sobie na śluz wiesiołek albo pijcie siemię lniane można łączyć z ziołami.Ja też się boję hsg.... Żabcia głowa do góry. Jutro wszystko się wyjaśni, ja wierzę że wszystko jest dobrze. Nie wydaje mi się że to przez zioła,kiedy odstawiłaś luteinę bo z tego co wiem to nawet 14 dni możesz czekać na @. Prowadzisz obserwację? Przy luteinie jest ona co prawda zakłócona ale temp. po odstawieniu powinna spadać ( no chyba że się utrzymuje albo rośnie to wtedy wiadomo co się dzieje;)) Kurcze ja też się bałam tych ziół ale mi nic się nie poprzestawiało ani nic innego z przykrych rzeczy się nie zrobiło tylko czułam jak jajowody ciągną, takie uczucie jak przy zapaleniu piersi podczas karmienia.... Jutro też jestem myślami z Tobą Żabcia, trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
hej wlasnie temperatury nie mierze ale mam podwyzszona bo raz mi zimno mam dreszcze raz goraco sie poce albo jakies mam wachania temp , dzis jest 32 dzien cyklu , luteine odstawilam w zeszla srode ....tyle ze wydaje mi sie ze w trakcie okresu jest podwyzszona temperatura , ja chyba mam podwyzszona ...nie moge byc w ciazy bo mam torbiel 9cm zbadana miesiac temu dzis nie wiadomo jakich rozmiarow , boli mnie brzuch mam raz skurcze raz jak na okres i plecy czyli standardowo noi te plamienia od dwoch dni , test robilam we wtorek wieczorem i negatywny ...wiec ja obstawiam przerosnieta torbiel ale czekamy na rozwoj sytuacji , dzieki Marmurkowa za dobre slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie olej z wiesiolka mi sie skonczyl pare dni temu. Musze kupic. Mieszam teraz len mieslony z goraca woda. Zaraz bede spożywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Żabcia kochana po to tu jesteśmy żeby się wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Cześć dziewczyny! Mam dzis wizytę na 16 i strasznie się stresuje. Ciekawe czy bedzie już serduszko czy sam pęcherzyk :) za was wszystkie trzymam ciągle kciuki i śledzę wasze wpisy :) wam na pewno tez się uda, wierzcie w to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Kejtlin super:) Nie mogę się doczekać wspaniałych wieści i może rzucisz tu po wizycie trochę ciążowych fluidków dla nas czekających :) ? Ja natomiast mam urwanie głowy, praca, przygotowania do I Komunii, ciągłe próby... masakra. Już nie mogę się doczekać kiedy to wszystko się skończy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
KEjtlin zekamy na malucha !!!! a ja na okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Tak to jest przed komunia... wiem cos o tym, bo mam dwoje dzieci :-) Nawet sa juz po bierzmowaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Jak to dobrze, ze ja nie mialam wczesniej zadnych problemow zeby zajsc w ciaze. Za to na stare lata przyplatala mi sie endometrioza, a wczesniej nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje :-D :-D Trzymam kciuki za dziewczyny, ktore czekaja na dzieciaczki :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Wypadła mi macica przez okno i zabiła psa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Spadaj i przestań sie pode mnie podszywać. Wypad ci ale mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Rekinek niedrożność nie zawsze jest spowodowana infekcją.Mogą być inne przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
No to jestem i opowiadam! :) co prawda jestem trochę zawiedziona bo na usg widac tylko bardzo malutki pęcherzyk i muszę czekać 2 tygodnie na kolejną wizytę ale podobno nie mam sie czym martwic bo według mojego lekarza owulacja nastąpiła bardzo późno i stąd taki obrót sytuacji :) a co mnie zaskoczyło lekarz patrząc na wyniki stwierdził że to duże szczęście że sie udało kiedy nie minęło nawet pół roku od odstawienia tabletek anty, przy zaburzeniach jajeczkowania i ogólnie rozhwianych hormonach. Cos tam sam do siebie wymienił że pco... ale ze ja mam? No w szoku byłam ale kazal mi się polozyc do badania i w efekcie zapomniałam dopytać ale sporo sam nic wprost nie powiedział to chyba okej :) czekam niecierpliwie na następną wizytę a wam kochane przesyłam ciążowe fluidy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
No i super Kejtlin:) Łapię fluidki:) Który to jest tc? Założył książeczkę ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej! Zazdroszczę! Wspaniale! Czyli kiedy mniej wiecej mogłaś miec owu? W którym dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Kejtlin gratuluję! !!!! Rzadko się odzywam ale czytam was regularnie. U mnie 19 dc tym razem bez ziół ale za to z wiesiołkiem i szczerze mówiąc to nie widzę różnicy ze śluzem a to jest mój 2 cykl z kapsulkami. Bardzo na niego liczyłam bo właśnie z tym miałam mega problem. Ale cóż w 11 13 i 14 dc działaliśmy więc szanse są i zobaczymy co będzie. Jeżeli chodzi o hsg to miałam 2 lata temu bez narkozy i nigdy więcej. ..... ból nie do zniesienia a jajowody drożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Nie, książeczki jeszcze nie założył bo pęcherzyk był zbyt malutki a wlasciwie to widzialam tylko kropeczkę okolo 1,5mm ale doktor powiedział że na spokojnie za dwa tygodnie wszystko nadrobimy ;) owulacja była około 25 dnia cyklu i na dzień dzisiejszy by wychodziło ze to nieco ponad 3 tydzień ale za 2 tygodnie kolejna wizyta i będzie juz duzo widać :) narazie mam brać tylko kwas foliowy a przy kolejnej wizycie ustalimy badania i witaminki ;) kurcze ale się cieszę! Dziękuję dziewczynki za wsparcie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Gdy poszłam wieczorem do toalety się wysyrać, to zanim zrzuciłam balast dostałam odorem rizkładającego się mięsa po nozdrzach. Jak sobie zajżałam w krok, to się okazało, że mi wyłażą z brochy, która i tak już ochydnie wygląda białe robaki. Mój facet nie chce ze mną się bzykać i nawet od 2 miesięcy śpi osobno w kuchni. Jestem zrozpaczona! Jak mu zaproponowałam, że mu zrobię loda, to się zwymiotował na dywan. Jedyne co na mnie leci, to muchy. I to te duże, świecące co na guano siadają. Jestem załamana. Tak brakuje mi pukanie, że postanowiłam sobie pomóc palcami, ale jak tam zaczęłam czochrać, to później miałam pełno tych robaków w pościeli. Nie wspomnę już o tym, że mi palce zaczeły szczypać jak po jakimś kwasie. Postanowiłam więc wytrzepać to robactwo i zaczęłam hędorzyć się ogórkiem gruntowym. Wiecie co się stało? Półowa ogórka była ukiszona a drugą połowę robaki zjadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocia_melodia
Kejtlin1 gratulacje! Witaj wśród zafasolkowanych ;) Z maluszkiem na pewno wszystko jest w porządku. Ja też się martwiłam, że coś może się stać. Teraz będzie rósł spokojnie a Ty się kochana niczym nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Kurde zwieracz mi w nocy puścił i teraz wszystko do prania. Smród taki, że pająki pouciekały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Kocia_melodia dziękuję! :) staram sie niczym nie stresować i być dobrej myśli że jak pójdę za te 2 tygodnie to już sporo zobaczę, będzie to już praktycznie 6 tydzień :) w sumie to nawet widok tej kropeczki na usg dał mi ogromną radość :) a u was przyszłe mamusie jak tam dzidzie? Brzuszki widać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ale wstyd! Stałam w kolejce za kaszanką i nagle mięśnie kegla mi się zluzowały i poszczałam się w białe leginsy. Nie dość, że mam doopsko jak stodoła, to jeszcze żółta plama aż do kostek. Dzieci, które szły do szkoły zaczęły mnie wyzywać i rzucać kamieniami. Cały świat obrócił się przeciwko mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Gratulacje kejtlin !! Ja dziś miejmy nadzieje zobaczę co sie ze mną dzieje narazie plamienia ustały i jest sucho .... @ nadal nie ma ...!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Gratulacje Kejtlin1 :) Ciesze sie bardzo! Dominika2302 ja tez mam kiepsko ze sluzem, bralam tez kiedys wiesiolka, ale mi nie pomagal.... Jak wyglada badanie hsg? Nie wiedzialam, ze to az tak boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super gratuluje kropeczki :D moja na początku tez miałam 1,5mm a dwa tygodnie później już 12 mm :) ide do lekarza we wtorek i doczekać się nie mogę :) dzisiaj zaczał mi się 10 tydzień :) jak to tak szybko zleci to za chwile będzie już bobas na swiecie :)... Czy widać brzuch? nie wiem ale niestety nie potrafie go wciągnąć jak zawsze :) taka blokada jest wiec już nie wszystko ubieram :P wczoraj zrobiłam w szafie porządek i zostawiłam same luźniejsze ciuchy :) Czuje się super poza tym ze ciagle bym spała a wstawnie przed 6 do pracy mi nie pomaga niestety no ale daje rade jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ktory podszywasz sie pod Oli, daj se juz spokoj. Zasmiecasz internet. Juz chyba dostala nauczke... Dziewczyny kurcze, czytalam ze bez śluzu to my nie zajdziemy... Pije od wczoraj siemie lniane. Dam znac po kilku dniach jakie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Dziękuję wszystkim! :) Majla bardzo mnie uspokoilas, oby za te dwa tygodnie tez było juz 12 mm ;) chciałabym w pracy pobyć jak najdłużej ale ciekawe jak z samopoczuciem i z tym moim brzuszkiem, kiedy sie pokaże :) z tą sennością to i u mnie sie zaczyna, mam takie momenty ze w środku dnia oczy po prostu same sie przymykają i marzę żeby się położyć hihi :) życzę dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×