Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Ani@k
no mam zagwozdke.. napisałam sms'a do endo czy mogę pić ziółka na pobudzenie jajników z jednoczesnym braniem bromergonu, odpisała że TAK.. więc zacznę.. boję się wszystkiego :( .. ale pomyślałam że jak bedę się źle czuła - coś odstawię.. ciężko qrczę, ciężko.. ale dam rade!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
no mam zagwozdke.. napisałam sms'a do endo czy mogę pić ziółka na pobudzenie jajników z jednoczesnym braniem bromergonu, odpisała że TAK.. więc zacznę.. boję się wszystkiego :( .. ale pomyślałam że jak bedę się źle czuła - coś odstawię.. ciężko qrczę, ciężko.. ale dam rade!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
no mam zagwozdke.. napisałam sms'a do endo czy mogę pić ziółka na pobudzenie jajników z jednoczesnym braniem bromergonu, odpisała że TAK.. więc zacznę.. boję się wszystkiego :( .. ale pomyślałam że jak bedę się źle czuła - coś odstawię.. ciężko qrczę, ciężko.. ale dam rade!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
ale dałam czadu.. coś mi chyba komp szwankuje bo chciałam tylko raz powyższą wiadomość wysłać O_o sorki dziewczynki za ten śmietniczek wyżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoniolek
Cześć, jestem nowa ale bacznie czytam Wasze wypowiedzi. Mam pytanie od kiedy do kiedy mogę pić ziółka O. Sroki nr 3, czy jest jakiś konkretny termin i ilość dni, czy cały czas aż zajdę w ciążę :) Bardzo proszę o wyrozumiałość dla "nowej" i odpowiedź, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoniolek ja z tego co skrupulatnie przeczytalam na forum to pije sie max 3 miesace i robi sie 1 miesiac przerwy Ziolka pije sie w czasie @ rowniez;) oczywiści jeżeli okres sie spoxnie zrob test jak bedzie pozytywny to odstaw ziolka zycze powodzenia 6 dzien ziolke za mna..... dziewczyny co to znaczy przestymulowac jajnik.... za duzo pecherzykow urosnie i wyjdzie za duzo kom jajow?? aha czy trorbiele czynnosciowe moga przez te ziolka urosnac i nie wchlonac sie?? lub moze powstac cala mamsa duzych torbieli czynnosciowych bo pecherzyki nie pekly mial ktos tak ( oby NIE)??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoniolek ja z tego co skrupulatnie przeczytalam na forum to pije sie max 3 miesace i robi sie 1 miesiac przerwy Ziolka pije sie w czasie @ rowniez;) oczywiści jeżeli okres sie spoxnie zrob test jak bedzie pozytywny to odstaw ziolka zycze powodzenia 6 dzien ziolke za mna..... dziewczyny co to znaczy przestymulowac jajnik.... za duzo pecherzykow urosnie i wyjdzie za duzo kom jajow?? aha czy trorbiele czynnosciowe moga przez te ziolka urosnac i nie wchlonac sie?? lub moze powstac cala mamsa duzych torbieli czynnosciowych bo pecherzyki nie pekly mial ktos tak ( oby NIE)??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikmik dobrze napisałaś, ale można też pić tylko do owulacji jeśli się wie, kiedy ta występuję i wtedy na więcej niż 3 miesiące. W przypadku stwierdzenia ciąży należy powoli odstawić, lepiej nie z dnia na dzień. Ja trzymam się tego, że nie powinno łączyć się ziół z lekami. W przypadku przestymulowania może być ciężko z późniejszym wyciszeniem jajników. Weźmy pod uwagę, że każda z Nas ma jakąś rezerwę jajnikową, więc jak naprodukuje się przypuśćmy ok 20 jajeczek (a był taki przypadek) to przecież w późniejszym czasie może być problem z wyprodukowaniem jakichkolwiek pęcherzyków. Jeżeli chcecie pić zioła to wstrzymajcie się z lekami chociażby na miesiąc, jak zioła nic nie zmienią to w zależności od leku konsultujcie to z lekarzem. Nie zapominajmy, że te zioła są naprawdę silne i nie róbmy z organizmu kombajnu !!!!!!!! ... a na koniec :-) żeby się żadna nie obraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinowaaa...
Aska7 nie nic nie konsultowalam z lekarzem ale wyszlam po prostu z zalozenia ze jak zaczelam castagnus to go skoncze z reszta jutro mam ostatnia tabletke wiec bralam tylko przez tydzien razem z ziolkami, no i mi nic nie jest, piekny plodny sluz wiec a noz widelec sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubinowa ja przy castagnusie i ziołach myślałam, że wykituję. Tragedia!!!! pierwsze 40 tabletek zjadłam bez picia ziół, a 20 już z ziołami, no i się zaczęło. Nie chcę tutaj nawet pisać co. Zostało mi 30 tabl i kończyłabym serię, ale zrezygnowałam. Widocznie taka u mnie była reakcja. Jak brałam samego casta to było super, na pewno do niego kiedyś wrócę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinowaaa...
oj zle napisalam 2 tyg, nie tydzien bralam jedno i drugie ale dobrze sie czuje nic mi nie dolega wiec chyba jest okej, juz castangnus skonczony wiec nie bede sie tym martwic ;), a ile sobie sypiecie ziolek dziewczyny plaska lyzeczka czy taka pelniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newela
ja nie weń jak to jest ale na mnie leki nie działają jak do tej pory i mam to potwierdzone monit gdyby nie on pewnie tez bym nie ryzykowała ale lekarz bez gadania robi mi usg raz nie byłam tylko bo nie mogłam dostać wolnego w pracy alecze sie panstwowo teraz zobaczymy co bedzie przy większej dawce clo nie chce odstawiac zioł bo moze akurat teraz zadziałają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
Aśka7 no właśnie.. boję się że jeżeli będę musiała brać bromka jakiś dłuższy czas.. to musiałabym zrezygnować z ziółek.. wczoraj łyknęłam jedno i drugi.. dziś czuję się dobrze.. ale wiadomo to za wcześnie aby coś móc zaobserwować.. Ja już nie wiem.. dziś miałam skok temp. czyli można powiedzieć że 'coś' się ruszyło.. ehhh... z czegoś muszę zrezygnować.. trudny wybór.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwujcie swój organizm, a jak macie możliwość to idźcie na konsultację do gina np. po m-cu picia ziół. To jest moje zdanie, może kiedyś też bym zjadła pół apteki i wszystko co byłoby możliwe żeby tylko się udało. Z czasem się jest bardziej pokornym i ostrożnym. Mikmik zioła nr 1 ponoć pomagają. Mają za zadanie m.in oczyszczenie. Mimo wszystko ja bym poszła na usg, bo Ty pijesz ,,3'' - prawda???, może się już wchłonął :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoniolek
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Ziółek jeszcze nie mam ale myslę, że to jest kwestia kilku dni. Chciałabym podzielić się swoim leczeniem. Mąż zrobił mi niespodziankę i 8 marca 2011 zabrał mnie na wizytę do ginek. i od tego czasu się zaczęło. Dowiedziłam się, że mam pco i lekarz stiwrdził, że ma 1% szans na zajście, powiedział to strasznie sucho i oschle, myslałam że wybuchnę płaczem, świat mi się zawalił :(. Rozpoczęłam lecznie, prze 1,5 roku chodziłam do jednego ginek. endokrynologa. Szprycował mnie Deksamethazonem i Clostilbegyt ( osiągnęłam nawet pułap 5 tabletek). Wreszcie poszłam po rozum do głowy, kiedy prze ost. 3 mc obiecywał mi z miesiąca na miesiąc inny sposób leczenia, laparoskopię. Nie doszło do niej bo cały czas była odkładana (przypuszczam albo i wiem, że chodziło o kasę).Zmieliłam lekarza chodze do niego od 2 mc, poprawy jeszcze nie widać na usg ale jeszcze nie rezygnuję. Mam nadieję, że ziólka będą tym na co lekarze nie wadli :) Trzymam kciuki za nas Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka 7 dokończe ten cykl i chyba odloze nr3 na pozniej i kupie 1 - a do gin mam dopiero za 2 juz w sumie 1,5 m-ca....... bo lekarz dal mi troche spokoju po roku tak czestych wizyt wiec nie chce go nekac !! mam nadzieje ze sie wchlonol sie torbiel a nr3 nie zaszkodzi .... jak sie jednka torbielka nie wchlonely! co zauważylam przez te 7 dni ziolek caly czas mnie cmil brzuch jak na okres! a jajnik wydal mi sie " wzdety" dzis jakby lepiej brzuch juz poki co (odpukac w niemalowane) nie cmi mnie a jajniczek tylko kuje! ps czy nie powinnam pic pol dawki jak mam 1 jajnik:D? moze sie wydac glupie pytanie ale ja juz sie boje wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikmik albo pijesz 3 albo 1. Ja na Twoim miejscu gdziekolwiek bym poszła na samo usg, pomyśl o tym. Jesteś na SkarbMamy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja stosuje ziółka już 29dc i niestety miesiączki brak , na pewno nie było owulacji i żadnego śluzu płodnego zaczynam się martwic że może już nie mam żadnych szans i po prostu wygasam:( nie wiem czy to normalne i czy pić ziółka aż miesiączka się zjawi czy porostu dać sobie spokój i odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ;) i na nasz bocian też:) od wczoraj czytam posty na watku zielarskim jaki ich duzzzooo!! ja nie mowie o 1 (klimuszko) tylko ziołach dr treben skrzyp 50 , nagietek 25, pokrzywa 25 jedna dziewczyna z tego co wyczytalam tak stosowala i pila 3 przy torbielku pozniej dolozyla te ziolka treben treben pilam rano popoludniu a 3 pila na noc co ty na to asiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka29 ja bardzo chcialbym ci pomoc ale jadopiero zaczelam, a w sumie u mnie 12 dc a sluzu tez brak;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Pozbawione wszelkich nadziei po leczeniu u jednego lekarza postanowilam zaczerpnac porady u drugiego. I co sie okazało przy tak długim czasie brania Clo moglam przestymulowac jajniki. Zmniejszył mi dawke duphastonu i od kolejnej miesiaczki (jak sie pojawi) na 3 miesiace chce mi wlaczyc tabletki antykoncepcyjne. Ziółka mogę cały czas pić. Teraz sie zastanawiam czy posłuchac jego rad czy dalej kontynuwac leczenie u pierwszego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeweNe
ja w pierwszym m-cu zioł tez miałam delikatny bol brzucha ale wtedy miała potencjalny wzrost temp i owu na sm sa moje wykresy mozesz ewentualnie robic zioła z poł łyzeczki jesli sie boisz przesadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikmiik1985 dziękuje za dobre słowo mam nadziej ze u Ciebie w końcu śluz się pojawi i będzie ok ja jestem załamana i nie wiem co robić ale cóż czasami tak bywa, ale nie tracę nadziei i mocno wierze że będzie dobrze... Nastka ja proponuje żebyś poszła do jeszcze jednego lekarz nie opieraj się na diagnozie dwóch jak trzeci i czwarty powie to samo to zostaje jeszcze wiara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka :) tylko ja jestem przypadkiem,który potrzebuje ginekologa endokrynologa a takich jest u mnie w rejonie mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Mikmik ja coś słyszałam o tych ziołach, ale nigdy nie było okazji żeby bardziej się zagłębić w ich działanie. Poczytam :-) Smerfetka zioła skracają lub wydłużają cykl, niektóre reagują śluzem po 2 lub 3 cyklu, albo jak mają przerwę w cyklu, spokojnie. Obserwuj i wspomagaj się lnem , wiesiołkiem lub olejem z siemienia lnianego SWANSONA (ten ostatni poleciła mi Absaria i póki co nie narzekam :-) ) Nastka ja nie wiem co Ci poradzić bo dla mnie antykoncepcja i zioła to się wzajemnie wykluczają. Bez sensu bo anty blokujesz jajniki, a zioła je mają pobudzić do pracy. No chyba, że ja to źle interpretuję to niech mnie któraś poprawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asbaria! bardzo Ci gratuluje, ciesze sie razem z Tobą! wszystkim nam bardzo pomagaja takie wiadomosci, bo to daje nadzieje ze pijemy ziolka, ktore NAPRAWDE pomagaja (w tym takze mi:) wszystkie zaslugujemy na dwie kreseczki, ale Tobie Asbario to sie nalezalo bo od poczatku tego forum pocieszalas nas wszystkie, doradzalas, bylas niczym mentorka :) czasem i nakrzyczalas (ale slusznie, jak sie bralo ziola i dodatkowe hormony!) no i teraz 'masz za swoje' ;) gratuluje jeszcze raz i oby Maluch zdrowo sie rozwijal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj się załamałam:( próbowałam sobie badać szyjkę macicy i wyczułam na niej tak jakby krosty i są one spore i nie wiem co to jest:( jakiś czas temu jak próbowałam badać szyjkę to wyczułam małą krostkę ale była tylko jedna i mała a teraz się wystraszyłam i od razu się umówiłam na wizytę do ginekologa no i przy okazji powiem mu o naszych starankach i zobaczymy co on mi powie. W środę mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×