Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Żaba żabcia
Dzięki marmurkowa. Jutro lub pojutrze będzie beta, ale tak faktycznie torbiel się zmniejszyła, piłam klimuszke a właściwie już skończyłam bo zostały mi resztki takie ze stwierdziłam ze zaczynam pić za 7 dni kolejna porcję, póki co mam bóle jak na @ i dodam że przez dwa dni skąpe Brudzenie, Lekarz powiedział ze endometrium wygląda ma takie przed miesiączka bo urosłp na tyle ze powinno się trochę złuszczyc i razem z okresem powinna się torbiel całkowicie wchłonąć ;) jaka ulga... Ja mam tylko jeden jajnik!! I ciągle torbiele w nim rosną... Nie można dopuścić do operacji wiec ta wiadomość ze jest już mała ma 3 cm zaledwie a miała miesiąc temu 9! To jest suuupeer, marmurkowa a ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Żabcia czwartkowy ranek jest mój ;) Ale nie nastawiam się na ciążę, nie czuję kompletnie nic prócz tkliwych piersi od kilku dni (jak zawsze) Przypuszczam że będzie to wielka czwartkowa powódź... cóż jeszcze muszę popić ziółek i zaraz po @ nastawiłam się na okłady borowinowe, już je nawet jakiś czas temu zakupiłam :) czekają na mnie i krzyczą użyj nas haha. Jak tylko będziesz miała betę to dawaj cynka bo ja tu jak na szpilkach siedzę :) Gość zioła o. klimuszki nr 1 są na zrosty, niedrożne jajowody, stany zapalne w jajowodach i jajnikach,pobudzają pracę jajników i poprawiają endometrium.... więc jeśli Ty masz endometriozę to chyba musisz poszukać czegoś innego...np. mieszankę korsunów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Ps. chociaż wiem że dziewczyny mieszankę nr.1 stosują też przy endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Nie wierze, ze torbiel w ciagu m-ca zmniejszyla sie o 6 cm!. Zaba czy masz torbiel czekoladowa ? Prosze odpowiedz. Marmurkowa dzieki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Gość a ja wierzę bo już nieraz słyszałam o podobnych diagnozach po ziołach, tylko lekarze raczej wyśmiewają takie metody i są przypadki w których załamują ręce a zdesperowana kobieta sięga po zioła, a potem wielkie zdziwienie przy kolejnym badaniu że było a teraz nie ma...Więc może warto spróbować, bo raczej nie zaszkodzi a tylko może pomóc.Chyba lepiej sprawdzić czy faktycznie działają niż od razu pod nóż się kłaść.Sprawa indywidualna, ja wolę zioła niż zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Ja tez wole ziola niz zabieg, dlatego kupilam kapsulki Dong Quai, ale mam torbiel czekoladowa i boje sie, zeby mi sie nie rozlala. Pytalam kolezanke wyzej jaka ma ta torbiel, bo to jest istotne., ale cos nie chce odpowiedziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Torbiel prosta. Czynnościowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Dzieki za odp., czyli ja mam inną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Przyszła @! Wszystko ok co prawda cykl się wydłużyl 35 dni! Ale to pewnie od ziół.. ;) jak torbiel zniknie zacznę się starać, także marmurkowa wszystko gra dziękuję za trzymane kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
No i super Żabcia, bardzo się cieszę :) Gość poczytałam sobie trochę i podobno na Twój problem pomaga lek homeopatyczny Aletris, jednak można go kupić chyba tylko za granicą bo w PL został wycofany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Dzieki Marmurkowa, jestes kochana ❤️ Moge popytac, ale chyba przy nastepnej wizycie, powiem lekarzowi, zeby mnie operowal i powycinal co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Gość. Ja bym się wspierała jak mogę bo z tego co czytałam na innym forum to dziewczyny po ok 3 miesiącach po operacji narzekały na nawroty. Rozeznaj się trochę na innych forach nie sugeruj się tylko tym forum. Ja bałabym się operacji. Oczywiście to Twoja indywidualna decyzja, ja życzę Ci jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć . Jestem załamana w poprzednim cyklu ( wywołanym luteiną ) zaczełam pic zioła . Cały cykl był trochę dziwny bo cały czas polał mnie lewy jajnik i podbrzusze . 3 dni temu pojawić powinna się @ ale jej ani widu ani słychu brzuch przestał boleć ( test negatywny) . Czytając wasze poprzednie wypowiedzi to zioła zaczeły na was działać . Nie wiem czy ja jestem jakaś inna , czy juz dla mnie nie ma pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Marmurkowa i wlasnie o tym mowil lekarz, ze po wycieciu torbiel prawdopodobnie odrosnie :-( Wiec, co robić?????? Nie moge byc az do klimakterium na hormonach, bo juz sie zle czuje, mam mega doła ... :-( Mozna dostac depresji od tej endometriozy ... Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Gość 123 Nie wiem co mam Ci napisać...Może zastosuj tą mieszankę ziół na pierwszą i drugą połowę cyklu, chyba właśnie tą dziewczyny z endo stosują. Ja tak do końca nie wiem bo nie mam z tym problemu dopiero teraz zaczęłam więcej czytać na ten temat. Poczytaj sobie jeszcze to: http://www.zdrowie1.com/endometrioza.html Gość jakie zioła pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Sandri1983- dzis mam 19 dzien cyklu, trzeci cykl z ziolami i mam sluz jak bialko kurzego jaja!!!!!!! Takiego nie widzialam od siebie juz baaaaaardzo dawno! Jednak ziola mi pomogly :) Trzeba chyba tylko cierpliwie czekac na efekty... U jednych idzie szybciej u innych wolniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzic bylam u ginka. Mam dzis od rana ładny śluz. Pije ten len od kilku dni. Nie jest go za wiele, ale jest. Moze dopiero sie rozkręca. Widac na usg spory pecherzyk. Będzie pekal na dniach. Chyba kupie sobie testy owulkowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rekinku, to jedziemy na tym samym wozku prawie ;) Ja dzis 17dc. Nie wiem kiedy dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Sandri :) To jak masz ładny śluz i zaraz pęcherzyk pęknie to już zaczynaj działać :) Maj będzie Twój :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Sandri a nie mówiłam żebyś cierpliwie poczekała bo te dni płodne nie zawsze są książkowo :) trzymam mocno kciuki! Ziółka działają cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Właśnie piję:) Więc na zdrowie! Ciągle mam nadzieję że pomogą i zajdę w upragnioną ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest: TIRU TIRU? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki - TIRU RIRU :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Cześć dziewczyny,u mnie jakieś szaleństwo. Jestem 2 dni przed @ a pojawił się u mnie (i to obficie ale jednorazowo)płodny śluz!!! Jestem w szoku i tak naprawdę nie wiem co myśleć, bo z synem zaszłam w ciążę jakoś tak nie standardowo.... zaraz po okresie albo zaraz przed, już nie pamiętam... tyle czasu minęło. Wtedy mąż był w ciągłych rozjazdach i w tamtym cyklu kochaliśmy się tylko raz więc jestem pewna i to właśnie jakoś na początku albo końcu cyklu... Jestem trochę jakaś taka zaskoczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Sandri dobrze prawisz :) Będzie tiru riru jak nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Siemie lniane i ziola sroki działają! Mam tyle sluzu ze szok! Przez rok nie wiedzialam co to jest sluz plodny! W pierwszym cyklu z ziolami pojawil sie troche przez 1 dzien. A teraz pije jeszcze len i mam 3 dzień sluz! Jestem w szoku. Musi sie teraz udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Marmurkowa, Sandri to działajcie działajcie :) taki piękny maj, byc moze bedzie wasz! Musi byc! :D a jesli chodzi o ziółka to tak na nie dziś patrzyłam i zastanawiałam się co mam z nimi zrobic, pic juz nie będę a mam ich całe duze plastikowe pudełko. Może któraś z was potrzebuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie czekalam tak niecierpliwie na miesiaczke , mam duze nadzieje co do tych ziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×